Şimdi Ara

N-GAGE CİLER BURAYA. N-GAGE'CİLER KENDİNİ GOSTERSİN!!! (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.110
Cevap
3
Favori
129.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw hiç yeni ngage den haber varmı yada böyle bişey olacakmı?
  • yeni n-gageden şimdilik haber yok. en sağlıklı haberi 2007 mart ayında alacaksın.
  • Bendeki n gage ingilizce menülüydü birkaç yıldır ve şimdi bıktım. Türkçeye döndürmek istiyorum. Bildiğiniz bir firmware update sitesi ve update yöntemi var mı?
  • firmware için bir cihaz var. şimdilik sadece cep telefoncudan bu işlemi yapabilirsin, 10ytl filan
  • Piyasa da klasik ngage fiyatları ne durumda?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaN®

Piyasa da klasik ngage fiyatları ne durumda?

Nerede ngage'ciler?
  • hocam yoklar otalarda yaa
    quote:

quote:

Piyasa da klasik ngage fiyatları ne durumda?

Nerede ngage'ciler?
  • bana yardım eden olmiicaksa telefonu satıcam en sonunda bu nasıl dayanışma yaa
    pişman ettiniz buraya geldiime allaha emanet olun büük ihtimal bigun görursunuz ilanda satılık QD
  • (anilsengec) piasada classıc fiatları cok deişio sadece satılırsa 150civaarında yanında hafıza kartı ile satılırsa 200e kadar cıkıolar iice araştırsan 130ada bulursun ama kartsız kartlıda 160a belki bulursun ok
    anliican piasası biraz karışık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetkilibiabi -- 27 Ekim 2006; 10:19:14 >
  • n-gageturkiye.com a git orası arenacı dolu. bizzat adminlerle kanki olanlar var. yardımcı olurlar sana. buraya n-gageci ugramiyor pek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IRFUN4EVER

yeni n-gageden şimdilik haber yok. en sağlıklı haberi 2007 mart ayında alacaksın.

ama yapılaak yani dimi şöyle kameralı bitane çıkarsınlarda herturlu alim ya zaten içimde kaldı ngage im yok diye
  • inşallah yakın zmnda bana bir gage gelio
    bende almak istiyorum lüüüüüüüüüüütfen yalvarıyorum sıfırı ne kadar bu telefonun istanbul da veya başka şehirde sizi seviyorum n-gagerlar

ayrıyeten aranıza yeni katıldım selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sdfsdfgsdfsdfg -- 30 Ekim 2006; 13:40:34 >
  • şimdiden hoşgeldin. arenaya katılımını bekleriz. N-gageturkiye.com a uğra ;)
  • beklemedeyim IRFUN4EVER aga bizim arena işi nooldu
  • arenada admine söyledim pm attım dedi onun bana demesi gerekiyor. şuanda kayıt sayfası çalişiyor gir üye ol ve pm at.
  • ngage icin pc suite sadece bluetooth ile mi baglanıyor, usb ile baglanamaz mıyız.
    Normal Nokia PC suite ngage i tanıyor mu?
  • Usb ile ben de bağlanamadım. Bu arada dün N-Gage classic aldım. Ama Alarmını bir türlü ayarlayamadım. Yani ekranda alarm çalıyor diyo ama ses yok titreşim yok. Bütün sesler açık. Nerden yaparım nasıl yaparım en büyük derdim şu anda bu.
  • Arkadaşlar merhaba!Bende N-Gage Classic var ve 2 yıldır da kullanıyorum.Ancak artık yaş da ilerledi elden çıkarmayı düşünüyorum.N-GAGE Classic arayan arkadaşlar erolgarip@hotmail.com adresine mail atarlarsa ve anlaşırsak satabilirim.Fazla bi para istemiyorum piyasanın altında olur....İlgilenenlere duyurulur!!!!
  • senle iletişime geçeceğim ama ben 100-150 ytl arası bir n-gage arıyorum.Eğer bu fiyat aralığında satmak istiyorsanız benle pm ile iletişim kurabilirsiniz...
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.