Şimdi Ara

Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.949
Cevap
6
Favori
91.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EXcom_Zkko

Hocam 5dk arayla verdim son siparişi, paketleri ise birbirine bağlı şekilde aldım. Ama bunu yapmamın sebebi, fiyatın yüksek olması sebebiyle gümrüğe takılmasını engellemekti. Dikkat çekmek istediğim asıl nokta, paketlerin gümrükte kontrol amaçlı bile açılmadığı ve geçen sürenin normal sınırlar içinde olduğudur.

Mesela imzamdaki 8GB'lık Sansa Fuze'yi de oradan aldım, hatta yazıcıma kartuş bile aldım.. Hepsi de 10-15 gün arası bi sürede sorunsuz olarak elime ulaştı. O bakımdan içini ferah tut süre konusunda..

İki haftanın sonunda ses çıkmazsa; paketin eline geçmediğini, zaten takipli posta ücreti ödediğim halde saçma şekilde postamı takip edemediğini ve buna mükeatip postanın kaybolduğunu bildiren okkalı bir mail döşersin..

O mail Allahın emri zaten eğer gelmesse yeterki şu vakit geçsinde 21 gün nasıl geçer onu bilemem

• Yukarıda bahsettiğim, Sennheiser PX100'ün stoğuyla alakalı mailime cevap geldi. Belki benden başka da ilgilenen vardır.
    Mailim:
    quote:

Hello,

I'd like to ask if you can give an estimation about when a new stock of Sennheiser PX100 headphones comes. Also, as far as I know PX100 are discontinued and PX100-II have replaced them. So, would the new stock be PX100-II or PX100?

Gelen cevap:
    quote:

Dear Mr ......
    Thank you for your email.

Unfortunately as you stated it is unlikely we will be stocking the PX100 in the future, although likely we will be stocking an updated version of this headphone I am afraid we do not currently have an 'in stock' date for this product.

Please be advised that you can register to be informed if the PX100 arrives back into our warehouse.

This is easily done by logging into your MyMemory account and "clicking" the buy button.

You will then be forwarded to a page where you can register your details.

If you need any further assistance with this, please do not hesitate to contact us.

Best Regards
    Chris White

• bende ilk defa yabancı siteden alışveriş yapacam.Sennheiser cx35o almayı düşünüyorum.yalnız okuduğum kadarıyla ilk defa alış veriş yapanlardan fatura veya kredi kartı ekstresi istiyomuş.Ben Ankarada öğrenciyim üzerime fatura yok sanırsam kredi kartı adres bilgimde farklı.Nasıl olacak?Ne yapabilirim?Şimdi kredi kartımı güncellesem taa ayın 28inde ekstre gelcek:S Oda benim için çok uzun bi süre ve bazı kişilerde kredi kartı ekstresi yetmemiş elektrik su vs faturasıda istemiş:S Ne yapabilirim? Kredi kartımda Finansbank.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnbbk

bende ilk defa yabancı siteden alışveriş yapacam.Sennheiser cx35o almayı düşünüyorum.yalnız okuduğum kadarıyla ilk defa alış veriş yapanlardan fatura veya kredi kartı ekstresi istiyomuş.Ben Ankarada öğrenciyim üzerime fatura yok sanırsam kredi kartı adres bilgimde farklı.Nasıl olacak?Ne yapabilirim?Şimdi kredi kartımı güncellesem taa ayın 28inde ekstre gelcek:S Oda benim için çok uzun bi süre ve bazı kişilerde kredi kartı ekstresi yetmemiş elektrik su vs faturasıda istemiş:S Ne yapabilirim? Kredi kartımda Finansbank.

Adresini banka şubesinden güncelleyebilirsin. Bunun yanında bankadan adresinin vs bulunduğu bir kağıt alırsan işine yarayabilir belki. O fatura isteme mevzusu da kesin değil, mesela benden ve bildiğim kadarıyla bikaç arkadaştan daha istemediler.

• Benden de istemediler üyelik ismimle kredi kartı sahibinin ismi uyuştuğu için istememiş olabilirler bilemiyorum şans işi de olabilir.
  • quote:

bende ilk defa yabancı siteden alışveriş yapacam.Sennheiser cx35o almayı düşünüyorum.yalnız okuduğum kadarıyla ilk defa alış veriş yapanlardan fatura veya kredi kartı ekstresi istiyomuş.Ben Ankarada öğrenciyim üzerime fatura yok sanırsam kredi kartı adres bilgimde farklı.Nasıl olacak?Ne yapabilirim?Şimdi kredi kartımı güncellesem taa ayın 28inde ekstre gelcek:S Oda benim için çok uzun bi süre ve bazı kişilerde kredi kartı ekstresi yetmemiş elektrik su vs faturasıda istemiş:S Ne yapabilirim? Kredi kartımda Finansbank.

