Şimdi Ara

müzik çalarken çıkan acayip ses?kaydettim bir dinleyin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu size de oldu mu?bana defalarca oldu bu sefer pc ye yakındım ve kaydettim.

http://www.speedyshare.com/467885350.html

sadece 150kb indirmeden de dinleyebilirsiniz.her versiyonda var bu bug.neden gidermiyorlar acaba?

• imzanda sakın güncellemeyin yazmışsın ama bu problem bendede oluyordu bazen güncelleme yaptıktan sonra düzeldi ayrıca güncellemeden sonra far managerla eski ses dosyalarını telefona yollarsanız yine gümbür gümbür çalıyor telefon korkmaya gerek yok
  • telefon son sürümde zaten bu sadece k750i de olmuyor w810i de w800i de de oluyor diğerlerini bilmiyorum.
  • çok garip bi ses sanki hoparlör bozulmuş
  • çok ilginç ve rahatsız edici bi ses... bence sen bi kvk ya götür o teli...
  • sen garantiye kardeşim versyonla filan gidicek gibi deyil ol hoporlörü bozulmuş olabilir
  • yok bunu ara sıra yapıyor telefonu kvk ya defalarca götürdüm çöktüğü için bir daha gidersem dayak yerim herhalde.
  • Ne gıcık bi ses ya öyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: strafer

yok bunu ara sıra yapıyor telefonu kvk ya defalarca götürdüm çöktüğü için bir daha gidersem dayak yerim herhalde.

Yok biraz zorlarsan sabrını yeni telefon alırsın herhalde.

Hep aynı hatadan gitti ise ve düzeltilmediyse parasını geri iste ister aynı telefonu al üstüne artan para ile kendine bir şeyler al istersen başka bir telefon al.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Orjinalden alıntı: strafer

yok bunu ara sıra yapıyor telefonu kvk ya defalarca götürdüm çöktüğü için bir daha gidersem dayak yerim herhalde.

Yok biraz zorlarsan sabrını yeni telefon alırsın herhalde.

Hep aynı hatadan gitti ise ve düzeltilmediyse parasını geri iste ister aynı telefonu al üstüne artan para ile kendine bir şeyler al istersen başka bir telefon al.

telefon un yazılımı göçtü hep servis kağıtlarında güncelleme olarak geçiyor.bu adamlar şark kurnazı zaten elimde sadece 1tane servis kağıdı var.daha sonra ki servis maceralarımda benim telefonu işleme almadan transit bir şekilde güncelleyip verdiler.kağıt mağıt yok dolayısıyla.telefondan da memnunum şu ses olayı dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strafer -- 20 Aralık 2006; 22:12:12 >

• kanka traş olurken çekmiş olmayasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Legend tirAn

kanka traş olurken çekmiş olmayasın

En yararlı yorum bu olmuş
  • aklımı kullandım desem yeri
  • arkadaşlar olayı geyiğe vurmayın hemen.biraz başka forumlarıda araştırırsanız bu problemi görürsünüz.ama birazdan m3 power ın ve diş fırçamın çıkardığı sesi kaydedeyim.

dinle m3 power

dinle colgate diş fırçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strafer -- 20 Aralık 2006; 23:43:45 >
  • işte yine oldu bu sefer videosunuda çektim arkadaşlar burada size yalan söyleyecek halim yok.

http://www.speedyshare.com/612268286.html

mause un üzerindeki peçete yanlış anlaşılmasın çikolata yediğim için kirlenmesin diye.

bu video yu izleyince bu sefer de pis yalancı kaydettiğin sesi atmışsın telefona onu dinletiyorsun demeyin diye bir de bunu çektim.açıkça çalan parçanın deftones- bored olduğu görülüyor daha sonra şarkıyı durdurup üstteki şarkıyı çalıyorum ve ses düzeliyor sonra tekrar deftonesu açıyorum ki bu seferde o sesi yükleyip ismini deftones olarak değiştirmişsindir demeyin diye.pekin ben bu konuyu niye açtım niye gece gece bunlarla uğraşıyorum.çünkü
    w810i mi aldığım gün daha alır almaz denedim ve bu sesi çıkardı.sonra o telefon durup dururken bozuldu.ses bir daha çıkmadı.ben ayrıca sony ericssonun bir mühendislik hatası yaptığını ileride sesi bozulan telefonlarla uğraşmamak için yeni versyonlarda sesi kıstığını düşünüyorum alın izleyin.

http://www.speedyshare.com/859843944.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strafer -- 21 Aralık 2006; 0:20:26 >

• kanka gece işin mi*yok güsel çalışmalar beğendim
  • az önce teli sarjdan çektim yan tarafta ki play tuşuyla walkmann i başlattım arkadaşın dedigi sesi çıkardı :S ama daha önce saatlerce dinlememe rağmen böle bis gelmemişti... şarjdada gereğinden fazla kaldı acaba birden mp3 e yüklenince mi oldu onuda anlamadım. :S
  • Sesi dinlemedim ama nasıl bir ses olduğunu tahmin edebiliyorum aradabir benim W810'da da oluyor o ses. Parçayı değişince düzeliyor. Cins bi durum ama korkulacak bişey yok sanırım her zaman olmadığı için idare edilir
  • w800i var. ama daha önce bu sesi duymadım.
  • ya onu bunu bırakın da ses iyiymiş zil sesi yapıcam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.