Şimdi Ara

mütevazı bigisayar masası ışıklandırmam(mavi şerit led)(video eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
9.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mavi led beyaz led eklesende güzel olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit__ali

quote:

Orijinalden alıntı: MrtKck

quote:

quote:

Bu Led olayını nasıl yapabileceğim hakkında yardımcı bir konu falan var mı?
    Gayet güzel olmuş bu arada :)

teşekürler ;)

/>

şekil budur tedirgin olmadan sadece resme uyarak yapabilirsiniz.ama tip 31 den en az 2 tane alın ben lehim yaparken yaktım 1 tane yardım edebilcek biri warsa ılak bez ile tip 31 i tutsun çok ısınmaz

Eyvallah Teşekkür ettim :)

rica edrim kolay gelsin ;) sese duyarlı yapma ses kalitesinde düşüş oluyo ben duz bağladım akşamları açıyorum düz yanıyo gece lambası gibi böyle daha iyi tip 31 de takılı çok merak eden olursa takıyorum jackı

Eyvallah tamamdır. Bu sene yapmam ama seneye olur inşallah :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu Led olayını nasıl yapabileceğim hakkında yardımcı bir konu falan var mı?
    Gayet güzel olmuş bu arada :)

teşekürler ;)

/>

şekil budur tedirgin olmadan sadece resme uyarak yapabilirsiniz.ama tip 31 den en az 2 tane alın ben lehim yaparken yaktım 1 tane yardım edebilcek biri warsa ılak bez ile tip 31 i tutsun çok ısınmaz

Eyvallah Teşekkür ettim :)

rica edrim kolay gelsin ;) sese duyarlı yapma ses kalitesinde düşüş oluyo ben duz bağladım akşamları açıyorum düz yanıyo gece lambası gibi böyle daha iyi tip 31 de takılı çok merak eden olursa takıyorum jackı

Eyvallah tamamdır. Bu sene yapmam ama seneye olur inşallah :D

tip31 i şimdiden aramaya başla anca bulursun seneye

• tip31.i 220v.luk devrede de kullanabilir miyim ?
  • hiç sanmıyorum.ama alırken aldığınız yere bir sorun derim
  • tip 31 ne demek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.respect

tip 31 ne demek?

dewrenin krokisine bakarsanız görüceksiniz yukarda bir kondansatör ses geldikçe ısşığı açıp kapatıyor
  • quote:

quote:

tip 31 ne demek?

dewrenin krokisine bakarsanız görüceksiniz yukarda bir kondansatör ses geldikçe ısşığı açıp kapatıyor

tip 31 transistör hocam yapma etme

• quote:

Orijinalden alıntı: m.ali20

quote:

quote:

tip 31 ne demek?

tip 31 transistör hocam yapma etme

dilim sürçmüş

• Merhaba yiğit_ali , bende led kullanmak istiyorum ama elektrikden pek anlamıyorum. bide müzik sistemim oldukça klitesiz sis kalitesinden daha fazla ödün veremiyicem o yüzden tip31 kullanmak istemiyorum. sadece led i nasıl bağlayacağımı analtırmısın ? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loeb

Merhaba yiğit_ali , bende led kullanmak istiyorum ama elektrikden pek anlamıyorum. bide müzik sistemim oldukça klitesiz sis kalitesinden daha fazla ödün veremiyicem o yüzden tip31 kullanmak istemiyorum. sadece led i nasıl bağlayacağımı analtırmısın ? teşekkürler.

şerit led alın istediğiniz uzunlukta üzerinde + ve - olan yerler netçe belirtilmişti benimkinde kasanın içindeki molex kablosunun 12V çıkışını(sarı ve siyah olanlar sarı + siyah -)kullanıcaz(kırmızı ve yanındaki siyahı kullanmıycaz?araya uzatma kablosumu bağlarsınız yoksa kasa içine aydınlatmamı yaparsınız kendiniz bilirsiniz ışıkları açıp kapatmak isterseniz siyah kablo(-) ye bir anahtar takabilirsiniz.(+) ve (-) leri (+) ve (-) ler ile birleştirin deneyince basit olduğunu görceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit__ali -- 31 Ağustos 2011; 16:04:47 >

• bayramdan sonra ilk işim böle bi şey yapmak olucak!
  • quote:

Orijinalden alıntı: s@K@t

bayramdan sonra ilk işim böle bi şey yapmak olucak!

sese duyarlı yapmayın sesi belirgin bir şekilde bozuyo duz bağlayın
  • quote:

quote:

Amacımda o zaten monitörümün yanında ufak bi akvaryum var onunla beraber güzel durucak bi mavi şerid takıcam!
  • quote:

quote:

quote:

Amacımda o zaten monitörümün yanında ufak bi akvaryum var onunla beraber güzel durucak bi mavi şerid takıcam!

mavi geceleri çok dehşet duruyor güzel tercih

• Pc masası benimkinin tıpkısın aynısı

Güzel olmuş bende de müzük setinden çıkma led ler var eskiden müzige göre daire şeklinde hareket ederid artık etmiyor degerlendirsem mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Pc masası benimkinin tıpkısın aynısı

Güzel olmuş bende de müzük setinden çıkma led ler var eskiden müzige göre daire şeklinde hareket ederid artık etmiyor degerlendirsem mi ?

değerlendirmek istemezsen bna werebilirsin elimde lehim makinası cewap bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit__ali -- 31 Ağustos 2011; 16:19:54 >

• quote:

quote:

değerlendirmek istemezsen bna werebilirsin elimde lehim makinası cewap bekliyorum

Bi ayar yaparım boş bi vakitte bak iş çıkartın bana

• quote:

quote:

quote:

Bi ayar yaparım boş bi vakitte bak iş çıkartın bana

gece oda çok manyak oluyo ewdekiler isyan etmese korneşlerin oraya ranzanın altına koycam ama izin yok o zaman çok çaça olcak oda ama , ama işte

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.