Şimdi Ara

My Renault hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar My Renault hesabına giriş yapıp aracımın şasi nosunu girdim. Kilometre ve ortalama kilometre yazıyor onların ne olduğunu açıklayabilir misiniz? Dün kilometrede 119 bin yazıyordu bugün 120 bin yazıyor bunun ne olduğunu açıklar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanırım son bakımdaki kilometreyi baz alıp aylık ortalama kilometrenizi hesaplıyor. Ona görede tahminen kilometre bilgisi sunuyor. Bağlayıcı bir tarafı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

Sanırım son bakımdaki kilometreyi baz alıp aylık ortalama kilometrenizi hesaplıyor. Ona görede tahminen kilometre bilgisi sunuyor. Bağlayıcı bir tarafı yok.

Anladım hocam ancak son bakımda şu anki kmden10 bin km yüksek görünmesi ilginç geldi.
  • aracınızın şase numarasından parça sorgulamak için pars oto yedek ten destek alabilirsiniz aklınızda bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasancanözd

aracınızın şase numarasından parça sorgulamak için pars oto yedek ten destek alabilirsiniz aklınızda bulunsun

Hocam bana Joy paketin sol havalandırmasından lazım. Kenarları siyah ortası parlak sadece orijinal bulabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

quote:

Orijinalden alıntı: hasancanözd

aracınızın şase numarasından parça sorgulamak için pars oto yedek ten destek alabilirsiniz aklınızda bulunsun

Hocam bana Joy paketin sol havalandırmasından lazım. Kenarları siyah ortası parlak sadece orijinal bulabilir miyiz?

internete parsotoyedek yazıp destek alabilirsiniz abicim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.