Şimdi Ara

Müşteri Temsilcileri Hoşuma Gidiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilmiyorum başka böyle hiseden var mı, telefondan arıyorlar bir şey için ikna etmeye çalışıyorlar falan nazik kibar konuşuyorlar, yok diyorsun israr ediyorlar yok diyorsun israr ediyorlar falan. gerçek hayatta ben yok diyemeden kafalarını çevirirler ama işte telefon üzerinden böyle oluyor. herhalde benim gibi malların yüzünden bu temsilciler hep kadın

• tahmin edeyim hayatında sadece temsilciler var. ben de öyleyim o yüzden sordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatarım Ağır Çekim

tahmin edeyim hayatında sadece temsilciler var. ben de öyleyim o yüzden sordum

yaş 21 hayatımda bir kızla oturup bırak çayı su bile içmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Avatarım Ağır Çekim

tahmin edeyim hayatında sadece temsilciler var. ben de öyleyim o yüzden sordum

Sordum demişsin ama hiçbir şey sormamışsın hocam.

• Ah be reis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl böyle olabiliyorsunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cok garip bisey bu ya nerde yasıyosunuz hpcam biraz degisiklikl yapsanıza hayatınızda

• @Ochikonde @11 Kasım 2020

elden ne gelir arkadaşlar. inanın telefonu kapattım içim bi hoş oldu. ve hemen her seferinde yaşıyorum bunu. artık yalnızlıktan en küçük şey bile büyük görünüyor. zaten hem çirkin hem salak olunca gerçek hayatta insanlar hep uzak kalıyor. böyle böyle bu hale geliyoruz işte

• Sen pedofilisin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yumuşatmak için öyle söyledim. hayatında kimse yok demek çok ofansif geldi arkadaş bu lafıma alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

yaş 21 hayatımda bir kızla oturup bırak çayı su bile içmedim.

Alıntıları Göster
    Çok bişey kaybetmedin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 4 Nisan 2021; 21:4:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.