Şimdi Ara

Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.949
Cevap
6
Favori
91.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Benim ürünler 2 günden fazla beklemiyor.Takipli verdim siparişi. 2.güne sarkarsa dispatch mail atıyorum lütfen acıklamalarda yazan 24 saatte kargolanır ifadesine uyun ve gereğini yapın diye. 2 saat sonra postalıyorlar :D 2 kere yolladım o maili 2 sindede aynı gün dispacth oldu ürün.

Aklımızda bulunsun. Bi 15 güne ben de vereceğim sipariş. Tatil aradan çıksın da.
  • bu kadar uzayacagini bilsem kesin takipli verirdim ne guvenlik proseduruymus kardesim 8 gun oldu siparisi vereli hala hicbir hareket yok

edit: sonunda inandirabilmeyi basarmisim ve kargoya vermisler bakalım kac gune ulasacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spinoza17 -- 20 Ocak 2010; 13:39:32 >
  • Arkadaşlar bugün durup dururken şöyle bi mail geldi Mymemory'den.Ne diyorlar acaba?

quote:

Dear Anil Ozdemir,

We recently replaced order 220707865 due it not arriving within 14 days of dispatch. We must now follow this up with Royal Mail and the Police to try and obtain compensation for the loss.

We would be extremely grateful if you could reply by email and confirm that you have still not receive the original order 220707865

If we have to proceed with a claim, please be kind enough to complete any paperwork sent to you by Royal Mail or your local Police force.

Thank you for your time.

Yours sincerely,
    Helen Durkin
    MyMemory Ltd

Bir de Ebay'den şöyle bi mail geldi.

quote:

hi

please note that you have already been refunded

thank you

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 21 Ocak 2010; 16:37:02 >

• Şöle diyorlar:

quote:

Son günlerde aşağıda numarası yazılı olan siparişi 14 gün boyunca ulaşmaması sebebi ile yeniden gönderdik. Şimdi bunu Royal Mail ve Polis ile takip etmeliyiz ki, kaybımızı geri alalım.

Halen ilk gönderilen postayı almadıysanız bize email ile onaylayarak geri dönerseniz müteşekkir oluruz..

Birşeyi kanıtlamamız gerekirse, Royal mail veya Polis tarafından size gönderilecek kağıt işleri/belgeleri kabul etmeniz/tamamlarsanız iyi olur.

quote:

Dear Anil Ozdemir,

We recently replaced order 220707865 due it not arriving within 14 days of dispatch. We must now follow this up with Royal Mail and the Police to try and obtain compensation for the loss.

We would be extremely grateful if you could reply by email and confirm that you have still not receive the original order 220707865

If we have to proceed with a claim, please be kind enough to complete any paperwork sent to you by Royal Mail or your local Police force.

Thank you for your time.

Yours sincerely,
    Helen Durkin
    MyMemory Ltd

Paranızı iade ettik diyorlar..

quote:

hi

please note that you have already been refunded

thank you

• Nasıl yani siparişi eve göndermiştim ben de eve ulaştı mı bilmiyorum.Mymemory'nin ne demek istediğini anlamadım açıkçası.Ebay'deki kullanıcıya da şöyle bi mail attım ama.Bakalım anlayabilecek mi?Para paypal'da falan gözükmüyor çünkü.

When did you refun of money(4.29£)?

Money does not appear on Paypay account.

Where did you pay?
  • İngiliz bir parfüm sitesi vardı ceapsmells orda kuruma mail atip VAT olarak adlandırılan avrupa ülkelerine uygulanan vergi kısmını geri iade alabiliyorduk. acaba aynı durum mymemory.com da geçerli olur mu???? Geçerli olursa %10 gibi bir indirim hiç fena olmaz
  • black_wolf ne anlatmaya calıstıgını sölersen sana yardımcı olayım :D çok komk birşeyler dedin de
  • quote:

Sorry to hear that you have not received your order I have now refunded you in full for this product Please allow 3-5 working days for this to appear in your account

Banada böyle bir mail geldi ne demek istiyor bu şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

quote:

Sorry to hear that you have not received your order I have now refunded you in full for this product Please allow 3-5 working days for this to appear in your account

Banada böyle bir mail geldi ne demek istiyor bu şimdi?

Siparişin sana ulaşmadığı için üzgünmüş. Paranınn tamamını iade etmiş. Para 3-5 iş günü içerisinde hesabında görünecekmiş.
  • arkadaşlar 18-01-2010 tarihinde yollanan kulaklığım bu sabah elime ulaştı hakikaten bu kadar kısa zamanda Trabzon'a nasıl geldi aklım almıyor. ilk alışverişimdi siteden gelmeyecek bir problem çıkacak diye biraz tırstım açıkçası ama beni şaşırtmayı başardı.Ürünü eve değilde bayağı işlek olan dükkan adresine yollattım yurtdışından yaptığım alışverişlerde ev değilde o tarz yerlere yollanınca ptt pek sorun çıkarmıyor.
  • Süper hız gerçekten ben istanbulda olmama rağmen 1 haftada geldi trabzona nasıl 4 günde geliyor anlamadım. arkadaşlar hepsiburadadan CX200 II mi alayım yoksa mymemoryden CX300 II ECO mu alayım siz ne tavsiye edersiniz?
  • ne tarz müzik dinlersin bence o iki modelede bulaşma hiç
  • Benim özellikle dinlediğim bi tarz yok kimi zaman pop, kimi zaman rock kimi zaman sanat veya halk müziğide olabilir. Müziği kaliteli dinlemek istiyorum ayrıca bass sesleri hoşuma gidiyor.

Daha önce hiç kulak içi kulaklık kullanmamıştım geçen gün merak ettim gittim 9,90 liraya nt den avec s22sp kulaklık aldım.(aynı kulaklık teknosada 19,90 ) Sırf kendimi denemek için kulak içi hoşuma gidecekmi diye ucuz bir model aldım. Hoşuma gitmezse kaybım fazla olmaz diye düşündüm.

Kulaklık dışarıdan gelen sesleri baya bi kesiyo bu çok hoşuma gitti ancak mid sesler boğuk çıkıyo berrak değil bu yönden kötü. Bu yüzden kulakiçi kaliteli bi kulaklık istiyorum. siz hangisini tavsiye edersiniz?
  • kafa üstü düşünüyorsan hd 238
  • Kafa üstü düşünmüyorum, dışarıda da kullanabileceğim bi model olmalı.
  • 18inde verilen CX300 siparişim elime ulaştı bugün. memnun kaldım diyebilirim ilk alışverişim olmasına rağmen.
  • dısarda da kullanıyorum ben hem de gayet kulaklarıımı sıcak tutuyor :D
  • quote:

black_wolf ne anlatmaya calıstıgını sölersen sana yardımcı olayım :D çok komk birşeyler dedin de

Ne zaman para ödemesi yapılacak demek istemiştim de para geldi.Yalnız mememory'nin attığı mesajı hâlâ daha çözemedim.O yazıya nasıl bi cevap yazayım ki anlamadım.
  • quote:

dısarda da kullanıyorum ben hem de gayet kulaklarıımı sıcak tutuyor :D

Yok hocam ben kafa üstü ile dışarı çıkmam :)
  • ben de bugun sennheiser omx-95vc 2 sipariş ettim inşallah elime ulaşır
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.