Şimdi Ara

MZ Ege Çiğköfte BİM (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
10
Favori
77.251
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bimde lavaşın fiyatı ne kadar? 1 pakettekaç sıkım köfte var bir de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

bimde lavaşın fiyatı ne kadar? 1 pakettekaç sıkım köfte var bir de

bugün aldım içinde 5 adet var.. acem ekmeği diye geçiyo ince tam çiğköftelik...1.25 tl fiyatı...ama çiğköfteciler de lavaşın tanesini 25 kuruştan veriyo..
  • ozen yuksel O kullanıcısına yanıt
    ss atın fiş atın inanmayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

bimde lavaşın fiyatı ne kadar? 1 pakettekaç sıkım köfte var bir de

10 veya 12 sıkım var ve boyutları küçük değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demage kullanıcısına yanıt
    lavasta 12 tane cikiyor fiyati 2.75tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schukru89 -- 20 Aralık 2015; 13:50:02 >
  • ne mide var sizde yahu geçen hayatımda ilk defa sizlere uyarak denemek için bimden M.Z EGE diye çiğköfteden alayım dedim, yemin ederim hayatımda böyle iğrenç birşey yemedim daha önce.

Sizdeki mide nasıl bir mide anlayamıyorum, paketi aldığım gibi çöpe fırlattım hayvanlara verecektim kediye köpeğe onlarda yemez diye çöpe attım.

Resmen çiğköfteye hakaret etmişler o tadı aklıma geldikçe midem bulanıyor.
  • Bizim burdaki bimde bu çiğköfte den var. Fazla iyi değil..lagash yok.

MZ Ege Çiğköfte BİM

• Gecen hafta, farkli bir marketten, farkli markada ama benzer urun aldim. Eve gitmeden dayanamadim, sokak arasinda acip yemege kalktim, tadi bir garip geldi sonra sokak lambasinin altinda bakayim dedim kuflenmis! Etiket komple urtunu kapadigina ici de gozukmuyordu alirken farkedeyim. Demem o ki, siz siz olun alirken de yerken de cok dikkat edin Allah korusun ben gormesem, tadindan da anlamasam zehirlenip gidicem. Markkete iade ettim urunu bu arada. Bu tur urunlerde soguk zincirin sureklilik arzetmesi gerek ve benim aldigim urunde gorunen o ki bir sekilde sekteye ugrayip, urunu bozmus. Sadece uyariydi, benzer durum her markette olabilir, onemli olan erken farketmek.

• http://kampanyabul.org/bim-aktuel-cuma/bim-lagash-cig-kofte-3-25-tl.html

bu haberi görünce paylaşayım dedim aratmada aratmadım forumda bilgi veren oldumu diye

bi ankaralı olarak hasretle beklemedeyim
  • Bursada 6-7 tsne bima baktim yok. Bursa da olan bim var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

ne mide var sizde yahu geçen hayatımda ilk defa sizlere uyarak denemek için bimden M.Z EGE diye çiğköfteden alayım dedim, yemin ederim hayatımda böyle iğrenç birşey yemedim daha önce.

Sizdeki mide nasıl bir mide anlayamıyorum, paketi aldığım gibi çöpe fırlattım hayvanlara verecektim kediye köpeğe onlarda yemez diye çöpe attım.

Hocam siz çok yanlış gelmişsiniz. O çiğkötfenin tadi gerçekten iyi değil fakat konudaki lagash marka pakette satilan.

• quote:

ne mide var sizde yahu geçen hayatımda ilk defa sizlere uyarak denemek için bimden M.Z EGE diye çiğköfteden alayım dedim, yemin ederim hayatımda böyle iğrenç birşey yemedim daha önce.

Sende de ne göz varmış. Millet lagash demiş sen gitmiş mz ege almışsın.

• geçen hafta aldım bir sürü vardı artık düzenli ürünü olacaktır büyük ihtimal bittimi gelir yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

quote:

Gece gece moralim bozukken iyi güldürdün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • viral reklam mıdır dedim ama denedim süper. bim lavaşı igrenç ama lagash harika keske nar ekşisi yerine de acı sos olsa ya da secenekli olsa ikisi de acı soslu paketler filan. önceden sadece pikniğe gittiğimiz kemernurgazdaki çiğ köfteciden alırdım. artık bimden alabilriim ama lavaşın iyisini nerden bulacaz biminki çok kötü kokuyor tost makinesinde ısıtınca
  • ankaraya ne zaman gelecekkkkk

• spoiler4all kullanıcısına yanıt
    Hocam bimde ekmek reyonunda acem ekmeği var 5li lavaş onu tavsiye ederim.

• yok yok yok

• Lagash Çiğköfte
    14 Aralık, 14:00 ·
    BİM’lendik! Artık Lagash ürünlerini tüm BİM marketlerde bulabilirsiniz.smile ifade simgesi
    #lagash #BİM

Lagash çiğ köfte resmi facebook sayfası yazmış,yakında Ankaraya da gelir inşallah
    MZ Ege Çiğköfte BİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crayzy06 -- 31 Aralık 2015; 2:06:04 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.