Şimdi Ara

MyWi 4.0 kaldıramama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar myWi kurdum ilk. Sonra para isteyince kaldırdım. Başka bir sourceden kurayım dedim. Kurdum 4.0 ı ama çalışmadı. Ne yaptıysam kaldıramadım. Cydelete nafile, remove nafile. Hata veriyor kalkmıyor. Çözümü bilen var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Safe modda denedinizmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denedim olmadı. Cydiadaki mywi 4.0 modify kısmında files installed to / private yazıyor yanında ünlem işareti var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogan3333 -- 27 Mart 2013; 21:34:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogan3333

Denedim olmadı. Cydiadaki mywi 4.0 modify kısmında files installed to / private yazıyor yanında ünlem işareti var

bendede aynı sorun vardı iFile yükle cihaza. iFile'ı aç. Arama kısmına MyWi yaz ve orada olan her şeyi sil. Bende öyle çözülmüştü. Ama yinede araştır cihazında bir problem olmasını istemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstclass34

quote:

Denedim olmadı. Cydiadaki mywi 4.0 modify kısmında files installed to / private yazıyor yanında ünlem işareti var

bendede aynı sorun vardı iFile yükle cihaza. iFile'ı aç. Arama kısmına MyWi yaz ve orada olan her şeyi sil. Bende öyle çözülmüştü. Ama yinede araştır cihazında bir problem olmasını istemem

Evet bu yöntem işe yaradı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: firstclass34

quote:

Evet bu yöntem işe yaradı

sevindim dostum işe yaradığına

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.