Şimdi Ara

Mutlu olabileceğine inanamamak

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Mutlu olabileceğine inanamamak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    289 Mesaj
    Mesela insanlar sevgilileri olunca,paraları olunca ,iyi bir işleri olunca ya da başka bir ülkede yaşamaya basladiklarinlarinda mutlu olacaklarini dusunuyurlar. Ne kadar depresyonda olursa olsunlar ilerde iyi olabileceklerine inanabiliyorlar ama bende bu olmuyor.

Şuan da öyle büyük bir sorunum olduğunu düşünmüyorum hastalık sinirlerimi bozuyor mu bozuyor ama bi o vardır o da çok büyük bir şey değil. Hastalık 3-4 senedir var zaten alıştım artık ayrıca ondan önceden suanki halimden çok farklı değildim zaten. Ama yok şu miktigim hayatından haz alamıyorum ve bu konuyu açma sebebime gelirsek hiçbir zaman alabileceğimi sanmıyorum. Hastalığım gecsin,para içinde kız içinde yüzeyim yine de mutlu olabileceğimi inanmıyorum.

Madem durum böyle niye intihar etmiyorsun diyo sorarsın ailem olmasa hatta annem olmasa(diğerlerinin çok umursayacagini sanmıyorum. Uzulurler tabi ama çok uzun sürmez) ciddi ciddi düşünürdüm. Müslümanım ve intihar edersem sonsuza kadar cehennemde yanicagima inanıyorum ama annem vefat etse sadece bunun beni durdurabilecegini düşünmüyorum. Yani kollarım bağlı malasef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason Todd -- 8 Aralık 2019; 0:54:37 >

|
    |

• Çavuş
    80 Mesaj
    boş yabma reis
    |
    |
    mutsuz gecen her sanıye her dakıkayı hıssederek yasamak ayrı korkutucu kendini öldürmek ayrı korkutucu arkanda psıkolojısı bozulmus bir aile bırakacaksın ahiretini riske atacaksın nereden geldıysem bu kalles dunyaya a.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Lovemachine

umrumda mı mutluluk, umrumda mı hayat, umrumda mı ölüm, umrumda mı dinler tanrı ya da her ne ise

LANET SPEAKERLARI AÇ VE TİTRE BEBEĞİM, işte sana HAYAT

|
    |
    Şoyle insanlara serotonin takviyesi yapabilseler direk beyine yerlestirip otomatik serotonin azalinca oradan dengelense yüzyılın buluşu olur.Zevk alamadiktan sonra ister paran olsun farketmez hersey bok gibi geliyor çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

https://t.me/joinchat/LUpOaxzgsN3-yLowNNq3CQ
  • Er
    13 Mesaj
    bu hayatı yaşamak istemiyorsam neden acı çekerek ölmek zorundayım ki? çok saçma. Sonuçta ben isteyerek gelmedim bu dünyaya.

|
    |

|
    |

"siz çocuk yapın Allah verir" he verir nasıl veriyor böyle gökten rızık yağıyor.

Ahiret mahiret diye bir şey yok olm kendinizi de milleti de korkutmayın, tamamen rastgele bir hayat adalet vs. yok.

|
    |
    “You must be shapeless, formless, like water. When you pour water in a cup, it becomes the cup. When you pour water in a bottle, it becomes the bottle. When you pour water in a teapot, it becomes the teapot. Water can drip and it can crash. Become like water my friend.”
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Media Sözlük
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,286
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.