O kadar tantanayla uğraşana kadar, 2.el forumundan "thetrooper00" dan Audio Technica Ckm50 al derim.

Kafan rahat, cebin rahat, her şey rahat.

Almayın diyoruz şu Cx'leri durduramıyoruz efenim, yine alıyorlar yine alıyorlar!

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom36

quote:

O kadar tantanayla uğraşana kadar, 2.el forumundan "thetrooper00" dan Audio Technica Ckm50 al derim.

Kafan rahat, cebin rahat, her şey rahat.

Almayın diyoruz şu Cx'leri durduramıyoruz efenim, yine alıyorlar yine alıyorlar!

cx350 modeline çok iyi dedikleri için bunu almaya niyetleniyorum..Ben iphone 3g de kullanıcamda.Benim derdim kafa patlatacak sesler değil zaten alınan bu ürünleride kimse son ses dinleyemiyodur heralde:) benim için netlik önemli böle her bi tonu ayrı ayrı hissetmeliyim.Basta kuvvetli olmalı.Afrika müziklerini severim.Ayrıyeten Rap-Rock felan her telden dinlerim:)

• biraz araştırdımda iyice kıllandırdın beni ya:D zaten zor karar veren biriyim:S ama bu urun bozuldugunda napacaz:S hiç olmazsa seinnheiser ürünleri türkiyeden veya mymemoryden aldımızda garantisi oluyor bu ürünün garantiisi hiç yoktur:S bide bass konusunda yorumlar normal yani tatmin edici değil:S
  • turkiyede hangi firma, urunde sorun oldugunda muazzam bir geri donus yasatiyor ve kisa zamanda sorunu cozuyor ki? :)
    ben su ana kadar sadece mediamarkt'ta yasadim bunu, muazzam bir musteri memnuniyeti sagladilar.

demek istedigim, meblag cok yuksek degilse yani ufak bir urun aliyorsan, garanti konusunu cok dusunme.
    urunum gelmedi dedigin zaman, 2.urunu yollayan bir firma mutlaka arizali durumlarda da hassasiyetli olacaktir diye dusunuyorum.

su ana kadar bu isi yapan arkadaslardan da feedback almadigimiz icin kesin bir karara da varamiyoruz.

quote:

biraz araştırdımda iyice kıllandırdın beni ya:D zaten zor karar veren biriyim:S ama bu urun bozuldugunda napacaz:S hiç olmazsa seinnheiser ürünleri türkiyeden veya mymemoryden aldımızda garantisi oluyor bu ürünün garantiisi hiç yoktur:S bide bass konusunda yorumlar normal yani tatmin edici değil:S

• Audio Technica'nın distribütörü: Radikaltr.com Göz atabilirsin Herhangi bir arıza durumunda benim bildiğim destek veriyorlar. Dilersen teknik destek alabilirsin mesaj atarak.

Ama sana şu kadar söyleyim, Audio Technica'nın hangi kulaklığı olursa olsun sorun yaşamak için gerçekten çok hor kullanmak gerek. Ben Cks70 sahibiyim ve gerçekten çok sağlam emin ol. Sen de eğer biraz çıkabilirsen Cks70 al derim. Bundan daha iyi bass herhalde şuralarda adı dolanan kulaklıklardan bir tek Sennheiser IE8'de var. Hatta birinin yorumunu okudum, ondan bile iyi olduğunu iddia ediyordu Bilmiyorum artık bir şeyler kullanıyor muydu o adam... hehe

• Sanirsam ckm50de karar kildim cks70 ile arada baya fark var..bak sizin etkiniz oluyo almamda eger datmin olmazsam halinizi hatrinizi sorarim :):):):)
  • Ben de başlarda Cx350'de karar kılmıştım. Cx serisinden en tutarlı ve fiyat/performans açısından makul olanı oydu benim için. Sonra araştırmalarıma devam ettin.

