Şimdi Ara

MUTLU SON!!! ÜRÜNLER GELDİ!!! (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.900
Cevap
113
Favori
158.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: livingston

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Orijinalden alıntı: livingston

hayla tedarikçi firmadan bekleniyor diyor 25 inde teslim edilmesi ön görülüyor.

bence bu kadar sipariş 25 inde kargolanamaz. bizde arayıp geciken kargodan telafi kuponu isteriz.

sonra iptal ederlerse bir telafide ondan kopartırız:)

Bence tedarik edilecek duzeyde siparis aldilar digerlerini iptal ettiler.

daha önce kuponlar altında geçerlilik kazanmıştı siparişlermi aceleyle 3d olmadan yaptım ve herkesin binlerce siparişi gönderilirken benimki iptal olmuştu.

Bu sefer iki ayrı hesabımdan 3d li ve 3d siz iki sipariş verdim 3d kullanmadığım hesaptakileri iptal etmişler diğerleri tedrik sürecinde bekliyor.

Ve birkaç günlük gecikmeylede olsa geleceğinden son derece umutluyum

göndereceklerse herkese gönderirler, 3dsiz, 3d li, havae eft vs farketmez.

• Eft yi öğleden sonra yaptıysanız hesaba yarın geçer ve bu durumda 3 iş günü olduğu için otomatik iptal olur sipariş..hb ödeme bilgilerindede yazıyor bu durum havale eft süresi 2 işgünüdür öğleden sonrakiler ertesi gün geçtiği için vs...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirAnkarapolisiyesi

bana ürün değişikliği teklifi vermişler bu ne anlama geliyor acaba

aynen ürün değiştir linki var banada gelmiş ne demek oluyor bu????
  • elemanlar çakal ya şu anda paranızı çatır çatır işletiyorlar allah bilir kaç milyar cukka yaptılar burdaki saflarda ürün gelecek diye bekliyor bekleyin bekleyin adamlar kullansın parayı bi ara iptal ederler
  • hb oturmuş bizi seyrediyodur simdi.
    Belki de yemliyolardir.iptal mesaj ini atsalar şimdiye konuşacak bisi kalmazdi.reklamin dibine vurdular.bide su 50tllik tablet var.olay oldu forum canlandi valla.iki ayri kanalda dizi seyreder gibi.gideyim bideona bakayim bari.

• Değerli müşterimiz,

Siparişinizde bulunan "Reariview 4,3" Kameralı LCD Ekran" adlı ürünün fiyatlandırmasında ve tedariğinde firmamızdan kaynaklı bir sorun tespit edilmiştir.
    Söz konusu ürün şu anda sitemizde satışa kapalı durumda olup siparişinizin durumuyla ilgili size bu hafta içinde tarafımızca bilgilendirme yapılacaktır.

Yaşanan bu aksaklık sebebiyle sizden özür dileriz.

Saygılarımızla.
  • ürün değiştir butonu gelmiş, anlaşıldı çamura yatacaklar.
  • Biz mesaj yazarken neler olmuş."aman tanrim didiim"

• quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

elemanlar çakal ya şu anda paranızı çatır çatır işletiyorlar allah bilir kaç milyar cukka yaptılar burdaki saflarda ürün gelecek diye bekliyor bekleyin bekleyin adamlar kullansın parayı bi ara iptal ederler

Nasıl 'cukka' yapacaklar en geç bir haftada her şey netleşir para iadeleri yapılır, eğer para işletme konusunda bir fikrin varsa paylaş herkes öğrensin 1 haftada milyarlarca kar etmeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayteorix

Eft yi öğleden sonra yaptıysanız hesaba yarın geçer ve bu durumda 3 iş günü olduğu için otomatik iptal olur sipariş..hb ödeme bilgilerindede yazıyor bu durum havale eft süresi 2 işgünüdür öğleden sonrakiler ertesi gün geçtiği için vs...

İnternetten havale/EFT yaptığınızda;

- Akbank’ın internet şubesi üzerinden ödeme yaparken ana menüden “Ödemeler/Özel Havale”yi ve listeden “Hepsiburada.com”u seçin. Açılan ekranda “Abone Numarası” alanına 8 haneli sipariş numaranızı girin, siparişiniz 30 dakika içinde onaylanır.

- Garanti ve Türkiye İş Bankası’na yapacağınız havale/EFT işlemleri, açıklama bölümüne sipariş numaranızı eksiksiz girmeniz durumunda en geç 30 dakika içinde onaylanır.

- Yapı Kredi ve TEB hesaplarımıza yapacağınız ödemeler ise havale/EFT’nin geliş sırasına göre aynı gün içinde onaylanır.

• Bu ürün değiştir butonu hiç hoş olmadı bakalım neler olacak. Birer tane alanlara yollasalar bari.
  • Değerli müşterimiz,

Siparişinizde bulunan "Reariview 4,3" Kameralı LCD Ekran" adlı ürünün fiyatlandırmasında ve tedariğinde firmamızdan kaynaklı bir sorun tespit edilmiştir.
    Söz konusu ürün şu anda sitemizde satışa kapalı durumda olup siparişinizin durumuyla ilgili size bu hafta içinde tarafımızca bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımızla.
  • Tirstim şimdi butona tiklayinca.
    Turfanda meyve ile değişiklik önerisi çıkmasın.

• bana da aynısı geldi.. hadi bakalım hayırlısı, hiç olmazsa elimizi boş çevirmesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snakeeyes

Değerli müşterimiz,

Saygılarımızla.

Ayni maili kopyalamaya gelmiştim. Hadi hayirlisi. Bakalim parayi ne zaman iade ederler :)

• Bana mesaj gelmedi..Ürün değiştir butonu eklemişler ama oda pasif durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Bana mesaj gelmedi..Ürün değiştir butonu eklemişler ama oda pasif durumda

bendede ürün değiştir butonu var hocam ne anlama geliyor bu?
  • Bana da aynı mail geldi, yan çizmeye başladı HB. Alıştık artık dansöz gibi kıvırmalarına
  • Thenort olduk mort.
    Bu macera da buraya kadar mis.
    Bir başka macerada görüşmek üzere.

Bu saatten sonra cacik olmaz

• Değerli müşterimiz,

Saygılarımızla.

Hb yan çizdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.