Şimdi Ara

Müzik zevki değişimi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
4
Favori
3.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu seneye kadar Türkçe şarkı dinlemezdim şimdi beğendiğim tüm müzikleri dinliyorum
  • Şahsen ben sadece rap dinleyenler veya sadece rock dinleyenlerden değilim ,hiphop,r&b,rock,alternative,pop,dance,jazz,country,soul,blues,metal,hard rock,adult pop,electro.... her türden dinlerim :) eski yeni ayrımıda yapmam kulağa hos gelsin ve kaliteli ve popüler olsun yeter :) 50s 60s 70s 80s 90s 00s 10s hepsini dinlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: assassinchn47

Şahsen ben sadece rap dinleyenler veya sadece rock dinleyenlerden değilim ,hiphop,r&b,rock,alternative,pop,dance,jazz,country,soul,blues,metal,hard rock,adult pop,electro.... her türden dinlerim :) eski yeni ayrımıda yapmam kulağa hos gelsin ve kaliteli ve popüler olsun yeter :) 50s 60s 70s 80s 90s 00s 10s hepsini dinlerim

keşke şu '' popüler olsun yeter '' lafını en başta yazsaydın da okumasaydım şu cümleyi
  • Müzik haramdır
  • türkçe rap - türkçe rock - alternatif rock grupları - heavy thrash metal - progresif metal - progresif rock

bu sıraya göre değişti
  • Herkes gibi bende pop dinliyordum. 8. sınıfta falan Rock'a başladım. Metal ile devamı geldi. Son 2 yıldır da Country ve Rap'e merak saldım. Halimden memnunum.
  • 7 8 yaşlarında türkçe pop
    10 gibi rap ceza filan takiliyoduk o zamanlar
    12 yaşlarında turk sanat müziği ne kaymaya başladı hâlâ da devam ediyor 15 yaşındayım :) uzuuuun yıllar devam edecek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagriTemur

7 8 yaşlarında türkçe pop
    12 yaşlarında turk sanat müziği ne kaymaya başladı hâlâ da devam ediyor 15 yaşındayım :) uzuuuun yıllar devam edecek..

dedikleri gibi değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. ama belli bir yaştan sonra tek bir müzik türünde gidersin. sana demiş oliyim. tabi farklı tarzlardaki güzel şarkıları dinlemeye devam edersin. ama genel olarak dinlediğin bikaç hatta tek bir tarz olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdurrahim48

quote:

dedikleri gibi değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. ama belli bir yaştan sonra tek bir müzik türünde gidersin. sana demiş oliyim. tabi farklı tarzlardaki güzel şarkıları dinlemeye devam edersin. ama genel olarak dinlediğin bikaç hatta tek bir tarz olur.

arada tarzımın dışına çıktığım oluyor tabiki ama türk sanat müziğindeki zevki hiçbirisinde alamıyorum

• quote:

quote:

quote:

arada tarzımın dışına çıktığım oluyor tabiki ama türk sanat müziğindeki zevki hiçbirisinde alamıyorum

ooo süperdir türk sanat müziği. emin ol rapte ya da heavy metalde falan karar kılmandan çok daha iyidir türk sanat müziğini tarz olarak benimsemen. arkandayım arkadaş tam yol devam...

• quote:

quote:

quote:

quote:

ooo süperdir türk sanat müziği. emin ol rapte ya da heavy metalde falan karar kılmandan çok daha iyidir türk sanat müziğini tarz olarak benimsemen. arkandayım arkadaş tam yol devam...

Evet teşekkür ederim

• ilkokul 3 e kadar sagopa kajmer

ilkokul 3 den orta sona kadar muse , rise against

evet orta sondayım ve ağır muserim
  • Alternatif Rock. Playlistte sadece Evanescence var.
  • İlkokulda sagopa dinlerdim(İLKOKULDUM).

Şu an progresif,klasik ve hard rock dinliyorum.
    Bir de saykodelik
    Metal yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elektro hastasıydım ama o zamanlar geniş bilgi kültüre sahip değildik kim ne söyler ne eder. şimdi kopuyoruz
  • vay be ne konu olmuş, bu arada ben de evrimimi tamamladım imzamdan belli oluyordur zaten
  • ilkokulda 2pac 50cent eminem dinlerdim lisede Türkçe rap (underground,R&B) Üniversitede (şimdi) Dubstep ' ten şaşmam :)
  • Her dönem her tür müziği dinledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Axl Rose

vay be ne konu olmuş, bu arada ben de evrimimi tamamladım imzamdan belli oluyordur zaten

Death Metale geçemediysen tam olarak tamamlamış sayılmazsın

Metal müziğin Asıl zevki Thrash ve Death Metal de ortaya çıkıyor bence.

Tabi diğer metal türlerede saygım ve sevgim sonsuz(Atmosferik dumbuk metal ve Nu Metal Hariç) .
  • Küçükken, internetim yok iken radyo dinlerdin. Genellikle rock.
    Sonra techno'yu keşfettim. İnternetim olduktan sonra House ve Trance da dinlemeye başladım. Tabi o zamanlar trance güzeldi, şimdiki populerleşmiş iğrenç şeyin aksine.
    Sonra Jumpstyle dinlemeye başladım, buna hardstyle, hardcore ve klasik muzik eklendi. Hala Hardstyle, Jumpstyle ve Hardcore dinlerim. Arada sırada da klasik, trance, ambient.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.