Şimdi Ara

Müzik için analog stereo ampli mi yoksa network özellikli (musiccast) stereo ampli mi almalıyım? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
2.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kurlardaki müthş artış ve benim de bu işe yeni başlamam nedeniyle, mütevazı bir set aldım.

Denon 720 pma ampli ve 720 dcd cd çalar aldım. Umarım memnun kalırım.

Sırada hop var.

Yardımcı olan herkse, buraya yazan, telefonla destek olan sayın @tema59, @cromartie ve @yavuzazgın'a sonsuz teşekkürler.
  • https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/135788690

ilgili konuya yazdım ama mesajım nedense forumun ilk sayfasına çıkmıyor. o yzden buraya yazdım.

merhaba.

denon PMS720 anfi ve heco 702 hoparlörler arası bağlantı için kablo bakıyorum. kurlardaki artış nedeniyle fiyatlar coşmuş...

https://urun.n11.com/tv-kablolari/acoustic-research-ssw-250-10-2x25mm2-10mt-hoparlor-kablosu-P238617716

bu linkteki ürün nasıldır, metresi 35 tl ve üstü olan black rhodium jive ya da daha da pahalı olan supra ply gibi kablolarla aradaki farkı hisseder miyim?

şu an anfiyi, 1993te ylından alınan müzik setinin raf tipi hoparlörleri ve yine bu müzik setine ait, telden farkı olmayan kablo ile kullanıyorum. bu hali bile iyi geliyor. dip ses vs yok cd dinlerken.

açıkçası metresi 35-45 tl gibi kabloların benim sistemime çok bişey katıp katmayacağı konusunu da bilmiyorum.

ne önerirsiniz?

saygılar.

not: etiketleyemediğim arkadaşlar da yorum yapabilirse çok sevinirim.

• Sistemi daha yeni toparlamışsınız bir müddet dinleyip öyle kablo bakmanızı öneririm. İlk etapta pahalı kablolar almanıza gerek yok. Baktığınız fiyatlar şu dönemde başlangıç mt fiyatları için dip sayılabilecek fiyatlar. Supra f/p olarak güzel kablodur ancak yapısı itibariyle alt frekanslarda eksiklik hissettirebilir. İkinci ele yönelmenizde fayda var ancak başlangıç için Audioquest Type4 veya X serilerinden bir model ideal olabilir diğerlerine göre flat yapıdadırlar. Kablo ne katar ne katmaz diye düşünmeyin artıya da götürür eksiye de seçime veya sisteme bağlı olarak.
  • Delerıum kullanıcısına yanıt
    Linkini verdiğim acoustic research aldım hocam n11 kampanyasından pazar günü. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.