Şimdi Ara

Mutfak tartısı önerileriniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mehtap marka bi mutfak tartım vardı ama bozuldu tekrar aynısından almak istemiyorum bana tavsiye edebileceğiniz bir mutfak tartısı var mı yemeklerimi falan ölçerek yiyorum o yüzden tabak falan koyabileceğim büyüklükte olması gerekir küçük olanlar pek işime yaramaz.

• sinbo öneriyorum. bazı sinbo ürünleri uzun süre kullandık. orjinal sinbo asla hemen bozulmaz.
    sinbonun bile sahtesi var. size şöyle anlatayım

bundan 10-15 yıl kadar önce bende bir sinbo kasetçalar vardı. ve 5 yıl kadar gitmişti. sonra birşey bozuldu sanırım. sonra ne oldu aynısından yeniden aldım. ve yeni aldığım 1 ay gitmedi. sonra 2 kasetçaları karşılaştırdığımda ne oldu biliyormusunuz ? yeni aldığım sinbo sahte çıktı. rengi bir ton daha açık. sonra bazı yerleri çok kalitesiz. anladım ki sinbonun bile sahtesi var.

mesela sinbo normal tartıları eczanelerin neredeyse hepsinde var. sorunlu olsa günde o kadar kişi üstüne çıktığı zaman bozulurdu. yine kettleleride iyi. sinbo ütüsüde çok iyi. sinbo mutfak robotu tarzı eşyalarıda çok iyi.
    gidin düzgün bir mağazadan sinbo alın. Cvs - premier gibi ürünleri önermiyorum, ama sinbo öneririm.

tefale 200 lira verip 3 yıl kullanmaktansa sinboya 20-30 lira verip 2 yıl kullanın.
    benim önerim sinbodur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetRecep1 -- 26 Şubat 2016; 2:24:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmetRecep1

sinbo öneriyorum. bazı sinbo ürünleri uzun süre kullandık. orjinal sinbo asla hemen bozulmaz.
    sinbonun bile sahtesi var. size şöyle anlatayım

bundan 10-15 yıl kadar önce bende bir sinbo kasetçalar vardı. ve 5 yıl kadar gitmişti. sonra birşey bozuldu sanırım. sonra ne oldu aynısından yeniden aldım. ve yeni aldığım 1 ay gitmedi. sonra 2 kasetçaları karşılaştırdığımda ne oldu biliyormusunuz ? yeni aldığım sinbo sahte çıktı. rengi bir ton daha açık. sonra bazı yerleri çok kalitesiz. anladım ki sinbonun bile sahtesi var.

mesela sinbo normal tartıları eczanelerin neredeyse hepsinde var. sorunlu olsa günde o kadar kişi üstüne çıktığı zaman bozulurdu. yine kettleleride iyi. sinbo ütüsüde çok iyi. sinbo mutfak robotu tarzı eşyalarıda çok iyi.
    gidin düzgün bir mağazadan sinbo alın. Cvs - premier gibi ürünleri önermiyorum, ama sinbo öneririm.

tefale 200 lira verip 3 yıl kullanmaktansa sinboya 20-30 lira verip 2 yıl kullanın.
    benim önerim sinbodur.

Dün sinbo sipariş verdim hemen geldi çok küçük çıktı tabletimden bile küçük üzerine tabak koyamam ki onun ben başka da yok sanırım sinbonun mutfak tartısı.

• 5 tanesinin resimlerini koyuyorum.
    dahada vardı googleda araştırırsanız bulursunuz. küçük geldiyse iade edebiliyorsanız edin ve büyük olan modellerden alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetRecep1 -- 26 Şubat 2016; 15:31:55 >

• YENİ ÖNERİSİ OLAN VARMI
  • yokmu onerisi olan
  • kurban geliyor yokmu tavsiyesi olan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.