Şimdi Ara

Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.949
Cevap
6
Favori
91.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekrar gönderilmesini istemiştim ama son dakika golüyle thetrooper00'dan Audio Technica CKS-70 aldığım için bir son dakika golü daha atıp Mymemory siparişimi iptal edeyim dedim. Malesef çok geç, artık gönderdik dediler :) CX-300 ECO gümüş renkli olanı gelecek. Gelirse satılıktır arkadaşlar belirteyim. Gelmezse bu kez para iadesi isteyeceğim zaten. Midem daha fazla bulanmadan bitirmeyi düşünüyorum bu işi. Son olarak Çek Cumhuriyet'inden siparişim oldu, 6 günde gelime ulaştı takipsiz olarak. Aynı şekilde ABD'den 5 günde elime 2 kargo daha ulaştı. Royal Mail'in beceriksizliği olarak görüyorum bu işi. Diğer ihtimaller çok uzak geliyor.
  • Hocam çek cumhuriyetinden nerden alışveriş yapıyosun ebay üzerinden mi?
  • Evet. Ebay'in birçok ülkede faaliyet gösterdiğini biliyordur herkes az-çok. ABD dışında başta Almanya ve İngiltere olmak üzere diğer ülkelerden de alışverişlerim oldu Ebay aracılığıyla. Çek Cumhuriyeti'nden yollamıştı satıcı Ebay.de üzerinden aldığım bir ürünü.
  • Ebaydan daha hiç alışveriş yapmadım en yakın zamanda denemek istiyorum.
  • Ayın 4'ünde gönderilen ürün hala elime ulaşmadı, yenisini mi istemem gerekiyor? Ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blick

Ayın 4'ünde gönderilen ürün hala elime ulaşmadı, yenisini mi istemem gerekiyor? Ne yapmalıyım?

Evet, 21 gün geçtiğine göre, ürünün tekrar gönderilmesini ya da paranın iade edilmesini isteyebilirsin. Yapman gerekenler önceki sayfalarda çeşitli biçimlerde ve adım adım anlatılmış.

E-postalara geç cevap verdiklerini şimdiden söyleyeyim. Yani her koşulda çözüm biraz uzun sürebilir.
  • benimde kayıptı yeniden gönderdiler. Bu hafta bekliyorum gelmezse paramı geri isteyecem
  • Ayın 20sinde complete olan ürünüm dün arkadaşıma ulaşmış.. yarın da bana ulaşacağını tahmin ediyorum, çok mutlu oldum
    gelince resim eklerim..gönderttiğim adres Kadıköy'dü.
  • Paramı iade aldım sonunda
  • Arkadaşlar 19 ocakta kargolanan ürünüm gelmedi hala hava şartlarından dolayı geç kalmış olabilir mi?
  • Dear Mr Güdül,

Thank you for your enquiry.

Due to non-delivery of your original order we will now make a full claim for the goods with Royal Mail and issue a refund at your request. Please do allow 3 to 5 working days for the amount to appear on your account.

Please accept our sincere apologies for any inconvenience caused.

If you should have any further queries please do not hesitate to contact us.

Best Regards
    Nathalie Bicrel

To reply to this message log into your account athttp://www.mymemory.co.uk/cart_review.php

Please do not reply directly to this email.

banada şöle bi mail geldi nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: gripin518

Arkadaşlar 19 ocakta kargolanan ürünüm gelmedi hala hava şartlarından dolayı geç kalmış olabilir mi?

Hocam ne yaptın :) 21 güne kadar bekliyor herkes. Bu süre dolmadan itiraz edemiyorsun.

fatih_18_18_18;

Ürün sana ulaşmamış söylediğine göre ve para iadesi istemişsin. Royal Mail ile irtibata geçip, gerekli prosedürü uygulayacaklar iade için. Paranın hesabında görünmesi için 3-5 iş günü kadar beklemeni rica ediyorlar.

Bir cevabın varsa da direkt olarak o e-postaya değil de,

http://www.mymemory.co.uk/cart_review.php

adresinden giriş yaparak yazmanı istiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: gripin518

Arkadaşlar 19 ocakta kargolanan ürünüm gelmedi hala hava şartlarından dolayı geç kalmış olabilir mi?

Hocam ne yaptın :) 21 güne kadar bekliyor herkes. Bu süre dolmadan itiraz edemiyorsun.

Yok hocam daha itiraz etmiyorum 21 gün dolmasını bekleyeceğim tabiki ama benim ürün gelmeyek gibi bir his var içimde.
  • O kadar kötümser olmayın derim. Genelde sorunsuz geliyor gönderiler.

Bu son zamanlardaki gecikmeleri RoyalMail'e bağlıyorum. Millet Amerika'dan, Hong Kong'tan veya Çin'den sorunsuz şekilde alıyorlarken paketlerini, PTT'ye çok fazla laf söylenemez diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar benim ürün bir önceki mesajımı yazdıktan sonra geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gripin518 -- 27 Ocak 2010; 13:58:13 >
  • Hayırlı olsun..
  • Teşekkürler. Arkadaşlar amerikadan Expedited Flat Rate Shipping Service ile gelen postalar takip edilebiliyor mu ayrıca ne kadar zamanda gelir bilginiz var mı?
  • benim de ayın 20sinde gönderilen siparişim hala ulaşmadı 9 gün olmasına rağmen. ben size şunu sormak istiyodum ptt nin sitesine girince interaktif kısmından kargonun nerde olduğunu öğrenebiliyoruz ya normalde ptt şubesine gitsek böyle böyle bi ürün var bu isme gelmesi gerekiyo diye sorsak onu bulaiblirler mi acaba ? eğer türkiyeye girmişse
  • Kayıtlı posta ile almışsan ptt nin sitesinden sorgulama yapabilirsin. Kayıtsızsa bulunmuyor diye biliyorum ama bikaç gün daha bekle gelmezse pttye gidip bi sorarsın.
  • bende şimdi sipariş verdim cx 300 II. bakalım kaç günde gelecek
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.