Şimdi Ara

Müşteri Hizmetleriyle 4G Hakkında Konuştum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben de herkes gibi 4G ne oldu, elimizdeki cihazları tam kapasite kullanamadan eskitecek miyiz diye merak ederken Turkcell müşteri hizmetleriyle görüşmeye karar verdim.

Özetle: 4G iptal olmamış ve çalışmaları hala sürüyormuş.

Özet yetmez diyenlere Turkcell'den gelen cevap:

Turkcell:
    quote:

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, 4G’nin 2015 yılı içerisinde kullanıma sunulacağını açıkladı. İhale sürecinin detaylarının netleşmesini bekliyoruz. Daha önce 3G’nin Türkiye’ye gelmesine öncülük eden operatör olarak, biz de 4G hizmetini müşterilerimize sunabilmek adına bütün çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Turkcell 4G ile ilgili tüm detaylarahttp://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-4g?place=search_result&q=Turkcell%204G linkinden ulaşabilirsin.
    :)
    Yardımcı olacağım farklı bir konu var mı?

Bu cevaptan sonra ise "4G iptal oldu mu olmadı mı tartışması var, detayları biliyorum zaten de ne zaman geleceğini merak ediyorum" demem üzerine şu cevabı aldım:

quote:

Şu an için böyle bir bilgi bize ulaşmadı. Evet çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bu yıl için muhtemelen 4G hayatımıza girecektir.

• Çok değişik ya da beklenmeyen bir cevap vermemişler.
  • Bildiğim kadarıyla herhangi bir sıkıntı yok. Sanırım 2 hafta sonra falan ihalesi yapılacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.