Şimdi Ara

Muya %30 İndirim + Kargo Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Muya internet sitesini yenilemiş ve %30 indirim + Kargo Ücretsiz indirimi yapmışlar.

www.muya.com

Yalnız, bir konuya dikkat çekmek   istiyorum, eskiden Muya ile alış-verişim vardı kurumsal boyutta,

iki grup ürünleri vardı, yurtdışı için ürettikleri ve sadece fabrika satış mağazasında sattıkları ürünleri,

ve, fason olarak alt firmalarından birinin üretip iç piyasa sürdüğü ürünler, bu iki grup ürün arasında dağlar kadar kalite farkı var,

yani şu an e-ticaret sitelerinde dolaşan ürünlerin büyük çoğunluğu fason üretim,

web sitesinde satılan ürünleri ise fabrika satış mağazasında da sattıkları doğrudan üretim ürünler.

kaçırmayın derim. romika adlı ürünlerini de satışa koyarlar umarım en kısa zamanda.

• Nesini kaçırmayalım 70 liraya terliği mi hocam?
    Kadınlar için bot vb. var bizim için hiçbir şey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muya markasına ne olmuş öyle ya, eski terlikleri felan iyiydi, sitesini ilk kez gördüm ama fiyatları görünce kapattım

• pazar terliği giyiyorsunuz galiba? ya da tuvalet terliği?
    fiyatlar normal. türkiye gerçeğiyle yüzleşin artık.
    son olarak nisan ayında lumberjack terliği 70₺’ya alırken kırk takla atmıştım.

ilgililer için şu terliği ortalama 12 yıl parçalanasaya kadar giydim. rahattır. ihtiyacım olsa da alsam yine...
    https://muya.com/collections/erkek-terlik/products/vega-erkek-terlik?variant=37177409274043

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.