Sana bu tavsiyeyi isteklerin doğrultusunda yapıyorum. Dengeli bir ses istemişin mesela. Cx350'nin basslarının ezici olduğu yönünde yorumlar okuduğumu hatırlıyorum; uzun zaman oldu gerçi. Cx300'e zaten hiç girmiyorum Ancak Cx350'nin, onun bir nevi abisi olduğu düşünülürse... Çok da parlak bir performansa sahip değildir herhalde. Audio Technica'nın midlerine güveniyorum. Cks70'te örneğin tizler çok parlak yapıda değiller ancak yine de birçoklarına göre gayet yeterli seviyede. Sıkıntın belki bass'ta olabilir, onun için Cks70'i tavsiye ettim. Ancak "sınırsız bass-sever"lerden değilsen tatmin olmaman için de bir sebep göremiyorum.

Ben şimdi bazı equalizer ayarları ile olabildiğince bass karakterli bir yapıdan, dengeli bir seviyeye çekmeye çalıştım Cks70'i ve gayet memnunum. Eğer ince ayrıntıları süzecek bir kulağa sahip dğeilsen ya da o kadar ayrıntılı düşünüp müzik dinleme keyfinin önüne geçecek kadar takıntın yoksa emin ol farketmezsin bile. Ben Audio Technica'ya güveniyorum, bir nevi tüketici memnuniyetinin dış yansıması. Tavsiyelerimi de ona göre yapıyorum.

Umarım kulaklarımı çok çınlatmazsınız

• quote:

Audio Technica'nın distribütörü: Radikaltr.com Göz atabilirsin Herhangi bir arıza durumunda benim bildiğim destek veriyorlar. Dilersen teknik destek alabilirsin mesaj atarak.

Ama sana şu kadar söyleyim, Audio Technica'nın hangi kulaklığı olursa olsun sorun yaşamak için gerçekten çok hor kullanmak gerek. Ben Cks70 sahibiyim ve gerçekten çok sağlam emin ol. Sen de eğer biraz çıkabilirsen Cks70 al derim. Bundan daha iyi bass herhalde şuralarda adı dolanan kulaklıklardan bir tek Sennheiser IE8'de var. Hatta birinin yorumunu okudum, ondan bile iyi olduğunu iddia ediyordu Bilmiyorum artık bir şeyler kullanıyor muydu o adam... hehe

Cks70'in bassları ie8'en daha iyi diyen ben olabilirim

• benden elektrik, su, doğalgaz vs vs gibi bi faturanın kopyasını istediler size de aynı şey oldu mu hiç ??

EDIT: cevabımı aldım evet olmuş... Bi de bu çıktı başımıza.. Kredi kartı zaten abimin üstüneydi inşaallah sorun çıkmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResT_In_PeaCe -- 9 Mart 2010; 19:24:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok1907

Vay canına! Siz de öyle bir tutkuyla bağlandınız demek IE8'ten sonra Cks70'in basslarına

Ben head-fi'daki birinin yorumunu okuduğumda aynen yukarıda yazdığımı düşünmüştüm. Demek ki adam doğru söylüyorumuş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ok1907

Vay canına! Siz de öyle bir tutkuyla bağlandınız demek IE8'ten sonra Cks70'in basslarına

Ben head-fi'daki birinin yorumunu okuduğumda aynen yukarıda yazdığımı düşünmüştüm. Demek ki adam doğru söylüyorumuş.

Head-fi'de yazan da ben olablirim aslında iyi veya kötü denemez ama daha derin ve uzun oldukları kesin. IE8 ise vurup geçiyor genelde ve midbass hump yüzünden biraz daha yorucu ve zor seçilir altbassları var. Tam head-fi ağzı oldu midbass hump falan

• Hakkaten heeee, yalnız eminim siz değildiniz, çünkü oradaki nickinizi de biliyorum hehe

Hakkaten o midbass olayı beni de öldürüyor. Artık flat ayarlarla dinlemek daha fazla sarıyor beni ve mid-bass da bir kademe diğerlerinden daha aşağıda.
  • Bu midbass hump mevzusudur beni W3'ten vazgeçiren..
  • quote:

Hakkaten heeee, yalnız eminim siz değildiniz, çünkü oradaki nickinizi de biliyorum hehe

Hakkaten o midbass olayı beni de öldürüyor. Artık flat ayarlarla dinlemek daha fazla sarıyor beni ve mid-bass da bir kademe diğerlerinden daha aşağıda.

Bende senin nickini biliyorum ne olmuş yani! cks70'de midbass olayının aşırı olmaması çok iyi.

@EXcom_Zkko W3'de o kadar fazla
    değildir herhalde ya. IE8den çok daha azdır galiba.

• Yak bi winston, ehm pardon, seç bi Westone deseler W2 derdim. Fiyatı, sahnesi, her türlü tarza gideri... Daha n'olsun!
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.