Şimdi Ara

Mutlu Ol Yeter -ATV (Ali Atay,Ertan Saban) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
8
Favori
10.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen bu bölüm final falan değildi sazan yerine koydular bizi. Haftaya final olabilir haberi 1 hafta erken vermiş de olabilirler bilemiyorum ama bitmesin şu dizi, gerçekten gülmekten karnıma ağrılar girdi bu bölümü izlerken.
  • 7. bölümü hemen youtube yüklemişler bu sefer:

(Yorumlardan birinde Tv8 e geçme ihtimali var dizinin yazmış biri )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sherlock Domates -- 25 Mayıs 2015; 10:42:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok bu dizi bitmeli, gittikçe batırıyorlar. Ulvi'de olmamış. Senaristgrubu kim bilmiyorum ama çok kötü.
  • Yayından kaldırılmış.

Ama finalini açık bırakmışlar, dün akşamdan sonra yeni bölüm gelmez.

Dilerim kanal değiştirir ve reyting sonuçlarını çok takmayan kanallardan birine geçer.
  • youtube da biri tv8 e geçecek diye bir yorum atmış , doğruluğu nedir acaba?

düşününce mantıksız gelmiyor , survivor filan bitince epey boşluk oluşacak kanalda.
  • 8. Bölüm dizinin son bölümü bence. 8 de final yaparlar. Finalde Zeynep Can'ı sevdiğini söyler ve Babür onu öldürür.
  • Arkadaşlar muallakta kaldı dizi, resmi bir açıklama yok mu nedir ne değildir artık bi öğrensek.
  • Kanalın sitesinde 31 Mayıs Pazar tarihindeki yayın akışında gözükmüyor. Büyük ihtimalle bu şekilde bitti dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkn07

Kanalın sitesinde 31 Mayıs Pazar tarihindeki yayın akışında gözükmüyor. Büyük ihtimalle bu şekilde bitti dizi

Evet demek ki 7. bölümde yayından kaldırdılar ve tv8 muhabbeti doğru olabilir. Final yapmadılar doğrudan kaldırdılar diziyi ve tv8e geçerse izlenmeye devam eder diye düşünüyorum.
  • thug life, assasins creed, uçurtmayı vurmasınlar :)
  • Sonu Ucu Açık bitmiş nedense bu bölüm cok güldüm kaldırıldı haberi yalandır veya başka kanala geçer inş ama zeynep mert ile evleneceğini söyledi daha devam etmez zaten
  • TV 8 de devam eder umarım, en azından bi final yapsalardı
  • ATV iyi dayandı Acun alabilir yazın is görür dizi

• Uzun soluklu olmayacağı zaten belliydi . Ama bi 13 bölüm yapıp en azından tadımlık da olsa izleseydik güzel olurdu . Babür her ne kadar zor olsa da canı vurabilecek mi ? CAn evelenecek mi bunları atlamadan direk kaldırmak pek yakışmadı ATV'ye .
  • Valla tutmadığı aşikardı. Bence fazla bile kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 26 Mayıs 2015; 9:11:25 >
  • youtube 1. bölüm 500. bin izlenmiş , 5. bölüm 350 bin , tutmadığı konusun katılmıyorum. (kanallar youtube , twitter dinlemez gerçi o açıdan tutmadı diyebiliriz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sherlock Domates -- 26 Mayıs 2015; 13:25:28 >
  • bari final yaptıracak kadar izin verselerdi
  • Baktığın zaman hakkaten sıkıcı diziydi , özellikle uçak kazası, hırzılık bölümü , ormanda kayboldukları bölüm hadi orda yine bi kaç sahne vardı bölümü kurtaran onun dışında bu saydıklarım vasatın da altında çok kötüydü, Yiğit Özgür falan filan reklam yaptılar ama bence o da yalan senaryo ekibi başarısızdı.Yan karakterler çok zayıftı, açıkçası biz şu şu oyuncuları koyalım zaten kitlesi var reklamımızı yaparız şöyle de bi konu var adam mutlu olunca arkadaşı onu öldürecek oradan yürürüz dediler ama tamamen bi balon dizi.

Benim en üzüldüğüm nokta şu hep daha iyisini yapabileceklerini inandığım insanlar vasat-kötü işlerle geliyorlar.Sadece bu dizi de değil mesela ben Cem Yılmaz-Ata Demirer filmlerini bile o kadar beğenmiyorum açıkçası çünkü daha iyisini yapabilirler isteseler 90-100 dk bombardıman gibi komedi yaparlar ama yapmıyorlar.

• Küfür küfür küfür.

Hangi diziyi izlesek bitiriyorlar
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.