Şimdi Ara

N-GAGE CİLER BURAYA. N-GAGE'CİLER KENDİNİ GOSTERSİN!!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.110
Cevap
3
Favori
129.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gprs78

250 milyona uzun uğraşlar araştırmalar sonucu ngage aldım artı 115 milyon liraya yine aynı araştırma ve uğraşlarla 512 mb ram aldım toplamda bana 365 milyona geldi 15 milyon telefon parası+10 milyonda yol parası dersek 400 gibi bişey oluyor. bu fiyata ps2 alabiliyordum fakat ben ne yaptım :) uzun lafın kısası ngage kulanan arkadaslar boş arkadslar deil gösteriş peşinde olmayan teknoloji tutkunu araştırmacı arkadaslardır.. bütün ngage kullanıcılarına (power user) selamlar..

Hoşgeldin aramıza
  • quote:

Ayrıca N-gage sırf oyun için yapılan bi alet değilki Mp3 gibi özellikleri de var + olarak sırf onun için bile alıp n-gage oyunu yüklememiş olanlar bile var

onu biliyorum ama söyleme ihtiyacı duymadım....
    birde siz bilirsiniz QD diye bi model çıktı o normal ngage 'ten kötüymüş ve mp3 radyo gibi şeyler yokmuş doğrumu? bu konu hakkında bilgim yok siz olsanız hangisini alırdınız...
  • 2. el sevmememe rağmen n-gage aldım çünkü n-gage qd n-gage'in demosu gibi birşey yani 0 ını bulamadım ama yinede n-gage aldım n-gage ownz qd çok dandik alan varsa allah sabır versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aliko -- 8 Kasım 2004, 17:16:42 >
  • N-gage Qd sadece oyun için yapılmış bir alettir.Nokia fiyattan düşürmek için Mp3 player ve radyo dahil etmemiş boyutun küçültüp side talking i çıkartıp ekranı daha parlak yapmış stereo özelliğini çıkartıp dual mono koymuş.Alıcaksan N-gage i ara bul araştır elbet bulursun...
  • Bence de bu arada okadar zormu bulmak ya ben İzmir de ufak bir araştırmayla bulmuştum...

Bu arada küçük küçük hayallerimize oha diyenler utansın
    tamam uçuk ama bak hemen server dedi Tanak sonra bi eleman gprs ucuzlasa dedi.Olmucak şey deil yani
  • yasasın ngage ile Bluetooth partilerrrrrr. yasasınnnn
  • Ya bu arada nokia com tr den Ngage bolumune gözatarken gördüm müthiş oyunlar geliyo ya 2005 süper olacak.Nokia sanırım QD çıkarsa da eski göz ağrısından vazgeçmiyo daha çok bi abi kardeş ilişkisi gibi bakıyor Ngage le Qd ye çünkü her fırsatta ikisinin resmini yanyana görmek mümkün.Bu da demek oluyorki Ngage imizle gurur duyabiliriz.Çünkü cebimizdeki PS2 olmaya aday.Oyunlara bakarsanız SS lerden bile anlaşılıyor.Yaşasın Oyun Oynamak...
  • hoş bulduk şu siteye bir türlü giremedim yanlız girebilen varmı?
    http://www.ngagers.net.tc/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gprs78 -- 8 Kasım 2004, 21:27:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gprs78

hoş bulduk şu siteye bir türlü giremedim yanlız girebilen varmı?
    http://www.ngagers.net.tc/

Arkadaşlar şuanda bi hosting değiştiriyoruz yarın site adı değişecekwww.ngagerz.com olucak....
  • quote:

Orjinalden alıntı: redbee
    Arkadaşlar şuanda bi hosting değiştiriyoruz yarın site adı değişecekwww.ngagerz.com olucak....

güzel
  • Sonunda tüm N-gager ları bir arda toplayabileceğiz.Yeni host a kısa bi süre sonra geçeçegiz.

Sitede şu an tüm n-gage oyunları var.Programları da ufak ufak ekliyoruz.

Sanırım bu akşamwww.ngagerz.com dan siteye girilebilecek.
  • bende burdayım o.k.
  • harbi elemanın dedi dogru biz öle alıp boş boş etrafı cekmiyoz teknoloji manyaklıgım okadar aştıki CEBİT E bile kacak girmiştim napiim abi verlirmi 15 mlyn
  • vay painkiller nick ini sen kaptın haa bu benim gercek hayattaki lakabım aynızamanda
  • bende n-gage için 256 veya 512 mmc alcam hangi marka kaça bulunur
  • Valla bizim burada bir telefoncu getirtmiş. ELinde 4-5 tane vardı. 350 milyonsa satıyor. Full kutu içeriği ile. Birtanesinide ben alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orcunsau -- 9 Kasım 2004, 16:13:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DieScheisse
    Valla bizim burada bir telefoncu getirtmiş. ELinde 4-5 tane vardı. 350 milyonsa satıyor. Full kutu içeriği ile. Birtanesinide ben alacağım.

• hadii yaff geçen cumartesi 2. el aldım 270 e aksesuarsız

• quote:

Orjinalden alıntı: Aliko

bende n-gage için 256 veya 512 mmc alcam hangi marka kaça bulunur

Flexy al ben gayet memnunum fiyatdıda 256 80milyon hızlı sistem bayilerinde....
  • SPY tahtakalede bulabilirsin dolu var harpuccular cad . sinde fiyat 8 mlyn
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.