Şimdi Ara

Müzikten bateri sesini silmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Müzik parçasındaki davul bateri sesini silmek istiyorum bunun için en kolay basit program önerebilir misiniz? Adobe Audition içinde Center Channel Extractor var ama vokalleri silip arttırabiliyoruz sadece.

• Elektro bateri çalmaya başladığım için bu program bana da gerekiyor. Siz bir çözüm bulabildiniz mi? Konuyu yukarı çıkaralım şöyle bir:)
  • Izotope RX gibi spectral editing yapılabilen yazılımlarla veya Melodyne ile istenen sesleri manuel olarak silmek mümkün fakat diğer sesler de bundan etkilenir.
  • @poko001

Dostum çok teşekkürler. Yardımın üzerine hemen programları inceledim. Sayende bir yaşıma daha girdim :) Melodyne yerine Izotope işime daha çok yarayacak gibi. Yalnız uçuk fiyatı varmış, denemek için bir şekilde demosuna ulaşmam gerekecek.
  • Uzun zaman önce çok nadir kullandığım bir plugin tam senin istediğini yapıyordu. Müzikteki tüm sesleri ayrı ayrı ayırıp istediğini kullanabiliyordun ama bir sorun var ki pluginin ismini hatırlamıyorum
  • @n0fx sağolasın hatırlarsan bilgi verirsin :)

bu arada izotope da müthiş bir programmış. Bir kaç kişi birleşip almak lazım çünkü bin doların üzerinde ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.