Şimdi Ara

Mustang Shelby GT500, 2019'da geri dönüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Esas o arabanın alındığı yerde yakıtı düşünmek gibi bir dertleri yok. 100 oktan benzinin galonu 2.10 dolar
  • SigSauer6 S kullanıcısına yanıt
    Herkese hitap etmiyor ki. Kimisi kamyonet alıyor kimisi daha başlangıç model alıp modifiye ediyor. Ya da o paralara Avrupa araçlarına yöneliyorlar. Ama zaten bunları almak onlara göre bir marifet değil. Bizdeki gibi birilerine birşey kanıtlama ihtiyaçları yok. Yoksa burda arabanın posterine bakana kadar adamlar iki tane alabiliyor neredeyse. Zaten bu arabanın piyasasının %80'i iddia ediyorum Texas'ta dönecek çünkü admlarda benzin sudan ucuz (gerçek anlamda diyorum).
  • Memleket şu an kötü bir masal ülkesi, insanlar kötülüğün hayalini kuruyor, iyiye dair umut yok. Vergilerden kurtuluş yok, bu araçlar bizim için hayal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cryin kullanıcısına yanıt
    Ucube nedir bilmiyor ne yaparsan yap otomobil nedir ne değildir asla öğrenemeyecek

O bir efsane Mustang

• San Antoniodayken kiralamıştım. Yarı abartı şeklinde, millet şahin/doğana biner gibi biniyor. Hele ki asker milletinin neredeyse hepsinin altında var. Lüks vs. Standart ayrımı maalesef bazı alanlarda çok feci ülkemiz ile Amerika/Avrupa arasında, yazık..

• quote:

Orijinalden alıntı: tuago

quote:

Orijinalden alıntı: Cryin

quote:

Orijinalden alıntı: tuago

Yeni bir yontulmamış amerikan kütüğü daha. Şu ucubeyi beğenen net zevksizdir. Anca beygir gücüyle ilgi çekmeye çalışır.

Mustang'e kütük ucube diyen net zevksizdir anca ilgi çekmeye çalışır

İlgi çeksem ne olur, çekmesem ne olur... Kütük gibi kaba saba bir araba işte. Klasik amerikan zevksizliği ve kıroluğunu yansıtıyor. Ayılın artık. Birde gelmiş övüp duruyorlar bu ucubeleri.

senin için ucube olmayan ne amerikan otomobillerine saydırıyorsun wag mı

• Amerika'da liselilerin üniversitelilerin bindiği arabaları burada zenginler bile alıp binemezler o kadar pahalı. Hadi aldın diyelim bu kez de mtv'si yakıtı ve sigortası cep yakıyor.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    neden satilmasin ? son 2 senedir mustang satiliyor avrupadaki ford bayilerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: inzfatih

neden satilmasin ? son 2 senedir mustang satiliyor avrupadaki ford bayilerinde

Kucuk motorla satılıyor. Arupa birliği emisyon şartları cok sıkı.

• Cryin kullanıcısına yanıt
    Sadece wag değil genel olarak avrupa menşeili olmak üzere diğer araba üreticileri. Amerikan arabaları çağı 20 sene geriden takip ediyor. O yüzden ford haricinde çoğu amerika dışında varlık gösteremiyorlar. Dünyada özentiler dışında kimse amerikan arabalarının yüzüne bakmıyor. Yalnızca Tesla biraz farklı yerde. Onu mevzu harici bırakıyorum.
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Trükiye'yi değil parası olmayanları ilgilendirmiyor.
    Gerçi bu durumda beni de ilgilendirmiyor.
  • Mustang ı beğenmeyen zatı muhterem gitsin "preğmiyum" passata binsin

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Haklısın, ben durumu anlatmak için yazdım,anlaşılmış 16 kişi beğenmiş.
  • Beni ilgilendiren kısmı hangi oyunlarda sürebileceğimiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Türkiye'yi ilgilendirmeyen bir haber.

Hayallere devam.

Bu arabayı amerikada asgari ücretlisi alacağını sanmıyorsun umarım, bu arabayı alacak adamın aylık geliri 20.000$ olması gerekir altı anca 2.0 mustang kullanır

• tuago T kullanıcısına yanıt
    Avrupada tutulmuyor mu? Çağı geriden mi takip ediyor?

Sen cidden amerikan arabalarının sadece 67 mustang - 69 chevelle ss - 67 charger dan ibaret mi sanıyorsun?

Dodge un, chrysler in, ford un ürettiği arabaları farklı isimlerde kullanıyorsun avrupada. Mustang in , Charger ın veya Pontiac ın buralarda kullanılmama sebebi emisyon. Yakıt tüketimi. Başka bir şey değil.
  • geçen yıl 840hp'lik dodge challenger srt demon piyasaya çıkmıştı.2.3sn 0-100'e sahip ve sadece 84K usd.gt500 çok güzel araba ama gelecek yıl piyasaya çıkacaksa farklı şeyler sunması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

Hayallere devam.

Bu arabayı amerikada asgari ücretlisi alacağını sanmıyorsun umarım, bu arabayı alacak adamın aylık geliri 20.000$ olması gerekir altı anca 2.0 mustang kullanır

Tabiki de hayır, forum her gün bu asgari ücret ile ilgili bir drama döner durur tabi.

Benim kastettiğim saçma sapan Mercedes jipler yerine böyle arabaları Türkiye'de görmek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

Hayallere devam.

Tabiki de hayır, forum her gün bu asgari ücret ile ilgili bir drama döner durur tabi.

Benim kastettiğim saçma sapan Mercedes jipler yerine böyle arabaları Türkiye'de görmek.

Böyle arabaları amerika kıtası hariç hiçbir yerde göremezsin zaten anca parmakla gösterirsin, amerikan arabaları tüm dünyada satılsa avrupa arabalarından sadece mercedes bmw falan görürsün kimse altının yüzüne bakmaz

şahsen amerikan arabaları burada satılsa ve para olsa gider silverado camaro charger challenger ram falan alırdım, ille 6000cc v8 olmasınada gerek yok 2.0 olsun chevrolet dodge falan olsun.

• Amerikan arabalarını tek geçerim tek kelime ile harikalar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.