Şimdi Ara

Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.949
Cevap
6
Favori
91.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: nighteen

Ürünler 6 gün içerisinde ulaştı.Detaylı mx450 sparkplug incelemesi yaparım.Koss sparkplug cx 300 den ilk izlenim itibari ile kaliteli tiz midi ile çok iyi ve de bu kulaklık bir iriver mp3 player ile harika ses veriyor cowon d2 o kadar da kaliteli sese sahip değilmiş dedirtiyor.Kapalı tip izalasyon cx300den çok daha iyi ses daha doğal ve dengeli.Mx450 de bassları eksik olsa da tiz mid kalitesi ile jarika bir ses kalitesine sahip belki de kulakiçi kulaklıklarda en iyilerdendir.

nighteen inceleme bekliyoruz artık,mx160 360 ile falan kıyaslarsın mx450yi hayırlı olsun...

quote:

Sennheiser HD485 siparişi verdim 2 gün önce. Hala kargoya vermediler daha pending olarak bekliyor. Sakatlık çıkmaz inşallah...

hiç belli olmuyor bazen 1 günde onların elinden çıkıyor bazen 4 5 günde beklemekte yarar var...

• bu hafta içinde bende deneyecem bakalım sayfayı.gelişmeleri yazarım artıkın
  • Mail atmışlar güvenlik sebebiyle hemen yollayamıyoruz diye. Ekstradan banka ekstresi veya su, elektrik faturası gibi birşey istediler. Maille yolladım, bir de üstüne takip numarası için bir yazı yazdım. Bakalım sonuç ne olacak...
  • Teşekkürler bilgilendirenlere teşekkürler ayrıca.
  • Bozulan Portapro'mu Mymemory'ye gönderdim. Yepyeni kutusunda bir Portapro bugün elime ulaştı.
  • vay bee
  • Bizim ülkemizde olsa kırk dereden su getirirler değiştirmemek için. Hayırlı olsun.
    quote:

Orjinalden alıntı: QuanoM

Bozulan Portapro'mu Mymemory'ye gönderdim. Yepyeni kutusunda bir Portapro bugün elime ulaştı.
  • bizim ülkede tüketici hakkı denen bişi yokki arkadaş...erman torolu çıkıyo televizyona reklam yapıyo anca.onlara ulaşıyon ne yapıyolarki..herkesin alışveriş yaptığı,sırf vatan bilgisayara yüzbinlerce şikayet var kimin umrunda.buna benzer birsürü bilindik markalar şirketler onbinlerce kez şikayet edilmiş..kimin umrundavatan bilgisayarın umrundamı sence yine alan gidiyo alıyo yine birsürü zerzavat dalga dümen...yasa yok yasa
  • shure se110 var mymemoryde 47 sterlin sanırım 120 tl ye geliyor yaklaşık sizce almak akıllıca mı tr fiyatı 300 lira yoksa o paraya daha kaliteli ses veren kulaklık var mı tartışmaya açmak istiyorum benim için ses netliği ve bass önemli
  • quote:

Orjinalden alıntı: hitmachine16

shure se110 var mymemoryde 47 sterlin sanırım 120 tl ye geliyor yaklaşık sizce almak akıllıca mı tr fiyatı 300 lira yoksa o paraya daha kaliteli ses veren kulaklık var mı tartışmaya açmak istiyorum benim için ses netliği ve bass önemli

HD 485'in bass konusunda baya sağlam olduğunu okudum bütün yorumlarında. Bir göz atmanızı tavsiye ederim. Hemen hemen aynı fiyat..
  • Forumun çeşitli yerlerinde bu siteyi tavsiye etmiştim önceden de, pek dikkate alınmamıştı.. Sanırım gümrük, yurtdışı vs diye güven sorunu oluyor insanlarda.. ama bir kere alışveriş yaptıktan sonra da emin olun gerisi geliyor..

Ben 8GB Sandisk Fuze'mi buradan 62 sterline almıştım, gümrükte fiyat veya bandrol sorunu olmadan kapıma kadar geldi. İşin ilginci de TR fiyatının 400'lira civarı olmasıydı; yahu bu adamlar da vergi veriyor, bu adamlar da bu işten para kazanıyor.. Artık TR'deki kazıkçı zihniyet nasıl bir kâr marjı uyguluyorsa bilemiyorum..

