Şimdi Ara

Muvo 2 aldım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok uzun süredir forumu takip ediyorum. Muvo 2 almayı da kafama koymuştum. Doğubank'ta, vs.. 250 YTL'ye kadar düşen fiyatlar vardı ama güvenilir değildi pek. Biraz önce canıma tak etti, gittim Bimeks'ten 290 YTL'ye 12 taksit yaptırdım. (World Card) Ve aldım, şu an aleti şarja bıraktım ama içinden çıkan sample'ı dinlemeden de etmedim tabii.. İlk görüşlerim muhteşem ötesi.. O ses hele, 98 dB yok mu?

Bu arada kullananlardan tavsiyeler bekliyorum, mesela iPod, Zen Touch gibi büyük bir ekranı olmadığı için mp3 bulmak çok da kolay bir iş değil. Bunun için dosyalama işi varmış galiba, bunu neye göre yapmamı önerirsiniz.

Mesela direk USB'den bilgisayara bağlayıp aleti, içinde Kıraç, Funda Arar, 50 Cent, vs.. gibi şarkıcı isimlerine göre dosyalama yapayım mı? Ya da nasıl önerirsiniz istediğim şarkılara daha çabuk ulaşmam için?

Şimdiden çok teşekkürler. Carew, umarım sen de alabilirsin en kısa sürede Muvo 2..

• hayırlı olsun öncelikle ; en kolay kullanım şekli klasör kullanarak tabii ki ve bunu da windows explorer kullanarak yapabilirsin , illa ki programa ihtiyaç duymuyor . Dosyalamayı da sana ne şekilde kolay geliyorsa öyle yapıcaksın bu konuda sana bir tavsiyede bulunamayız ki , mesela ben eğer çok şarkısı varsa direk şarkıcı ismine göre klasör yapıyorum ama tek şarkısı varsa onun için klasör yaratmıyorum karışık bir klasörün içine atıyorum (slow,rock,jazz,vs. vs . gibi)
  • hayırlı olsun, nick'in müthiş :D
  • güle güle kullan

• HAYIRLI OLSUN DOSTUM SAOL BEN SİPARİŞİ VERDİM YARIN GELİCEK İNŞALLAH
    KADIKÖY OKYANUS BİLGİSAYARDAN 260YTL YE ALDIM
  • hayirlisi olsun icinden rasyalu kulaklik ve kucuk usb kablosu ciktimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: FthClk

hayirlisi olsun icinden rasyalu kulaklik ve kucuk usb kablosu ciktimi

yok dostum artık çıkmıyo eski versiyonlarda kılıf ve kısa usb kablo çıkıyodu son versiyonlarda yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.