Şimdi Ara

Mustafa tekinay fizik kitabı tamamı cozumlu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar bu kitabı almayı dusunuyorum kullananlar varsa fikrini beyan edebilir mi tamamının cozumlu ve dvdli olması cezbetti beni ders anlatımlarına da bakıyorum hosuma gidiyor kullanan arkadaslardan yorum bekliyorum

• up yardım lutfen
  • ben kullanıyorum devamlılık olmuyor çözemediğin soru sayısı az ise güzel kitap çözemediğin soru sayısı fazla olursa tek tek açıp bakmaktan üşeniyorsun dolayısıyla bosuna almış oluyorsun kitabı ama lys konu anlatım seti süper birşey kesinlikle tavsiye ederim onu
  • Çözümlü istiyorsan ekip yayınlarına bir göz at derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOCOO

ben kullanıyorum devamlılık olmuyor çözemediğin soru sayısı az ise güzel kitap çözemediğin soru sayısı fazla olursa tek tek açıp bakmaktan üşeniyorsun dolayısıyla bosuna almış oluyorsun kitabı ama lys konu anlatım seti süper birşey kesinlikle tavsiye ederim onu

lys konu anlatım setine rastlamadım nerden ulasabilirim ona acaba flzigim orta derece ldare ediyor 13 net geliyor fizik 2 de cogu konum eksik mekanik kısmını bitirip fizik 2 ye gecicem artık o zaman 20lere cıkar ins

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06turan06

Çözümlü istiyorsan ekip yayınlarına bir göz at derim

eksenin konu anlatımlı klltabı var cozumlu ornekleri olması lnsanı alıstırıyor ama kolaya kacıyor testlerinde iste bu yuzden bir kitapsoru bankası edinmem lazım simdi bu ekip beni ne kadar ileri tasır hakkıyla bitirsem kaca cıkarım net olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okansss

quote:

Orijinalden alıntı: LOCOO

ben kullanıyorum devamlılık olmuyor çözemediğin soru sayısı az ise güzel kitap çözemediğin soru sayısı fazla olursa tek tek açıp bakmaktan üşeniyorsun dolayısıyla bosuna almış oluyorsun kitabı ama lys konu anlatım seti süper birşey kesinlikle tavsiye ederim onu

lys konu anlatım setine rastlamadım nerden ulasabilirim ona acaba flzigim orta derece ldare ediyor 13 net geliyor fizik 2 de cogu konum eksik mekanik kısmını bitirip fizik 2 ye gecicem artık o zaman 20lere cıkar ins

http://tekinay.com.tr/konu_anlat%C4%B1m_testli_lys_fizik_konu_anlat%C4%B1m_e%C4%9Fitim_seti--TR-9-3.html

• quote:

quote:

eksenin konu anlatımlı klltabı var cozumlu ornekleri olması lnsanı alıstırıyor ama kolaya kacıyor testlerinde iste bu yuzden bir kitapsoru bankası edinmem lazım simdi bu ekip beni ne kadar ileri tasır hakkıyla bitirsem kaca cıkarım net olarak

Konuları iyi öğrenip kitabı bitirirsen netinde kesinlikle artış olur.Zaten çözümlü olduğundan çabuk bitirirsin kendini yeterli görmezsen bir soru bankası daha bitirebilirsin
  • quote:

quote:

quote:

Konuları iyi öğrenip kitabı bitirirsen netinde kesinlikle artış olur.Zaten çözümlü olduğundan çabuk bitirirsin kendini yeterli görmezsen bir soru bankası daha bitirebilirsin

o zaman bir bakayım iste fizikte o ezber konuları kaldı dalgalar duruyor,ısık,dalga boyu,modern fizik falan bunlar kaldı su an bunları bilmeden 13 geliyor bunlara da calısırsam iyi bir sey gelir galiba bu arada buradaki kırtasiyelerde hic ekip yayınlarına rastlamadım nereden temin edebilirim baska

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.