DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Mustafa tekinay fizik kitabı tamamı cozumlu
8
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> YKS >> Mustafa tekinay fizik kitabı tamamı cozumlu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1317 Mesaj
      11 Mayıs 2012 17:32:43 Konu Sahibi
      Evet arkadaslar bu kitabı almayı dusunuyorum kullananlar varsa fikrini beyan edebilir mi tamamının cozumlu ve dvdli olması cezbetti beni ders anlatımlarına da bakıyorum hosuma gidiyor kullanan arkadaslardan yorum bekliyorum

|
      |

DH ESOGU
      Öğrencileri
      . . . ~ Endüstri Mühendisliği ~ . . .2012
    • Binbaşı
      1317 Mesaj
      11 Mayıs 2012 18:29:36 Konu Sahibi
      up yardım lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

DH ESOGU
      Öğrencileri
    • Binbaşı
      1258 Mesaj
      11 Mayıs 2012 19:03:24
      ben kullanıyorum devamlılık olmuyor çözemediğin soru sayısı az ise güzel kitap çözemediğin soru sayısı fazla olursa tek tek açıp bakmaktan üşeniyorsun dolayısıyla bosuna almış oluyorsun kitabı ama lys konu anlatım seti süper birşey kesinlikle tavsiye ederim onu

• Binbaşı
      1761 Mesaj
      11 Mayıs 2012 19:06:20
      Çözümlü istiyorsan ekip yayınlarına bir göz at derim

• Binbaşı
      1317 Mesaj
      11 Mayıs 2012 19:20:53 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: LOCOO

ben kullanıyorum devamlılık olmuyor çözemediğin soru sayısı az ise güzel kitap çözemediğin soru sayısı fazla olursa tek tek açıp bakmaktan üşeniyorsun dolayısıyla bosuna almış oluyorsun kitabı ama lys konu anlatım seti süper birşey kesinlikle tavsiye ederim onu

lys konu anlatım setine rastlamadım nerden ulasabilirim ona acaba flzigim orta derece ldare ediyor 13 net geliyor fizik 2 de cogu konum eksik mekanik kısmını bitirip fizik 2 ye gecicem artık o zaman 20lere cıkar ins

DH ESOGU
      Öğrencileri
    • Binbaşı
      1317 Mesaj
      11 Mayıs 2012 19:24:34 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: 06turan06

Çözümlü istiyorsan ekip yayınlarına bir göz at derim

eksenin konu anlatımlı klltabı var cozumlu ornekleri olması lnsanı alıstırıyor ama kolaya kacıyor testlerinde iste bu yuzden bir kitapsoru bankası edinmem lazım simdi bu ekip beni ne kadar ileri tasır hakkıyla bitirsem kaca cıkarım net olarak

DH ESOGU
      Öğrencileri
    • Binbaşı
      1258 Mesaj
      11 Mayıs 2012 19:57:20
      quote:

Orijinalden alıntı: okansss

Alıntıları Göster

lys konu anlatım setine rastlamadım nerden ulasabilirim ona acaba flzigim orta derece ldare ediyor 13 net geliyor fizik 2 de cogu konum eksik mekanik kısmını bitirip fizik 2 ye gecicem artık o zaman 20lere cıkar ins

http://tekinay.com.tr/konu_anlat%C4%B1m_testli_lys_fizik_konu_anlat%C4%B1m_e%C4%9Fitim_seti--TR-9-3.html
      |
      |

• Binbaşı
      1761 Mesaj
      11 Mayıs 2012 20:12:03
      quote:

Orijinalden alıntı: okansss

Alıntıları Göster

eksenin konu anlatımlı klltabı var cozumlu ornekleri olması lnsanı alıstırıyor ama kolaya kacıyor testlerinde iste bu yuzden bir kitapsoru bankası edinmem lazım simdi bu ekip beni ne kadar ileri tasır hakkıyla bitirsem kaca cıkarım net olarak

Konuları iyi öğrenip kitabı bitirirsen netinde kesinlikle artış olur.Zaten çözümlü olduğundan çabuk bitirirsin kendini yeterli görmezsen bir soru bankası daha bitirebilirsin

• Binbaşı
      1317 Mesaj
      11 Mayıs 2012 21:15:04 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: 06turan06

Alıntıları Göster

Konuları iyi öğrenip kitabı bitirirsen netinde kesinlikle artış olur.Zaten çözümlü olduğundan çabuk bitirirsin kendini yeterli görmezsen bir soru bankası daha bitirebilirsin

o zaman bir bakayım iste fizikte o ezber konuları kaldı dalgalar duruyor,ısık,dalga boyu,modern fizik falan bunlar kaldı su an bunları bilmeden 13 geliyor bunlara da calısırsam iyi bir sey gelir galiba bu arada buradaki kırtasiyelerde hic ekip yayınlarına rastlamadım nereden temin edebilirim baska
      |
      |

DH ESOGU
      Öğrencileri
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
5,328
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.