Şimdi Ara

MWC Galaxy S5 tanıtımı bitti, haberler burda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi bitti galaxy S5 tanıtımı. baya biyenilik getirmiş adamlar.

1-pil 2800mah ama değiştirilebilir. ayrıca ultra pil koruma gibi bi mod eklemişler. %10 altına düşünce pil, ekranı siyahbeyaz falan yapıyormuş. 24 saat beklemede kalabiliyormuş. bence baya iyi.

2-bahsedildiği gibi parmak izi, home tuşu üzerinde

3-16 mp isocell sensor rada bi atılım gibi ama gerçek hayatta tecrube etmek lazım. HDR videoda da kullanılabilecekmiş. gerçek zamanlı HDR ile bekleme olmayacakmış. 4K tabiki var.

4-internette turbo özelliği ile 30mb dan büyük dosyaları hem wifi hem 4g veya herhalde 3g ile aynı anda kullanarak süper hızlıindirme sağlıyormuş

5-yeni tanıtılan dünyanın ilk kavisli oled ekranlı bileklik ve 2 galaxy gear kol saati 15in zerinde galaxy üyesi ile kullanılabilecekmiş.

5-hem s5de hem de fit de kalp atışlarınızı dinleyen ve sayan bir sensör var.

6-suya ve toza dayanıklı deniyor ama tanıtımda suyun altında bırakmayın dedi. sanırım bu farkı IP standardı sony nin özelliğinden farklı. çnkü o tatlı suda 1.5 metreye kadar dayanıklılık sunuyordu.

7-arka kapak deri görünümlü değil bu sefer, farklı bi materyal ama düzplastkten iyi diyorlar

8-ekran super amoled herzamanki gibi ama ters köşe :) 5.25 değil, 5.1 inch bana enteresan geldi

9-ram herkes 3 beklerken 2 geldi, o enteresan. android authorityde note 3 karşılaştırma videosunda bahsedilmiş

10-145 gr

11-11 nisanda tüm dünyadasatılacakmış

12.802.11oc wifi destekli

13-usb 3.0 var anladığım kadarı ile

14-2k ekran yok bu arada full hd, 1080p

15-micro sd desteği var

16-pek bi yenilik yok ui da

17-geçmiş olsun herkese :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• full hd ekran iyi olmuş ama ram ve cihazın tasarımı iyi değil

• Ram optimizasyonlariyla 2 Gb ram yetecektir, fakat o tasarim nedir yahu Galaxy Grand Duos ile yan yana koyun tasarimi ayni . Her S modelinde daha goze hos gelen bir tasarim anlayisi vardi ( her ne kadar ''cirkin'' bir tasarimi olsada) . Sonuc olarak yine alisilagelmis Samsung modeli . Bana sorarsaniz bu telefonu alir miyim almam fakat alacak arkadaslar olacaktir onlara simdiden hayirli olsun .

• Vay beee,, hadi 0.1 inç için telefon değiştirin Samsung fanları sizi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ram nasıl çalışacak cihaz üzerinde görücez bakalım ama ben de anlamadım neden 3 değil. kalp atış sensörü koyacağına 3gb ram koyaydın diyecem ama vardır herhalde bir bildikleri

• Parmak izi sensörü ekranın alt kısmında gibi gördüm ben, home tuşunda değil sanki. Ayrıca 2k ekran ve 3 gb rami Prime modeline saklamışlar gibi geldi bana
  • O kalp sensoru olayini Intant Heart Rate isimli App yapiyordu zaten . Benim merak ettigim bu sensorlere noldu goz ile mesaj yazma falan bekliyordum Samsung'tan :)

• prime modelden hiç bahsetmedi kimse, en başınıkaçırdım tanıtımın ama.. youtube da hiçbir sitede kimse söz etmiyor. bunu millete yerleştirip bu senenin amiral gemisi diye sonradan prime falan çıkarırlarsa bence tam ayağına sıkmak olur kendilerinin.

• Ram sıkıntılı bir kere. GMD gibi piyasaya süreceği zaman belki 3 gb ram yapabilirler. 2 gb problem note3 gibi bir telefonu varken aynı markanın
  • Çöp

• s4 ve xperia z arasındaki fark büyüktü. ama 1 sene sonra s5 z2 arasındaki fark enteresan. sony hızlı mı gidiyor yoksa samsung mu yavaşladı? sony bazı konularda s5den daha iyi. genel olarak baktığında kafa kafaya girerler alan belli olmaz maçı bence.bakalım 1 ay sonra htc nasıl bir karşılık verecek.

• Hayalkırıklığı olmuş
  • Note 3 3GB ram taşıyor bu 2. Niye böyle birşey yapmışlar ki. Fazla bir yenilikte yok. Bakalım HTC nasıl bir şey yapacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legen_dary

Ram sıkıntılı bir kere. GMD gibi piyasaya süreceği zaman belki 3 gb ram yapabilirler. 2 gb problem note3 gibi bir telefonu varken aynı markanın

ilk söylentiler 4gb olabilir diyordu. şimdi dedikodulara bakınca gülesim geliyor.

2k ekran yalan
    4gb ram yalan
    3000 mah üstü pil yalan
    20 mp kamera yalan kutu çıkmıştı ya bi ara. nası bi adam uğraşıp kutu hazırlıyor photoshopta ya:) sorunu ne acaba
    yeni süper düper arayüz yalan
    falan filan :)

• Hayal kırıklığı oldu.. tasarım berbat
    8gb rami olsa bile o tasarım yüzünden para vermem..
    biz yenilik bekliyoruz adamlar karsımıza makyajlı s4 cıkarıyo
  • Islemciden bi haber yok mu?

• 6 aya kalmaz s5+ tanitilir demedi demeyinn

• Note 3 hepsinin babasidir.
    S5i begenmeyenler htc'ye yada sony'e yonlenin. Aman iphone'a falan bulasmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35fatih

Islemciden bi haber yok mu?

sanırım bu sefer iki model yok. 2.5mhz snapdragon deniyor. yani muhtemeln z2 ile aynı eski adı ile s800ac yeni adı ile s801 olan SoC :) samsungun exynosdan vazgeçmesi de acayip şaşırtıcı ama bence doğru.

• S4 den geçmeye değmez

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.