Şimdi Ara

N-GAGE CİLER BURAYA. N-GAGE'CİLER KENDİNİ GOSTERSİN!!! (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
3
Favori
127.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 398
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 106
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 21 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 95
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • painkill (136 mesaj) tanak (106 mesaj) Usta_AsH (95 mesaj) IRFUN4EVER (95 mesaj) MilanRapajic (73 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (27 mesaj) Mobil (15 mesaj) Mini (4 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Hala elinizde varsa almak isterim valla
    |
    |
    gitarcigokhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Selamlar, elinde N-Gage QD için kapak ve tuş takımı olan biri varsa uygun fiyata alabilirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

N-gage'ci olmadım ama bir tanem olsun isterdim. Arkadaşımda vardı. Sağ olsun, arada oynamamıza müsaade ederdi. Cihazlarınıza iyi bakın arkadaşlar :)

Hocam selamlar bende bir n gage severim. Elimde hem n gage classic hemde n gage qd var. Ozellikle n gage qd kutulu faturali tam kutu icerigi, oyunlardan da yaklasik 30 a yakin kutulu acilmamis oyunum var ama bu cihaza emilator nasil kurulur bildiginiz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet8989

Hocam selamlar bende bir n gage severim. Elimde hem n gage classic hemde n gage qd var. Ozellikle n gage qd kutulu faturali tam kutu icerigi, oyunlardan da yaklasik 30 a yakin kutulu acilmamis oyunum var ama bu cihaza emilator nasil kurulur bildiginiz var mi?

Alıntıları Göster

Emülatör kurmak için ilgili emülatörün sis uzantılı dosyasını bulup kurulum yapmanız gerekiyor. Ya da direkt kurulu halde bulup hafıza kartındaki system-apps klasörünün içine kopyalamanız gerek.

Ben nes, snes ve sega mega drive emülatörlerini kullanıyordum ve hepsinin kurulum dosyası arşivimde mevcut. Dilerseniz gönderebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: halitkin

Emülatör kurmak için ilgili emülatörün sis uzantılı dosyasını bulup kurulum yapmanız gerekiyor. Ya da direkt kurulu halde bulup hafıza kartındaki system-apps klasörünün içine kopyalamanız gerek.

Ben nes, snes ve sega mega drive emülatörlerini kullanıyordum ve hepsinin kurulum dosyası arşivimde mevcut. Dilerseniz gönderebilirim.

Alıntıları Göster

Hocam cok iyi olur nasil gonderebilirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet8989

Hocam cok iyi olur nasil gonderebilirsiniz?

Alıntıları Göster

Upload ettim. Linkten indirebilirsin hepsini: https://wetransfer.com/downloads/44cd89de1928e6b7e017dad46b31233720210702110852/5b360e

picodriveS60, sega emülatörü ve kurulu halde. Onu direkt hafıza kartındaki system-apps'nin içine atacaksın.

vNes, nes emülatörü. Vampent VSun da snes emülatörü. Bu ikisi sis uzantılı ve hafıza kartına atıp telefondan kurulumunu yapacaksın.

• Ne yazık ki hayır :) Sadece birkaç kez oynamışlığım var, O kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ahmet8989 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.