Şimdi Ara

Mutlu olmak istemiyorum kendimi bile bile mutsuz ediyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • " Boş ver " " Takam kafana " modunda takılırdım önceden meğerse problem oymuş.
    Eğer ben asgari ücrete eşek gibi çalışıyorsam yada pc başında sap gibi lol oynuyorsam oradan buradan fıkra okuyup aaa kikiki ne komikmiş diye gülüyorsam bir problem vardır!
    mesele zaten bu boktan aktivitelerden zevk almak sorun işte bu. mutluluk dediğin öyle inci de takılıp anıra anıra gülmek değildir mutluluk pahalı bir mülktür! james joyce gibi bir yazar olduğun zaman mutlu olacaksın bir renault clio alınca değil.

• 2000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne bilim ben ya adamı

2000

eski nickini çok beğendim.
  • Turbo zannettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefid.dL

" Boş ver " " Takam kafana " modunda takılırdım önceden meğerse problem oymuş.
    Eğer ben asgari ücrete eşek gibi çalışıyorsam yada pc başında sap gibi lol oynuyorsam oradan buradan fıkra okuyup aaa kikiki ne komikmiş diye gülüyorsam bir problem vardır!
    mesele zaten bu boktan aktivitelerden zevk almak sorun işte bu. mutluluk dediğin öyle inci de takılıp anıra anıra gülmek değildir mutluluk pahalı bir mülktür! james joyce gibi bir yazar olduğun zaman mutlu olacaksın bir renault clio alınca değil.

gerçekten saçma sapan şeyler düşünüp kendini mutsuz ediyorsun. konuyu okuyunca karar verdim

• fuzuli'nin de dediği gibi hayatın anlamının acı çekilerek kazanılacağı düşüncesindesin sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.