Şimdi Ara

Mustafa Destici tasarruf yaparsa: ' kasaptan 100 tl'ye et alacağıma kuzu kestryorum' 😱 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En güzeli, bende baktım makarna pahallandı, güzel bir restorant buldum sadece makarna üzerine, kapattım rahat rahat makarna yiyiyorum. Mustafa Destici tasarruf yaparsa: ' kasaptan 100 tl'ye et alacağıma kuzu kestryorum' 😱 

• İyi ki "elinize mızrak alın da mamut avlayın" filan dememiş. Mustafa Destici tasarruf yaparsa: ' kasaptan 100 tl'ye et alacağıma kuzu kestryorum' 😱 

• Bu şahısa iyi bakın neden hiç bir zaman önemli bir siyasi figür olamayacağının nedenini kavrayın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ne diyor bu davar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gayet dogru konuşmuş hemen yükleniyorsunuz adama. Ben de benzin fiyatlarında tasarruf etmek için benzin istasyonu satın aldım şu an bedavaya kullanıyorum benzini. Beyin bedava sonuçta.

• Benzin istasyonu aldın diye kendini zeki mi sanıyorsun? Aklı olan petrol kuyusu açar, yanına da rafineri kurar. Mustafa Destici tasarruf yaparsa: ' kasaptan 100 tl'ye et alacağıma kuzu kestryorum' 😱 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 11 Ocak 2022; 16:7:35 >
  • o paraya anca kocun dassaklarini kestirir

• Aynı paraya denk geliyor. Tek artısı bir koyun kesiyorsun, ithal mundar et yemiyorsun. O mevzuyu da sebep olanlar düşünsün.

İngiliz kraliçesi demiş ki: "Ekmek yoksa pasta yiyin" kimseye gülmeyeceksin. Güldüğün ne varsa kendi başına geliyor insanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denn.zent -- 11 Ocak 2022; 16:45:6 >
  • cinsel ilişki yaşamak için evlenmek gibi bir saçmalık işte.

• koyun kesmek daha pahalıya gelir. 100 tl ye hayvanın en iyi taraflarını alırsın. Koyun kesersen kemığıyle bu fiyatı verirsin.

• twitter da akpnin harami trolleri de buna sahip çıktılar, bir kere doğrunun temizin yanında durduklarını görmedim, doğruya güzele düşman topluluk

• Mustafa Destici tasarruf yaparsa: ' kasaptan 100 tl'ye et alacağıma kuzu kestryorum' 😱
  • EE karkas et işte. Hayvanı tam yarım veya çeyrek alıyor. Yada orada hazırda bulunan alıcılarla kesilen hayvan hakkında pazarlık edip istediği bölümünü alıyor. Bende aynı şekilde alıyorum eti. Kasaba göre yarı yarıya geliyor kg fiyatı.

• @Surpentor,

tırışıka gelmiş bak... nasıl da savunuyor ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 11 Ocak 2022; 19:11:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt

Bunların hayatı yalan. Tırth gidecekte hayvan alıp kesitirecek ohooo nerede satıldığını bilmez.Mustafa Destici tasarruf yaparsa: ' kasaptan 100 tl'ye et alacağıma kuzu kestryorum' 😱 

• Pişirmeyi bile bilmiyordur bu Mustafa Destici tasarruf yaparsa: ' kasaptan 100 tl'ye et alacağıma kuzu kestryorum' 😱 

• Mustafa Destici tasarruf yaparsa: ' kasaptan 100 tl'ye et alacağıma kuzu kestryorum' 😱

• adam ciddi ciddi savunmaya gelmiş la yuhh ya bu kadar olmaz

• Suratına tükürsen şükredecek şu hale bak

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.