Şimdi Ara

Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.949
Cevap
6
Favori
91.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • site tekrar açılmış.. tasarım olarak değişmiş umarım aksaklıkları da gidermişlerdir..
    bu arada cx400ii nin fiyatı 27 sterlin olmuş..
  • Bu yorumlara göre bu sıralar siteden sipariş geçmek pek mantıklı değil yani ?
  • Sitenin tasarımı falan değişmiş inşallah ürünlerin teslimat süresi de değişmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

Sitenin tasarımı falan değişmiş inşallah ürünlerin teslimat süresi de değişmiştir.

• benim başıma gelen aksaklıktan ötürü yazmadım arkadaşlar yanlış anlaşılmasın.. ben bugüne kadar 1 kez kullandım siteyi gayet makul sürede elime ulaştı ürünüm..
    ama şu sıra şikayet edenler var gibi görünüyor..
  • bugün tekrar aradım. artık adamlar tanıdı beni ben söylemeden yolluycaz kelimesi geliyor. tekrar yarın dediler valla "yarın" kelimesini duymaya bıktım. Bu kelimeye karşı bir tik geldi. allah belasını versin diyorum amazon'dan şaşılmıyacağını ögrendim. Bugün amazona girdim 4-5 alışverişim oldu bu zaman kadar adamlar mail atmış şuan alıcagınız herhangi bir ürünün kargosunu biz ödüyoruz diye firma budur.
  • bu siteden 17 sinde verdigim kulaklik siparisim hala gelmedi..ustelik avrupa ici.Var bi aksakllik..
    bu arada ben de kredi kartiyla odedim ama herhangi bir ekstre falan istemediler.Ben kredi kart numarami verdigimde site bankadan adresimi onayladi.Sanirim Turk bankalarinda boyle bir opsiyon yok.O yuzden onaylama geregi duyuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuttFTS.

IE8 serisinin fiyatı Türkiyede daha ucuz bile denilebilir. Şaşırtıcı ama gerçek... Boşuna yurtdışında aramayın..

Ben de onu yazacaktım. Figure sağolsun bu konuda beni mutlu edecek haberi verdi :)

Kararımı verdim zaten. Sennheiser IE7 alacağım ve Türkiye'den alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: MuttFTS.

IE8 serisinin fiyatı Türkiyede daha ucuz bile denilebilir. Şaşırtıcı ama gerçek... Boşuna yurtdışında aramayın..

Ben de onu yazacaktım. Figure sağolsun bu konuda beni mutlu edecek haberi verdi :)

Kararımı verdim zaten. Sennheiser IE7 alacağım ve Türkiye'den alacağım.

Bence ie8 almak varken hata edersin. Arada buyuk bir ses farki var zaten bir suru para dokuceksin vermisken 150 lira daha fazla vermenin bi zarari
    dokunmaz, ie8 al kesinlikle. Sabret derim yada baska kulakliklarla idare et cunku bu tarz acele verilen kararlar sona keske onu alsaymisim dedirtir. ie7 kotu bi kulaklik degil ama ie8 varken arada da oyle buyuk bi ucurum yokken ie8 ne yapip edip alirdim. Neyse kolay gelsin umarim istedigin kulakligi alirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Hundred -- 29 Ekim 2009; 11:17:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: laserss

Arkadaşlar ayın 15 inden sonra mymemry den kargosu gelen oldu mu? olduysa kaçında vermiştiniz siparişi.

mesela benim 7 sinden dispatch oldu. halen gelmedi..
    acaba genel bir takılma mı var?

Aynı şekilde bende beklemekteyim.Can sıkıcı bir durum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuckychucy313

Bence ie8 almak varken hata edersin. Arada buyuk bir ses farki var zaten bir suru para dokuceksin vermisken 150 lira daha fazla vermenin bi zarari
    dokunmaz, ie8 al kesinlikle. Sabret derim yada baska kulakliklarla idare et cunku bu tarz acele verilen kararlar sona keske onu alsaymisim dedirtir. ie7 kotu bi kulaklik degil ama ie8 varken arada da oyle buyuk bi ucurum yokken ie8 ne yapip edip alirdim. Neyse kolay gelsin umarim istedigin kulakligi alirsin.

