Şimdi Ara

Müzikleri Kesmek İçin Program?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar ben müziğin bir kısmını kesmek istiyorum. Bunu yapabileceğim bir program lazım.

• dj traktor diye bir program var birden çok işe yarıyor.....
    bu programla istediğin bölümü loop olarak kaydedebilirsin....

http://www.macmusic.org/softs/view.php/lang/EN/id/1236/?vRmtQjpAznOhMaS=1
  • ses programları var mesela sony sound force 8.0 ben bunu kullanıyorum google'de arattır bulursun kullanışlıdır telefonumda çok sever bu programı
  • cool editi tavsiye ederim
  • dj traktorle olmaz . soundforge bu iş için ideal. Cool edit de goldwave de olur . Ancak dikkat arkadaş yanlış yazmış soundforge olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goaomr -- 27 Mayıs 2005, 14:54:55 >
  • mp3 cutter inndir de var dostum.
  • XP KULLANIYORSAN
    MOVİE MAKER
    BENCE BAYAĞI KULLANIŞLI
  • quote:

Orjinalden alıntı: goke

cool editi tavsiye ederim

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: goke

cool editi tavsiye ederim

+1
  • Bizim dünyadan haberimiz yok be kardeşim. Söylenilen proğramlar zaten bende var. Tabi zaman bulupda bir kurcalasaydım öğrenecektim. Neyse herkese tşkler.
  • Bu proğram bende var ama ben bir türlü çözemedim ya. Sinir oldum hatta. Basit de benmi hata yapıyorum.
  • COOL EDIT
  • cooledit ve nero waveeditor gercekten cok hizlilar..

soundforge de oneririm. ama son surumunda amdcilere kelek atmislar..
  • nero wave editor gayet kullanışlı..tavsiye ederim..
  • bunun için traktor dj diye bir program var mix ve bölümleri loop lamak için epey profesyonel bir program

http://www.download.com/Traktor-DJ-Studio/3000-2170_4-10369281.html?tag=lst-0-1
  • Nero nun wave editor programı var. Nero vardır büyük ihtimalle sende. Birşey kurmana gerek yok.
  • vcd cutter var, isminden de anlaşılacağı gibi film dosyalarını kesiyor ama ben denedim mp3 leri ya da wav dosyalarını kesmek içinde birebir. çok küçük ve kulanımı basit
  • SEN ŞİMDİ TOTAL RECORDER I DA KURMUŞSUNDUR...BİRAZ DA KURCALAMAN GEREKİYOR..HA DEYİNCE OLMAZ BİLİYOSN....
  • coll edit
  • quote:

Orjinalden alıntı: UlasBy

vcd cutter var, isminden de anlaşılacağı gibi film dosyalarını kesiyor ama ben denedim mp3 leri ya da wav dosyalarını kesmek içinde birebir. çok küçük ve kulanımı basit

Sayın UlasBy
    vcd cutter bende de var. Bir yerlerden buldum.Sorunsuz ve basit ben ve benim gibiler için.Bu proğram serials filan istemiyor galiba deyil mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.