Şimdi Ara

n-force network problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Evdeki 2 pc'yi birbirine bağlamaya çalışıyorum.Daha önce 2 adet ethernet kartıyla sorunsuz bağlamıştım.Şimdi birinin anakartı değişti; msi marka n-force ve üzerinde ethernet kartı onboard.
    1-2 pc birbirini görüyor . Birindeki mp3'ü diğerinden dinliyorum fakat kendiminkine kopyalamaya çalışınca çok yavaş bir biçimde dosya transferi oluyor ama yarıda kilitleniyor. Donup kalıyor .CTRL alt del ile kapatıyorum copying işlemini fakat o zaman da hdd kesik kesik çalışıyor. Mouse 2 saniye çalışıyor 1 saniye donuyor. Ethernet girişinden kabloyo çıkarınca düzeliyor. Eğer kabloyu çıkarmazsam restart etsem de hdd kesik kesik çalışıyor.
    1.pc win98+surecom ethernet kartı.
    2.pc n-force + winme.
    Anında birbirini görüyorlar ama neden hdd'nin çalışmasını bozuyor anlamadım.
    Dosya transferi de olmuyor? Sakın paylaştırmamış olmayasın demeyin paylaştırdım. Bu tarz bir sorun yaşayan var mı acaba?
    Şimdiden teşekkürler
    iyigünler

• ah ustam ah
    neden nforce aldın ki? daha öncede arakadaşlara söylemiştim. ekran kartı onboard olan her anakart muhakkak problem çıkarır. şu veya bu şekilde. gerçi senin problemin biraz farklı. bununla ilgisi yok neyse.
    * sana tavsiyem me'den kurtul. 98 yap.
    * bağladığın kabloya bir bak. mesafe uzun olmamalı. taş çatlasın 2m.
    kolay gelsin.
  • merhaba
    N-force üzerindeki grafik işlemcisi hiç te fena değil.
    Bu arada 2m demişsin? Ben eski ağımda yaklaşık 15 m kullanıyordum hiçbir problem yoktu?
    Neyse sağol.
    Bendeki problemi yaşayan oldu mu acaba?
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.