Şimdi Ara

Müzikleri Güzel Drama Animesi Önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
2
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu anime olayına uzun zaman önceden başlayacaktım ama bu aralar anca sarabildim. Biraz da etkilerinden tırsmıyor değildim ama bunu yenip bir şekilde başladım anime izlemeye. Sizden anime içi müzikleri güzel olan drama ağırlıklı anime önerileri bekliyorum. Ost'si indirilip şarkıları dinlenecek seviyede bir kalite bekliyorum bu animelerden. Shigatsu kalitesinde müzikleri olan bir anime izledikten sonra başka bu seviyede müzikleri olan anime bulamam herhalde diyordum karşıma clannad çıktı. Clannad'ın üstüne de natsume yuujinchou gibi pek kimsenin bilmediği süper op ed leri olan, insanı izlerken dinlendiren çok iyi müzikleri olan bir anime ile karşılaştım. Bu seviyede müzikleri olan anime örneklerinizi bekliyorum.

Şöyle ufak, içinde az anime barındıran bir profilim var. Güzel olabileceğini duyduğum bazı izlemem gereken animeleri de izleneceklere attım. Bu arada @maybe4you forumdaşım sağolsun öneriler anlamında olsun başka konularda olsun çok yardımı dokundu. Arigato sensei.
    https://myanimelist.net/animelist/defaulticus

Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

• Shigatsu izleyipte 3-gatsu no Lion izlemeden olmaz. Natsume Yuujinchou demişken, bu tip sakinleştirici ve dinginlik verici animelere "Iyashikei" deniyor. Mushishi ve Aria'ya göz atmanızı öneririm, ki zaten birçoğunu Plan to Watch listenize atmışsınız bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • flean kullanıcısına yanıt
    Aynen listemde Mushishi 3-gatsu lion var zaten. Mushishi'yi olur da dramalardan darbe alırsam diye cure amaçlı kenarda tutuyordum. 3-gatsu yu da slice of life ve drama olarak en tepelerde listemde tek kalmasından dolayı bir anda izleyip bitirmek istemedim. Bu tip animeler Iyashikei olarak geçiyor demişsiniz. Bilmiyordum teşekkürler. Bu arada rainbow'u unutmuşum. Gene müziklerini çok sevdiğim bir başka anime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 28 Haziran 2020; 23:10:49 >
  • Eyvallah Ama sensei kısmından emin değilim. Bu forumda 200 üstü anime izleyenler varken bana söz düşmez. Ben de kendi çapımda bir şeyler yapıyorum işte.

Anime dünyası çok geniş. Farklı türlere şans vermek lazım.

Şahsen full aksiyon animeleri izleyip başka türleri sevmem diyen ben @Periah tavsiyesi ile 3 gatsu no lion izledim ve slice of life animelerine sardım. Ön yargım kırıldı. Arada izliyorum hâlâ.

Bilimkurgu ve mecha animeleri hayranı @Akuma_Blade yardımı ile Ghost in the Shell stand alone complex ile tanıştım. Sadece Scarlett Johannson filmi ile bildiğim bu dünya meğer baya genişmiş. Daha derinlere dalmadım gerçi. Akuma sensei ara sıra bazı konularda sitem ediyor

@Zodion da unutmak olmaz. Anime bölümünde bizim filozof o. Felsefik yorumları gördükçe psikolojik animelere daldım iyice. Serial Experiments Lain izlemek değişik bir tecrübe.

Daha adını söylemediğim ve eskiden daha çok aktif olan pek çok kişi var... Şu anda kendimi her çiçekten bal alan arı gibi hissettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• maybe4you kullanıcısına yanıt
    Tek bir türe zaten istesen de odaklanamazsın diye düşünüyorum. Müzik gibi düşünmek gerek. Tek tür müzik dinleyen biri ile bütün müzik türlerini dinleyen arasında müziğe bakış açısı olarak çok büyük fark vardır. O da şu tek tür dinleyen büyük ihtimal az dinleyip kendini yormuyordur ama diğeri bir müzik aşığı olarak o türü yiyip yuttuğundan ve o sevdiği türden dahi sıkılmaya başladığından başka bir şeyler deneme işine girişmiştir. Animenin de bundan farklı olacağını sanmam. Koca forumda az ama öz böyle kirlilik olmadan, güzel mesajlaşmaların olduğunu görmek insanı mutlu ediyor.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 29 Haziran 2020; 19:17:43 >

• maybe4you kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Eyvallah Ama sensei kısmından emin değilim. Bu forumda 200 üstü anime izleyenler varken bana söz düşmez. Ben de kendi çapımda bir şeyler yapıyorum işte.

Anime dünyası çok geniş. Farklı türlere şans vermek lazım.

Şahsen full aksiyon animeleri izleyip başka türleri sevmem diyen ben @Periah tavsiyesi ile 3 gatsu no lion izledim ve slice of life animelerine sardım. Ön yargım kırıldı. Arada izliyorum hâlâ.

Bilimkurgu ve mecha animeleri hayranı @Akuma_Blade yardımı ile Ghost in the Shell stand alone complex ile tanıştım. Sadece Scarlett Johannson filmi ile bildiğim bu dünya meğer baya genişmiş. Daha derinlere dalmadım gerçi. Akuma sensei ara sıra bazı konularda sitem ediyor

@Zodion da unutmak olmaz. Anime bölümünde bizim filozof o. Felsefik yorumları gördükçe psikolojik animelere daldım iyice. Serial Experiments Lain izlemek değişik bir tecrübe.

Daha adını söylemediğim ve eskiden daha çok aktif olan pek çok kişi var... Şu anda kendimi her çiçekten bal alan arı gibi hissettim.
    2011-2015 arası çok aktiftim burada bende eski hesabımla, hakaretten mahkemelik olup kurtulduğum sıralarda hesabı da sınırsız çizdiler dönem dönem bu şekilde konulara mesaj atan yazan 5-6 kişi oluyor. O sıralar bana musallat olan iki kişi vardı onlar gitmiş en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Rainbowun endingi de çok hoş HxH de ki galneryus, iron maiden vokali gibi gırtlak var adamda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.