Şimdi Ara

Mytheon Online [İlk Görüntüler] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
9.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 4Lost

oyun tam olarak ne zaman çıkacak ? (beta değil full versiyonu)

Destur hocam daha CBT tarihi açıklanmadı.
  • Oyun hakkında kafanızda birşeyler şekillenebilir;

Mytheon Online [İlk Görüntüler]
  • Oyunun Closed Beta'sı bugün açılıyormuş.Saat olarak '' 6pm PST 7pm MST, 8pm CST, 9pm EST '' yazıyor ama bu saatleri Türkiye saatine çevirmeyi pek beceremiyorum.

Betaya seçilmişim ve şuan indiriyorum.Allods açılana kadar vakit geçirecek birşey buldum sonunda.26 Mb'lik setup indirdim.Kurdum daha sonra clienti çalıştırdım, 560 Mb'lik dosya indiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 18 Ocak 2010; 16:45:33 >
  • Oyun açılmış sanırım. PST GMT -8 oluyor. PST 6 PM dediğine göre 14 civarı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Oyun açılmış sanırım. PST GMT -8 oluyor. PST 6 PM dediğine göre 14 civarı oluyor.

Hmm, sağol.1,5 saat sonra inmiş olacak.Bakarım inince.
  • ssleri veya videoları bekliyoruz ozmn :D
  • Açılmamış.
  • grafikler kotu ama oynanış ve hikaye çok hoş oynamiş biri olarak zaten oyunu mmorpg die yapmamışlar
    mmorts oynuyrsun agirliklı strataji sevenleri epey bi saracak oyun tabiki grafik aramayanlar için....
    birde taşlar oyunun kaderini belirliyor yani item mall neyin üzerine kuralacagi belli
    parası olan düdüğü çalar
    en sinir oldugum şey oyunlarda bu wow un güzelllide burda wow eşit davranmayi seviyor tabiki parası olana
    ama wow un %60 çinli olunca onlarda pek kazanmiyor normal bir kullanicini ödediginin sadece %20 sini ödüyrlar
  • Oyunda skill sistemi yerine bi stone sistemi var.Her karakter başlangıçda belirli bi deste stone ile oyuna başlıyor.Stoneların çoğu yaratık summonluyor ve onlarla beraber savaşıyorsunuz.Her summon 1 dk. filan duruyor daha sonra yok oluyor.Strateji oyunlarındaki gibi summonların 3 tanesini seçip başka yaratığa saldırtabiliyorsunuz.5 Tane summon çıkartıp 6 kişi bi yaratığa dalıyorsunuz.Şahsen pek beğenmedim oyunu, kontrolleri çok kötü olmuş.Başka bir bölgeye bakayım derken karakter görüntüden kayboluyor iki saat onu arıyorum.Oyunun bana göre tek artısı mitolojik öğeler barındırması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 19 Ocak 2010; 15:03:48 >

• Oyun closed betaysa bi de ben bakayım : )) Eski Client gecerlimi acaba tekrar mı indirsek..
  • arkadaşlar üye olurken beta key istiyor.nerden bulabilirim beta key i ? yada bana bir tane beta key verebilecek var mı acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim!
  • beta key'i bana w.e. için üye olduğum hesap yüzünden atmışlar emailime :S
  • mmosite'da 300kusur tane betakey mevcut, ilgilenenlere duyurulur.
  • arkadaşım bende aktif ama ben update şeklinde clienti indirmek istemiyorum tek seferde indireyim yeter windowsu cok sık kuruyorum birde ewde 2 tane bilgisayar var 2 sinde de update yapmak olum gibi geliyor...
  • ben yeni yükledim bir saat falan oynadım ilk izlenimlerim;
    -Grafikler fena değil temaya uygun olarak karanlık
    -Oyundaki taş sistemi fena değil skiller yerine güzel olmuş.Toplam 40 taş var(Başta verilen taşlardan biri minotor)
    -Oyunda üç tane sınıf var.
    -Oyunda karakteri kaybedenler boşluk tuşuna basarak direk karakterini bulabilir

Sonuç olarak bence gayet güzel bir oyun olmmuş özellikle farklı olması güzel.
  • Ben de 2 gündür oynuyorum.. oyun gerçekten hoş..
    taşlar hayati önem taşıyo ;)
  • Oyunun resmi rehberine buradan ulaşabilirsiniz(İNGİLİZCE)
  • Arkadaşlar 2 haftadır oyunu oynuyorum 2 avatar açtım 1. si 18 lwl 2. si 19 lwl oyun tek kelimeyle mükemmel rahatsızlığım nedeniyle evdeyim sabah 9 da başlayıp gece 3 e kadar bu oyunu oynuyorum. oyunda taşları skill olarak varsayın warcaster karakterini kastım her türün kendine özel taşları var fakat kendi taşların hariç 2 adet diğer türlerin taşlarından kullanabiliyorsun. ayrıca düşürdüğün tasları ve ıtemlerı satısa cıkarabılıyor ve 2 adet tası bır yere yerlestırıp tamaman sansına sana yenı bır tas verıyor.oyunda nadir bulunan taşlarda var ve pahalı.gercekten surukleyıcı bır oyun insan basından kalkamıyor.Diğer hiçbir oyunda göremeyecegınız sılahlar ve cok cesıtlı ozellıkler mevcut pvp ler ise ayrı bır zevk pvp atarken sızı ayrı bır mekana goturup 3 round uzerınden savas baslıyor ve taslarınız konusuyor.krıtık her oyunda oldugu gıbı onemlı ama karsınızdakının taşları sağlamsa işiniz biraz zor iyi bir savunmanız olması lazım sade itemler olduğu gibi özellikli itemlerde var örneğin krıtık veren ıtemler saldırdıgınız kısının uzerıne ağ atan bır balta yada extra hız ve krıtık veren ayakkabılar zırhlar hersey mevcut oyunun açık betası 28.04 te başlıyor yani yarın türk arkadaslarımla beraber cogu harıtada kastık artık kımse sıze itemıne bakıyım dıyemıcek cunkı uzerınde bakabılıyorsun yada ks yapamıcak senın gırdıgın harıtada eger grup kurmadıysan baska player olmuyor sorularınız varsa yanıtlamaya çalışırım

• Üyeliğim var ama sitede indirme linki bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.