Çok yerinde bir konu olmuş, detaylı anlatımlarla zenginleştirilmiş olması ayrı güzel tabi..
  • Geçen hafta pazartesi sipariş verdiğim HD485 bu pazartesi kargoya verildi ve bu sabah elime ulaştı. Kargoya kadarki süreç gereğinden uzun sürdü ama kargodan sonrası gayet hızlıydı. Sipariş verecek arkadaşlara tavsiyem siparişlerinizi cuma veya cumartesi günü verin. Bu adamlar kargo işini büyük ihtimalle pazartesi-salı günleri yapıyor. Beklememiş olursunuz böylece...
  • quote:

Orjinalden alıntı: feverfire

Geçen hafta pazartesi sipariş verdiğim HD485 bu pazartesi kargoya verildi ve bu sabah elime ulaştı. Kargoya kadarki süreç gereğinden uzun sürdü ama kargodan sonrası gayet hızlıydı. Sipariş verecek arkadaşlara tavsiyem siparişlerinizi cuma veya cumartesi günü verin. Bu adamlar kargo işini büyük ihtimalle pazartesi-salı günleri yapıyor. Beklememiş olursunuz böylece...

okuduklarıma göre güzel bir model genelde grado sr60 ile karşılaştırılıyor..ve de fiyatı 125 lira olunca(türkiyede 250 lira)daha da cazip oluyor;hayırlı olsun.Resimli bir inceleme makbul olur...
  • arkadaslar merhaba,
    benim geciken siparişim bana 2.ürünü yollayacağız dedikleri maildan 2 gün sonra ulaştı.yani toplamda 17-18 gün gibi bir sürede geldi.ben de gelince 2.yi iptal etmek için sayfaya girdigimde listede yoktu.ben gene de bilgilendirdim,teşekkür ettiler.yani ben bunu alıyım ikincisi de gelsin diyenler olursa diye diyorum onlar bir şekilde haber alıyolar:))hiçbir imza atmasanızda!

• eh 150 fiyatına göre ve de şahsi görüşüme göre daha güzel olur;ama bütçeyi arttırabilirseniz feverfire gibi hd485 çok daha iyi olacaktır...
  • merhaba ben de mymemoryden uğraşıp (finans ile gartanti olmadı hsbc ile) koss portapro sipariş ettim 5 dakika oldu.. İnşallah elime ulaşır.. Ulaşmassada napalım denemeye değer diye düşünüyorum.. Eğer gelirse daha çok alışveriş yapacağım.. şu anda ürünün durumu pending yani askıda olarak görünüyor..
  • Gelmezse mymemory ile görüş, ya aynısını yeniden gönderiyorlar veya parasını iade edebilirler..

quote:

Orijinalden alıntı: hifled

merhaba ben de mymemoryden uğraşıp (finans ile gartanti olmadı hsbc ile) koss portapro sipariş ettim 5 dakika oldu.. İnşallah elime ulaşır.. Ulaşmassada napalım denemeye değer diye düşünüyorum.. Eğer gelirse daha çok alışveriş yapacağım.. şu anda ürünün durumu pending yani askıda olarak görünüyor..
  • ben şu ana kadar mymemoryden yaptığım 11 alışverişte sorun yaşamadım;hepsi elime ulaştı.Eğer ulaşmassa da yardımcı oluyorlar zaten.şu anda sterlin de uygunken nispeten güzel fiyatlar var
    sennheiser cx 300-II---50 lira
    koss ksc75---32 lira
    koss portapro---50 lira
    hepsinde posta bedava
  • sağolun arkadaşlar rahatlattınız içimi :) yurt dışı ilk alışverişim olunca içimde şüphe olmuyor değil :) Bir de ben portaproyu istedim ama bilgisayarda kullanan var mı? bir arkadaş kullanabilirsin çok güzel dedi.. Ben de 5+1 logitech x530 ses sistemi var bunun bir tanesinde kulaklık girişi var ona mı takmalıyım kulaklıkları yok sa bilgisayara mı.. ses kartım on board.. realtek ac97 galiba teşekkürler şimdiden..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.