Şimdi Ara

MUTLU SON!!! ÜRÜNLER GELDİ!!! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.900
Cevap
113
Favori
158.359
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Berkmn

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

Orijinalden alıntı: Berkmn

Beyler kendileri iptal edince kargo ücretini vermiyolar mı?

Kargo gelir de iade edersen iade etmezler ama direk iptal olsa öderler

Göndermezlerse kargo gelmez heralde? Bos kargo gönderme durumları olmaz dimi? Çünkü 2 tane için ödeme yaptım 1 tane havale bekliyor ona göre alayim

Boş kargo gelmez merak etme.
  • bende sipariş geçtim henüz iptal edilmemiş konuyu arıyordum :)
  • benim sipariş iptal olmadı hala İlk sipariş verenlerdenim
  • Yahu gelirse gelir gelmezse gelmez. Sanki varınızı yoğunuzu buna yatırdınız. Gelirse ne ala, gelmezse iade olur gider. Kasmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dedefon

Yahu gelirse gelir gelmezse gelmez. Sanki varınızı yoğunuzu buna yatırdınız. Gelirse ne ala, gelmezse iade olur gider. Kasmayın

Aynen katılıyorum ayrıca 19 tl ye böyle heyecan nerede var her sayfayı okuyorum aksiyon oluyor bu kadar aksiyon ve heyecan 19 lira gelirse de kaymaklı kadayıf
  • hayla tedarikçi firmadan bekleniyor diyor 25 inde teslim edilmesi ön görülüyor.

bence bu kadar sipariş 25 inde kargolanamaz. bizde arayıp geciken kargodan telafi kuponu isteriz.

sonra iptal ederlerse bir telafide ondan kopartırız:)
  • Benimki geldi bugün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Benimki geldi bugün

hadi lennn
  • Benimki derken kiz arkadasindan bahsediyo herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk mılletının huyu bır gram mı degısmez ya.Beles mezar bulsanız gıreceksınız.Akıl var mantık var 15 lıraya kımse verır mı onu?Satan kısı batsa bıle 200-250 tl lık malı neden 15 lıradan koysun?Gıder 75 lıraya 100 lıraya koyar.Malesef forum kendını akıllı zanneden sazan dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headbanger_Kerry -- 23 Eylül 2014; 4:15:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: livingston

hayla tedarikçi firmadan bekleniyor diyor 25 inde teslim edilmesi ön görülüyor.

bence bu kadar sipariş 25 inde kargolanamaz. bizde arayıp geciken kargodan telafi kuponu isteriz.

sonra iptal ederlerse bir telafide ondan kopartırız:)

Bence tedarik edilecek duzeyde siparis aldilar digerlerini iptal ettiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence siparişlerin tamamını gönderirler. Ben kışın "Duracell Taşınabilir Cep Telefonu Şarj Aleti 1800 mAh" 80TL ken 8 TL den almıştım 15 tane hepsi geldi. Sonra 3 tane kendimize aldım gerisini satmıştım :)
  • hbden iptal mesajı bekleniyor. tedarik edilemediyi yaz yolla hb bekliyoruz
  • kalanların ki bugün iptal olmaz ise onların ki gelecek diye düşünüyorum
  • Ben 2 ürün aldım. biri CRD 360 derece dönen tutacak, diğeri de bu. Tutacağı gönderdiler, bu henüz bekliyor. Fiyat farkı çok fazla olduğundan bunu göndereceklerini sanmıyorum. tahmini gönderim 25 eylül diyor
  • burada da heyecan var ama WD hardissikin verdiği heyecan hiç bir yerde yoktu
  • havale ile ödemeyi seçmiştim, havale yapsam mı yapmasam mı kararsız kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veri_Mühendisi -- 23 Eylül 2014; 9:11:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Headbanger_Kerry

Turk mılletının huyu bır gram mı degısmez ya.Beles mezar bulsanız gıreceksınız.Akıl var mantık var 15 lıraya kımse verır mı onu?Satan kısı batsa bıle 200-250 tl lık malı neden 15 lıradan koysun?Gıder 75 lıraya 100 lıraya koyar.Malesef forum kendını akıllı zanneden sazan dolu.

Bazı sazanlarda bimeksten 200 liralık tıraş makinelerini, epilasyon aletlerini, tansiyon ölçerleri 20 liraya aldığımızı aynı şekilde hızlıal'ın 1500 lük bilgisayarları 500 - 600 e gönderdiğini, geçen yıllarda 2000 liralık bilgisayarı 700 liraya aldığımı, 700 liralık elektrik süpürgesini 180 liraya aldığımızı bilmeden atıp tutuyor.

Daha çoook örnek verebiliriz, ve bu gönderimlerin hiçbirini firmaların boğazını sıkarak yapmadık, onlar kabul etti, bizde kazandık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 23 Eylül 2014; 9:14:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya123450

havale ile ödemeyi seçmiştim, havale yapsam mı yapmasam mı kararsız kaldım.

Bende aynı durumdayım, 2 is gunu icerisinde havaleyi yapmak gerekiyor ve bugun son gunum. Pazar gunu almistim urunu. Ama havale yapipta sonra hepsiburadayla gonderilmeyen urun icinde ugrasmak ıstemıyorum..
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.