Şimdi Ara

Mustafa Yağcı Mat-Geo

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
15
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    31 Mesaj
    Arkadaşlar aranızda kullanan oldu mu? Ekşi'ye baktım çok övülmüş , kendi cv'sine baktım sitesinden o da çok güzel. Kitapları da konu anlatım + sb şeklindeymiş. Özellikle Analitik geo için alasım var.Bir de çok uzun kitapları yani 1 kitap neredeyse ortalama 500-550 sayfa civarı. Mesela komple geometri 3 kitap.

|
    |
    Mustafa yağcı kral adamdır ama sb cikardigini görmemiştim bence aşırı iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: HowIMethu

o kitaplar üniversiteye hazırlanan insanlar için değil matematik öğrenmek isteyen matematiğe hobi olarak bakanlar için yazılmış kitaplar zaten içinde sınav seviyesinin üstünde birçok soru var
    Eyvallah hocam.
    |
    |
    alma zaten yetişmez
    Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olanlar, yolda yürümeye başlamadan önce, gönüllerinde ve zihinlerinde yürümek ve yol almak zorundadırlar. Evvela, 'Bu yolu ben nasıl aşarım?' korkusundan kurtularak yola çıktıklarında görürler ki, yol ne kadar zor olursa olsun bir müddet sonra aşılmış, yürünmüş ve hedeflenen yere gidilmiştir. İşte o zaman insanların yüreklerinde, aslında engellerin zannedildiği kadar zahmetli olmadığına ve bütün sıkıntılı yolların aşılabileceğine dair bir iman doğar.
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fapstronot

alma zaten yetişmez
    Yok hocam alamam zaten tek kitap 55 tl falan. Yani komple set 350 civarı mı öyle bir şey. Ortalama 500 sayfa desek. 500x7=3500 sayfa kitap yapar.
    quote:

Orijinalden alıntı: Feyneslahawk

Mustafa yağcı kral adamdır ama sb cikardigini görmemiştim bence aşırı iyidir
    Yok hocam tek kitapta sb+k.a vardı. SAğ olun.
    |
    |

hocam kitabı kim alıyor zaten pdf yaz google'a bulursun
    |
    |
    İTÜinş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olanlar, yolda yürümeye başlamadan önce, gönüllerinde ve zihinlerinde yürümek ve yol almak zorundadırlar. Evvela, 'Bu yolu ben nasıl aşarım?' korkusundan kurtularak yola çıktıklarında görürler ki, yol ne kadar zor olursa olsun bir müddet sonra aşılmış, yürünmüş ve hedeflenen yere gidilmiştir. İşte o zaman insanların yüreklerinde, aslında engellerin zannedildiği kadar zahmetli olmadığına ve bütün sıkıntılı yolların aşılabileceğine dair bir iman doğar.
  • Er
    6 Mesaj
    ben aldım, kullandım.Çok beğendim tavsiye ederim.
    |
    |

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Fapstronot

hocam kitabı kim alıyor zaten pdf yaz google'a bulursun
    Öyle de hocam çok bölük pörçük oluyor o şekil onu sınırlı kaynaklarda kullanıyorum

@zamankredisi
    Hocam bu sene mi kullandınız? Netleriniz nasıldı? Ve anlatış tarzı olsun , sorular vs. nasıldır? Analitik geo için alsam anlar mıyım illa ilk kitapları da çözmem mi gerekir?

@Badfucklol

Yok hocam İTÜ bilg. o inş , inşaat anlamında değil , inşallah anlamnda: D
    |
    |
    Bahsedilenler: Badfucklol , zamankredisi

Hahaha o da iyimiş yolun acik olsun

|
    |
    İTÜinş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Feyneslahawk

Hahaha o da iyimiş yolun acik olsun
    Eyvallah hocam teşekkür ettim.
    |
    |
    ilk kitapları almasan da anlarsın ama şöyle bir şey var ders anlatırmış, karsındaymış gibi anlatıyor ve şu derste (birinci kitaptan olabilir)şunu demiştik diye atıfta bulunuyor ama genel olarak kitap kendi içinde bir bütün bence anlamanızda bir sıkıntı olmaz .Ayt matematikte 33doğru 7 boş yaptım bu kadar boş olmasının nedeni sınavdan önce vektörler elips falan çalışmadım.anlatışı merak ediyorsan şu listedeki videolara göz at: https://www.youtube.com/watch?v=vR4d8cfNQZ0&list=PLgKrBtfZfSX2QHBHoWLQmF2ITMQjKuKZl

Orijinalden alıntı: zamankredisi

ilk kitapları almasan da anlarsın ama şöyle bir şey var ders anlatırmış, karsındaymış gibi anlatıyor ve şu derste (birinci kitaptan olabilir)şunu demiştik diye atıfta bulunuyor ama genel olarak kitap kendi içinde bir bütün bence anlamanızda bir sıkıntı olmaz .Ayt matematikte 33doğru 7 boş yaptım bu kadar boş olmasının nedeni sınavdan önce vektörler elips falan çalışmadım.anlatışı merak ediyorsan şu listedeki videolara göz at: https://www.youtube.com/watch?v=vR4d8cfNQZ0&list=PLgKrBtfZfSX2QHBHoWLQmF2ITMQjKuKZl
    Çok teşekkür ederim hocam.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Media Sözlük
Sohbet
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.