Şimdi Ara

MUTLU SON!!! ÜRÜNLER GELDİ!!! (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.900
Cevap
113
Favori
158.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 10 tane aldım hadi bakalım hayırlısı gelirse 5 tane bana diğerleri satılık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbiden bu ciğere uzanamayan pisiler ne geziyo burda!! pisttt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 olur 2 olur ama bu kadarda sık hata yapılmaz ki ben daha yeni deterjan meselesini hatırlıyorum daha öncede olmuş raslantı olması zor gibi hadi aracı sitelerde dükkan açan satıcılar yapsa anlarım sisteme alışamamış falan derimde hepsiburada gibi firma yapınca bu hataları insanın gözüne batıyor. hadi hayırlısı bakalım.
  • hacı bile bile gittiniz yatırdınız parayı hiç şikayet etmeyin derim.
  • Geleceğine ciddi ciddi inanıyormuydunuz ? Adamlar bariz yanlışlık yapmış, sisteme yanlış girilen bir ürün yüzünden binlerce lira zarara mı girecekler... Tüketici hakları falan olmaz bu gibi bir durumda,
    Bir kişi falan satın alıp da mağdur olsa tamam ama forumlara link verip abanmışsınız adamlar bunu size karşı kullanır direkt.
  • Benim sipariş hala iptal edilmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

Bu kadar çirkeflik, rezillik olamaz ya. 3-4 tane alana sözüm yok'ta 20 tane aldım diyen 40 tane aldım diyen var. Allah gözünüzü doyursun. Yemin ediyorum bu millet'in sırtı her zaman yerde kalır bu kafa yapımızı değiştirmezsek.

bende 100 tane alayı bilirdim. kendi aracımda kullanmak üzere 1 adet aldım. kullanmayacak olsam onu da almazdım. yollayacaklarını düşünmüyorum bu arada.
  • Gelecek kargoyu kabul etmeyip iade etsek gelen kargo için odedigim parayı ise alirmiyim yoksa yandı mi o para

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet aldım. Halen sipariş hazırlanıyor durumunda. Henüz iptal edilmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

Personel hatalı girdi vs de Mh edilen telefonlara ve sistemdeki aşırı yigilmaya rağmen neden taa saat 3 den aksama kadar niye ilanda kaldı. Farkettin hemen kaldır.

Ben art niyet sezinliyorum. .

Günlerden Pazar olmasından dolayı olduğunu düşünüyorum.
  • Kargo hizmetini almis oldugunuz için iade yapilmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: TeNNiSeR

quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

Personel hatalı girdi vs de Mh edilen telefonlara ve sistemdeki aşırı yigilmaya rağmen neden taa saat 3 den aksama kadar niye ilanda kaldı. Farkettin hemen kaldır.

Ben art niyet sezinliyorum. .

Günlerden Pazar olmasından dolayı olduğunu düşünüyorum.

ElectroWorld' den 1400 liralık tableti 8,9 liraya satın aldığımda günlerden perşembe ve saat sabahın 10' uydu.
    Ertesi gün sorunsuz bir teslimat yapıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 22 Eylül 2014; 20:58:18 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 22 Eylül 2014; 21:17:53 >
  • Beyler kendileri iptal edince kargo ücretini vermiyolar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Predator536 -- 22 Eylül 2014; 21:35:19 >
  • ne abarttınız arkadaş ya belki gelir diye aldık altı üstü 15 lira, bütün birikimim oydu zaten 1 ay sonra falan iade ederlerse 1 ay aç kaldık

• quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

ne abarttınız arkadaş ya belki gelir diye aldık altı üstü 15 lira, bütün birikimim oydu zaten 1 ay sonra falan iade ederlerse 1 ay aç kaldık

• hala devam ediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkmn

Beyler kendileri iptal edince kargo ücretini vermiyolar mı?

Kargo gelir de iade edersen iade etmezler ama direk iptal olsa öderler

• Etmiyor hocam zaten dunden bu yana gönderilip gonderilmeyecegi tartisiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

Orijinalden alıntı: Berkmn

Beyler kendileri iptal edince kargo ücretini vermiyolar mı?

Kargo gelir de iade edersen iade etmezler ama direk iptal olsa öderler

Göndermezlerse kargo gelmez heralde? Bos kargo gönderme durumları olmaz dimi? Çünkü 2 tane için ödeme yaptım 1 tane havale bekliyor ona göre alayim

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.