Şimdi Ara

MZ Ege Çiğköfte BİM (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
10
Favori
77.253
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsmini yalnış yazmış olabilirim. Tam olarak öyle olmasa bile ona yakın bişey 😂
    nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama istanbulda baya bayisi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Sultangazi bölgesindeki bimlerde var. 2 kere aldım. Tadını beğendim. Devamlı alırım artık.
  • istanbul eyüpten aldım az önce baktım tadına anlatıldığı kadar iyi değil.açken iyi gider ama tavsiyem gidin düzgün bir yerde dürüm yiyin.
  • Kadikoy/acibademde yok.

• Merak etmeyin arkadaşlar talep olunca diğer şubelere gelecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben de çok beğendim... 30 tl ye kilosunu yiyipte tadını beğenmeyen adama bişey demem de burada ticari amaçlı kötüleyenlere kulak asmamak lazım... insanın yedikçe yiyesi geliyor....bu klampanya çiğköftecileri batırır....ama benim naçizane tavsiyem...netten araştırın evde kendiniz yapın... dükkan çiğköfte tadının aynılarını alabilirsiniz iyi yaparsanız... saygılar teşekkürler...

http://etsizcigkofteci.blogspot.com.tr/
  • Bugün tekrar aldım Bimden yeni üretimler sıkım şeklinde
  • Kayseri de hâlâ yok...
    Neyse yarın Stars Wars günü, oradan çıkartırım acısını
  • Beyler bütün bimlere gelmez mi yav? bayiler kazık resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ünlü çiğköfte fabrikasında yönetici olarak çalışan aile dostumuzla sohbetimizde çiğköftelerin vakumlu torbalarla bayilere kilosu 3.5-4 tl civarına dağıtıldığını söyledi. Tabi çiğköfte maliyeti zaten minimum neler var derseniz dükkan-elektrik-su-VERGİ-işçi-ilk dükkan açma maliyetleri- yeşillik domates falan- lavaşı-paketlemesi vs vs liste böyle gidiyor fabrikadan bende istemiştim 3-4 paket (1er kiloluk vakumlu poşetlerde) getirmişti parayı kabul etmeyince bende tekrar isteyemedim parayı kabul etmeyeceği için.. herneyse siz maliyetini ne kadar tahmin ediyordunuz sadece çiğköfte olarak fikirlerinizi almak isterim arkadaşlar ?
  • Eskişehirde yokmu hala yahu

• Istanbul kartal ve maltepede bulamadim

• Marka degisebiliyor bolgeye gore ama fiyat ve gramaj ayni. Buradaki bim fe de paketi benzer baska bir urun var.

• Beğenmeyen sadece ben miyim

• Bugün aldım 2 kutu tadı gerçekten enfes. Hayatımda yediğim en güzel hazır çiğ köfte bile olabilir!
  • İstanbul Örnektepe'de vardı aldım ve çok beğendim yanındaki nar ekşisi ve acı sosla daha bir güzel geldi bana gerçekten bu fiyata çok iyi artık devamlı alırım..
  • Firmanın kapasitesi arttıkça tüm bölgelere yayılacakmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben beğendim güzel fiyatina göre
  • acıktım konuda
  • İzmirde m.z ege diye markanın var oda beş para etmiyor lagash olsa iyidi

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.