Şimdi Ara

Muz fiyatlari ++guncel++ 3.49 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
40
Cevap
1
Favori
1.754
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Muz fiyatlari ++guncel++ 3.49 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    952 Mesaj
    Yerli ithal farketmez bu yaz sonundan beri aldığınız en ucuz muz kilosu kaç liraydi? En ucuz muz nerede?

Fiyati dusene kadar yemiyorum. Olması gereken fiyat 3 kilo 10 lira.

-Cami önünden kilosu 4 liraya costarica muz aldım.

Edit: 23.10.16 Çağrı markette kg 3.99

Yeni edit (07.11.2016) : Çağrı marketlerde muz 3.49 tl haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BestSniper -- 7 Kasım 2016; 11:12:38 >

|
    |

Muz satıcıları işi BİLİYOR, ZİRA TEPKİ, BOYKOT VE MİSİLLEME nedir bilmeyen bir millete ne itelersen o kadar kârdır mantığıyla fena geçiriyorlar.. Ben 3 tl gibi olmadıkça almam... İnsanın soğuktan b.konun donacağı kadar inanılmaz soğuk bir ülkede dahi muz, indirimsiz fiyatıyla bizden hayli hayli ucuz, hemi de iri iri eşek kadar muzlar..

Yedikleri kazığa rağmen hala tepki vermeksizin muz alanlar, kendiniz bilirsiniz, para siz sizin mal sizin... Muz yemeden de yaşanabilir, ölmezsiniz !

• Teğmen
    155 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BestSniper

Yerli ithal farketmez bu yaz sonundan beri aldığınız en ucuz muz kilosu kaç liraydi? En ucuz muz nerede?

migros ta %25 indirimle chiquita muz 4.95 yerli muz 4.60 civarıydı.

Pazar arabasında yerli muz 3,99 TL idi.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: td1907

quote:

Orijinalden alıntı: BestSniper

migros ta %25 indirimle chiquita muz 4.95 yerli muz 4.60 civarıydı.

Pazar arabasında yerli muz 3,99 TL idi.
    yurtdisinda en ucuz meyve... 50p ye satiliyor kendi ulkelerinde hic bir sekilde yetismedigi halde... ne kadar sacma sapan bir ulkeyiz...
    quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

yurtdisinda en ucuz meyve... 50p ye satiliyor kendi ulkelerinde hic bir sekilde yetismedigi halde... ne kadar sacma sapan bir ulkeyiz...

Alıntıları Göster
    Erdemli'den Anamur'a kadar afedersiniz hayvan gibi muz ve limon bahçeleri var ama en ucuz muz 4-5 TL, en ucuz limon 3-4 TL. Yer Mersin. Sabaha bırakıyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nétwork

Erdemli'den Anamur'a kadar afedersiniz hayvan gibi muz ve limon bahçeleri var ama en ucuz muz 4-5 TL, en ucuz limon 3-4 TL. Yer Mersin. Sabaha bırakıyorum.

Alıntıları Göster
    hivli muz hikayesi dolaşıyor etrafta son trend içi kanlı muzlar
  • Yüzbaşı
    952 Mesaj
    Piyasayı yüksek tutmaya calisiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: luck runs out

Piyasayı yüksek tutmaya calisiyorlar
    yerli anamur muzu markette 4,5-5 lira yazıyor. kesinlikle almıyorum. yahu arkadaş adam taa ekvador'dan yani amerika'dan muz getiriyor ve o muz 5 lira. bizim güney sahillerindeki muzlar 4,5 lira. geçin o yerli kafasını. muz zaten hemen çürüyen bir şey. yemeyin fiyat kırsınlar. hala tavan fiyat kasıyorlarsa kendileri bilir
    quote:

Orijinalden alıntı: boombip

yerli anamur muzu markette 4,5-5 lira yazıyor. kesinlikle almıyorum. yahu arkadaş adam taa ekvador'dan yani amerika'dan muz getiriyor ve o muz 5 lira. bizim güney sahillerindeki muzlar 4,5 lira. geçin o yerli kafasını. muz zaten hemen çürüyen bir şey. yemeyin fiyat kırsınlar. hala tavan fiyat kasıyorlarsa kendileri bilir

Alıntıları Göster
    Bu ülkede muz fiyatları çok büyük sorun, yetkililerin el atması lazım.

iyi bir konu başlığı olmuş.

• Yüzbaşı
    952 Mesaj

4 liradan fazla verilmez

Edit : http://m.dunya.com/sektorler/tarim/ithal-muzda-buyuk-oyun-haberi-297976

Geçen senenin haberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BestSniper -- 19 Ekim 2016; 10:08:08 >
    |
    |
    boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HIV+ ve AIDS liyi geçtimde birde yakaladımı tecavüz eden muzlar çıkmış.

Namus elden gidecek

Bunların hepsi Amerikanın başının altından çıkıyor.

