Şimdi Ara

Müzik kasetini nasıl PC ye aktarabilirim CD gibi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Almak istediğim bir albüm vardı ve CD değil sadece kaset hali vardı bende aldım . Lakin evde teyp ile çalıştırabilsemde ben telefondan dinlemek istiyordum . CD olsa bunu yapardım ama kaset olduğu için yapamıyorum. Bu yüzden PC ye nasıl aktarabilirim şarkıları ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teybin 3.5 inç ya da line out çıkışı varsa
    buradan kablo ile bilgisayarın line in girişine bağlantı kurup
    ses kayıt programı ile sesleri kaydedebilirsin.

3.5 inç çıkış ucu varsa aux kablo:http://www.n11.com/arama?q=aux+kablo&srt=PRICE_LOW
  • akcan kullanıcısına yanıt
    Hocam monitörün ses kablosu vardı iki taraflı onu taktım MP3 link girişine , program olarak ne önerirsiniz ?

Müzik kasetini nasıl PC ye aktarabilirim CD gibi ?

• Audacity. bedava + kaydettiğin ses dosyalarında iyileştirme yapabilirsin
    bununla ilgili videoları youtube da bulabilirsin.
    http://www.audacityteam.org/download/
  • akcan kullanıcısına yanıt
    Dün biraz araştırdım bu konuyu ama yapamadım bir masaüstü birde laptopta denedim . Ama ses gelmiyor . Bir seyde sorun var herhalde veya ben yapamıyorum

• öncelikle şunu belirteyim ben böyle bir işlem(kasetten bilgisayara ses aktarma) hiç yapmadım.

ancak
    teybin line out ya da kulaklık çıkışına bağladığın kabloyu line in ya da mikrofon girişine bağladığında seslei aktarması gerekir.

ses kayıt programında kayıt aygıtını doğru seçin line in(hat girişi) ya da mikrofon
    denetim masasında kayıt aygıtlarında line-in(hat girişi) aktif mi değil mi kontrol edin. değilse aktif edin.
    hatta varsayılan olarak deneyin.

MP3 link nedir bilmiyorum. sanırım o mp3 playerleri teybe bağlamak için. yani çıkış değil, giriş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akcan -- 15 Eylül 2017; 18:26:48 >
  • Suppose27now kullanıcısına yanıt
    Ekranın sağ alt köşesinde ses düğmesine sağ tuşla basın çıkan seçenekleri kurcalayın.
    Kayıt aygıtlarından mikrofonu seçmek gerekiyordu.
    Çok zaman oldu böyle bir şeylerden yapılıyordu diye hatırlıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.