Şimdi Ara

N-GAGE CİLER BURAYA. N-GAGE'CİLER KENDİNİ GOSTERSİN!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.110
Cevap
3
Favori
129.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bugün 5.1 siswtemime baaladım n gage imi süper ses çıkışı var creative live 5.1 den çok daha ii ses veriyor özellikle radyo süper çalıyor... bide telefon geldiğinde muzik kısıyor ya müthiş odamda konuşuyorum... oturduğum yerden
  • açıkçası fazla oyunda oynamıyorum ngage le am a oynadığım zamanda bazen kaptırıyorum yani ne biilim. ilk gördüğümde bu ne biçim tel falan demiştin ve 1 ay öncesine kadar aklımın ucundan geçmezdi< fakat şu an günlük hayatımın bir parçası oldu diyebilirim.. satıcaktım ama vazgeçtim gibi< gözüküyor..
  • bende ses açısından başarılı buluyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gprs78
    açıkçası fazla oyunda oynamıyorum ngage le am a oynadığım zamanda bazen kaptırıyorum yani ne biilim. ilk gördüğümde bu ne biçim tel falan demiştin ve 1 ay öncesine kadar aklımın ucundan geçmezdi< fakat şu an günlük hayatımın bir parçası oldu diyebilirim.. satıcaktım ama vazgeçtim gibi< gözüküyor..

sana katılıyorum. oyun acısından değil ama kullanım açısından ben de vazgecemiyorum ngage den.
  • Oyunlar filan acayip güzel valla Fifa2005 yüklüyken okula gitmeye korkuyorum bütün sınıf valla oynamak için üzerime çullanıyo :D Yanlız 1-2saat mp3 ve1saat kadar oyun oynayınca pili çok az dayanıyor oyun+mp3 olayı işin içine girdimi beni ancak 1 gün idare edebildi sizde de pil ömrü bu kadar kısa mı ?
  • Fifa2005
  • i love my n-gage niye satyim ki çünkü sx1 + n-gage varrrr bendeeeee onun için kamera eksiklii çekmiyorum
  • aman ha sx1 in oldugunu her yerde soyleme her an bir tartısma konusunun içinde bulursun kendini.
    bek ngage e kimse tartısamıyor bile.

ngage
  • Cok komoiksin yaw!
    N-Gage Nokia'nın oyun konsolu.
    Ve Nokia'da bir telefon sirketi.
    Adamlar PS2'ye rakip uretmediler ki!
    Ve ayrıca ilave ediyorum, adamlar daha ne yapsın?
    N-Gage gibi bi harikayı urettiler, beklediklerini alamadıkları dogru!
    Bir 6600 kadar tutmadı ama hala yenisi aranan bulunamayıp 2. eli alınan bir telefon.
    Diger Nokia modellerinin misal 7610 seneleri dolduktan sonra satılacagını mı sanıyorsun?!
    Saptaman ve benzetmen hakediyor!!!

quote:

Orjinalden alıntı: derin_mevzu

arkadasoım bence ngage nokıa nın cıkardıgı en kotu telefon opna para vermek yerıne keske bır tane televızyona takılan atarıler var onlardan alsaydın keske nokıa her zaman cok baba telefonlar cıkarmıstır ama ngage buyuk bır hata bence nokıa ıcın

• Coktan cıktı bile

quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

yaw bu asphalt oyunun tam sürümü ne zaman çıkar acaba???
  • KESİNLİKLE

quote:

Orjinalden alıntı: gprs78

teknolojiyi kullanmayı bilmeyen ngage de sevmez eğitim şart
  • ya benim abime de n-gage lazim 2. el yada kaçak alabilirmis nerden alabilir tr nin her yerinden hemen hemen tanidiklar var
  • istanbul doğu bankta aradığın herşeyi bulursun gideblirsen üstüne tanımam
  • burası ngage forumu, ngage sevenler burda toplanıyor. bilmem anlatabildim mi?
  • satılık n-gage bulabilirim isteyene...
  • bende de ngage var. tüm oyunları severek oynuyorum. bende toplam 27 oyun var.
  • bu kadar donanımlı cıkan ilk telefondu .. bu yuzden onu aldım zaten.
  • eksik donanımlı telefon almak enayilik zaten 7610 gibi
  • şimdi size bir soru ama harbiden cevaplayın biri size 7610 veya n-gage hediye edecek sizin telefonunuz yok veya bunlardan başka bir telefonunuz var. hangisini istersiniz? ben n-gage derim
  • yakında kalmayacak gibi konusuyorsunuz. qd lere mi kalacaz yani.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.