Tecavüz eden çipli muz
    |
    |
    scopiora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aktrollerin oyunu, hiv virüsü bşr muz içinde 1-2 dakka içinde yaşayabilir. En dayanıksız virüstür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    scopiora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Binbaşı
    1456 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: luck runs out

4 liradan fazla verilmez

Edit : http://m.dunya.com/sektorler/tarim/ithal-muzda-buyuk-oyun-haberi-297976

Geçen senenin haberi

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Muz'un gümrük vergisi %145'tir %8 de KDV vardır. Bunun amacı güya yerli üreticiyi korumaktır.

Ama bu vergiden dolayı ithal muzun fiyatı 3-4 TL olunca yerli üreticide o fiyattan muz satmak istiyor ve muz hep pahalı oluyor
    |
    |

• Binbaşı
    1000 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

Arkadaşlar Muz'un gümrük vergisi %145'tir %8 de KDV vardır. Bunun amacı güya yerli üreticiyi korumaktır.

Ama bu vergiden dolayı ithal muzun fiyatı 3-4 TL olunca yerli üreticide o fiyattan muz satmak istiyor ve muz hep pahalı oluyor

Alıntıları Göster
    5 liraya yerli muz satmaya çalışan var. Ben 5 lira ve altına ithal muz bulursam alıyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Orhun

5 liraya yerli muz satmaya çalışan var. Ben 5 lira ve altına ithal muz bulursam alıyorum.

Alıntıları Göster
    olgun muz alın 2 3 liraya
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

sadece muz mu ? süt, et, ekmek , mercimek....

bazen diyorum, helak niye kalktı ki
    |
    |

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

sadece muz mu ? süt, et, ekmek , mercimek....

bazen diyorum, helak niye kalktı ki

Alıntıları Göster
    Geçen sene Anamurdan geçiyordum, Muz alayım dedim bir kaç yerde durdum. 10 kilo almaya niyetliydim. Üretici amca ve teyzeler yola tezgahı kurmuş satış yapıyor, Diyorum amca teyze 10 kilo alacam fiyatınız Market/manav fiyatına, daha ucuz satmanız gerekmiyor mu? Velhasıl olmaz dediler, 50 krş kadar indirim yaptılar bende az aldım 3-4 kilo kadar. Açıkcası Üreticiler bile, Muzu yüksek fiyattan itelemeye çalışıyor.

• Binbaşı
    1441 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Geçen sene Anamurdan geçiyordum, Muz alayım dedim bir kaç yerde durdum. 10 kilo almaya niyetliydim. Üretici amca ve teyzeler yola tezgahı kurmuş satış yapıyor, Diyorum amca teyze 10 kilo alacam fiyatınız Market/manav fiyatına, daha ucuz satmanız gerekmiyor mu? Velhasıl olmaz dediler, 50 krş kadar indirim yaptılar bende az aldım 3-4 kilo kadar. Açıkcası Üreticiler bile, Muzu yüksek fiyattan itelemeye çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Geçen hafta pazardan 2.5 liraya küçük muzlardan 4 kilo aldım ama çabuk bozuldu, 1 kilo daha duruyor ve kapkara oldu.

• Er
    13 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Diffarensiyel

Geçen hafta pazardan 2.5 liraya küçük muzlardan 4 kilo aldım ama çabuk bozuldu, 1 kilo daha duruyor ve kapkara oldu.

Kararan muzların glikojen değeri daha fazla oluyor. Spor yaparken en karaları yemeyi tavsiye ediyorlardı. Tabii yemesi çok iyi olmuyor ama besleyicilik olarak daha iyi diyebilirim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: maliokan

quote:

Orijinalden alıntı: Diffarensiyel

Kararan muzların glikojen değeri daha fazla oluyor. Spor yaparken en karaları yemeyi tavsiye ediyorlardı. Tabii yemesi çok iyi olmuyor ama besleyicilik olarak daha iyi diyebilirim.

Alıntıları Göster
    22-25 ekim arası Şok'ta yerli muz 3.99 TL

• Yüzbaşı
    988 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maliokan

22-25 ekim arası Şok'ta yerli muz 3.99 TL

Alıntıları Göster
    Muz satıcıları işi BİLİYOR, ZİRA TEPKİ, BOYKOT VE MİSİLLEME nedir bilmeyen bir millete ne itelersen o kadar kârdır mantığıyla fena geçiriyorlar.. Ben 3 tl gibi olmadıkça almam... İnsanın soğuktan b.konun donacağı kadar inanılmaz soğuk bir ülkede dahi muz, indirimsiz fiyatıyla bizden hayli hayli ucuz, hemi de iri iri eşek kadar muzlar..

Yedikleri kazığa rağmen hala tepki vermeksizin muz alanlar, kendiniz bilirsiniz, para siz sizin mal sizin... Muz yemeden de yaşanabilir, ölmezsiniz !
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.