Şimdi Ara

My Little Pony Rainbow Dash'in Korsan Gemisi (kız çocuk oyucağı) amazon.com.tr 59tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
8.504
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim kargomda eve gelmiş hanım saklamış benim vermek için onun yüzünde ki bir tebessüm benim için herşeyden değerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ürün de geldi bir kız bir de erkek yeğenim var kız 1,5 yaşında erkek ise 4 yaşında kız büyüğüne kadar erkek oynar diye düşünmüştüm ve haklı çıktım sadece kızlar için değil erkekler içinde çok güzel bir oyuncak ve oyuncağı gördüğü gibi havalara uçtu belki bir oda dolu oyuncağı var ama buna bayıldı paylaşan arkadaşa tekrar tekrar teşekkürler.

• Fiyat değişmiş mi?

• .: mds :. kullanıcısına yanıt
    Evet 59,90 ₺ idi.

• .: mds :. kullanıcısına yanıt
    Alacaksanız bendekini aynı fiyattan verebilirim.

• ulan kaçırmışız ya
  • My little pony o yaştaki çocukları ergen kafayapısına iten bir çizgifilm bana göre. Pony'lerin güzellik odaklı olması kıskançlık, dedikodu, herşey var ve dizi mantığıyla bağımlılık yapma amaçlı. Sadece küçük çocuklar değil kimseye uygun olmayan bir içerik.
  • Bende niye aldim bilmiyorum dün geldi kargo kutusunu bile açmadım kızım daha 1 yaşında

• Kullanmayacak varsa 60 liradan alayım ben de.
    Dün alacaktım, sepete attım, birkaç şey daha ekleyeyim dedim, o esnada fiyatı 120 lira olmuş.
  • orislevin kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tip bilgiler her zaman değerlidir, oyuncak almak basit iş ama onu beraber oynayabilmek, verimli olup hakkını verebilmek meziyet .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilker369 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Gerçekten de öyle, çocuğu olan herkes bana göre mesainin eve girdikten sonra başlaması gerektiğini sindirmesi lazım. Bizim jenerasyonun dönemi gereği özellikle baba-oğul baba-kız ilişkileri belirli standartlarda idi, başımızın babamız tarafından okşanması dünyalara bedeldi. Ama devir o devir değil, çocuk ilgi istiyor, şevkat istiyor, dinlenmek, sevilmek sayılmak istiyor. Birlikte paylaşmadıktan sonra dünya kadar oyuncağı alıp önüne koymanın hiç bir değeri yok. Dedim ya çocuk oldu mu çene düşüyor. Tekrar anlayışınıza sığınıyorum
  • fastforyou kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yapıyormuş fiyat çıkınca o da çıkarmış her zaman söylüyorum Amerika fırsatlar ülkesi Türkiye fırsatçılar ülkesi.

• mahapurusha kullanıcısına yanıt
    Nasıl alabilirim ?

• boombip kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/bondigo-bl2702-turkce-konusan-egitici-aktivite-masasi-p-OYUNWEEBL2702

ucuza bulup bunnu mutlaka alın.. bizim kz 4 yasında hala gider gelir oynar
  • perus kullanıcısına yanıt
    Var bu. Guzel bir sey

• quote:

Orijinalden alıntı: mahapurusha

Alacaksanız bendekini aynı fiyattan verebilirim.
    Satmadıysanız alabilirim. İstanbul Kağıthane deyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa içi elden almak isteyen olursa 70 TL'ye verebilirim kutusunu açmadım hediye paketi bile yaptım ama hanım kız bununla oynamaz dedi hevesimi kaçırdı. Alan olmazsa iade sürecini başlattım geri yollayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.