Bu konu bu kadar basit değil. Şu kadar ver şunu al diye düşünürsek bunun sonu gelmez. İki kulaklığın da karakterinin farklı olduğu aşikar.

Baskın gelmesini istediğim özelliklerin çoğu IE7'de mevcut zaten. IE8 gereksiz olur.
  • arkadaslar benim hayırlısı ile yollandı mesajı geldi. herhalde 10 gün sonra filan elime geçer.
  • Bugün mail atmış site grev varmış İngiltere postasında o yüzden geçikmeden dolayı özür diliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBB -- 30 Ekim 2009; 21:07:05 >
  • Arkadaşlar diyelimki aldık bu siteden kulaklığı kullandık. 1 ay sonra bozuldu ne olacak ? Tekrar yurtdışına mı göndericez ?
  • bugün trt-türk de haberlerde gördüm royal mail'in grevi 3 gün daha sürecekmiş.. sonrası da belli değil henüz.. istekleri kabul edilmezse eylem devam edecekmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Arkadaşlar diyelimki aldık bu siteden kulaklığı kullandık. 1 ay sonra bozuldu ne olacak ? Tekrar yurtdışına mı göndericez ?

engin bu sitede başıma böyle bir durum gelmedi ama, eğer amazondan alsaydın bozuk ürün sizde kalsın biz size yenisini yolluyoruz bize vericeginiz kargo parasını türkiyede bir hayır kuruluşuna verin derlerdi. en azından bana öyle yazmıslardı. amazonda müşteri memnuniyeti üst noktada gerçekten geçen mail attılar şuan ilk alıcagım herhangi bir ürüne kargo parası almıcakmışlar eger bu ay içinde bir ürün alırsan ay sonuna kadar alıcağım hiç bir ürüne kargo almıcaklarmış. istedigim zaman böyle kampanya gelmez tam kopuk zamanımda böyle kampanya yaptılar ne talihsiz adamım ben.
  • Benim de ürünüm bugün yola çıkmış sanırım bakalım beklemekteyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawqeye

quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Arkadaşlar diyelimki aldık bu siteden kulaklığı kullandık. 1 ay sonra bozuldu ne olacak ? Tekrar yurtdışına mı göndericez ?

engin bu sitede başıma böyle bir durum gelmedi ama, eğer amazondan alsaydın bozuk ürün sizde kalsın biz size yenisini yolluyoruz bize vericeginiz kargo parasını türkiyede bir hayır kuruluşuna verin derlerdi. en azından bana öyle yazmıslardı. amazonda müşteri memnuniyeti üst noktada gerçekten geçen mail attılar şuan ilk alıcagım herhangi bir ürüne kargo parası almıcakmışlar eger bu ay içinde bir ürün alırsan ay sonuna kadar alıcağım hiç bir ürüne kargo almıcaklarmış. istedigim zaman böyle kampanya gelmez tam kopuk zamanımda böyle kampanya yaptılar ne talihsiz adamım ben.

Amazon yapar ama bu sitenin böyle bir şey yapacağını hiç sanmıyorum.

Yaa amazonun türkiyeye gönderimi var mıydı ?

• evet gönderiyor. göndermedigi ürünüde nasıl anlıyorsun ürünü al diyorsun ödeme ekranına gelirken uyarı veriyor bu ürün sizin ülkenize gönderilmez diye.
  • Merhaba, ben bu ürünühttp://www.mymemory.co.uk/MP3-Players/Archos/Archos-Clipper-MP3-Player-2GB---Black , vehttp://www.mymemory.co.uk/Portable-Headphones/Koss/Koss-PortaPro-Headphones bu ürünü almak istiyorum. Portapro genelde tavsiye ediliyor fakat şu archos'un mp3 playeri nasıl sizce tavsiye edermisiniz? Bir de portapro'da ömürboyu garanti yazıyor. Türkiye içinde de geçerli mi? Ve bu ürünlere garantiyi kim sağlıyor, site kendisi mi onarıyor yoksa ürünün teknik servisine mi onarttırıyor? Ürünüme birşey olduğu zaman, garanti için ingiltere'ye yolladığımda kargo masraflarını ben mi karşılıyorum giderken de gelirken de?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.