Şimdi Ara

N-GAGE CİLER BURAYA. N-GAGE'CİLER KENDİNİ GOSTERSİN!!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.110
Cevap
3
Favori
129.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tanak

sizce 7710 cevap olamaz mı?

n-gage 2 de iyi grafik çipi iyi işlemci dediysek tipte olmalı mesela ben n-gage'in tipine hastayım aşırı seviyorum tarzını ama 7710 ne öyle hot dog gibi
  • yok canmm 7710 oyun içn tasarlanmamı$.. sanıorım kullanıcı kitlesi olarak sürekli pda lara özene genç kitleye hitaben yapılmı$ ki.. ben bile n-gage düzgün 1$ey çıkmassa onu alırım bundan soora=)
  • evet c.tesii irtibari ile bende %90 n-gage i olacam
    ama bi kac soru soracam
    512 mmc de takılma yavaslama yada tanımama yapıyormu acaba?
    ve filim izleme olayı mevcut mu?
    cook sagıolun

• tabiki de film izliyorsun. hem de alt yazılı.
  • filmde var 512 destekler ama hiç denemedim kesin cvp veremiyorum
  • nokia en fasla 256ya kadr desteklio dio ama 512 kullanan war we sorun çıkarmıo diolar.. film izlersin mp3 dinlersin her$eyi yaparsın=) hatta uura$ 1az ymek bile yapıo;]
  • şimdi ghost recon oynuyorum acaip zevkli herkese tavsiye edilir
  • eyvallah
    o zaman mp3 sorun degil direk atcaaz o calcak bildigım kadarı ile
    ama film için farklı seyler yapılıyormus yani n-gage için farklı formata ceviren bi program varmıs
    ha bide filmleri full ekranı mı izleniyor?
    ve son olarak ta bana simdi lazım oln programlar yazabilir misiniz ve nerden indireyim?
    simdi bi oyun indirdim ve uzantısı MF yani bildigım kadarı ile oyunlar farklı formatta
    sagollun tekrar
  • www.n-gagerz.com
    üye ol bütn oyunlar programlar war..
    sanırm izliosun çnkü benn pek film islemiom telefonda (oyun oynamak we msg yazmaktan zamn olmuo:)
  • mp3 leri e:/ diskine atarsan çalıyor bu alet bunun için program* lazım
    film full ekran değil ama güzel format olayına gelince nokia pc suite for n-gage hallediyor o işi
    lazım olan programlar
    *seleq: yukarda bahsettiğim mp3 olayını yaparsın bunla oyun yüklersin falan filan yani telini harddisk gibi görmeni sağlıyo işte copy cut paste vs var
    mmc patch: her n-gagede olması gerekir gelen mesajları hafızaya kaydeder.
    blzinstapp: blz uzantılı oyunları yüklemek için (blz leri telefon görsün diye yine seleq ile e:/ ye atman lazım)

temel şeyler bunlar n-gage ile daha fazla bilgi program oyun için imzamdaki adrese girebilirsin
  • pardon yaa
    www.ngagerz.com
  • smartmovie isimli programı kullanırsan filimleri full ekran izleyebilirsin. Kodek olarak xvid kullanıyor. İnternette ngage için bir çok vizyon filmi bulabiliyorsun.
  • link ?
  • emule
  • ekledim siteye ordan indirebilrsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbee -- 17 Kasım 2004, 20:42:31 >
  • zaten emule yok bi ara araştırcam film olaylarınıda şimdi işim var
  • emule tawsie edilmez.. ama sitedde warsa çöker herkes hemen=)
  • niçin emule?
  • adsl de e$ zamanlı upload we download bni yıldırıo...
    zatn max uploadım 4bile olmuo=)
  • selam site sakinleri ben n-gage arıyorum aranızda satmayi dusunen varmi cevap bekliyorum byees
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.