Şimdi Ara

Mustafa Destici Hayırdan döndü parti ikye bölündü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ama tabanı pek dinlemiyor bu adamı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haydarkarapuar kullanıcısına yanıt
    Yav he

• quote:

Orijinalden alıntı: elured

Yav he

ne oldu yedek hesapındanmı saydıracaksınız@webbie ben sana yazıyorum senin ya yancıların dan ses geliyor yada yedek hesaptan sen
  • haydarkarapuar kullanıcısına yanıt

• Bbp diye bi partimi var yahu. Saadetin numanı kurtulmuşu gibi çıkakları kapı aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarkarapuar

quote:

Yav he

ne oldu yedek hesapındanmı saydıracaksınız@webbie ben sana yazıyorum senin ya yancıların dan ses geliyor yada yedek hesaptan sen

Canım benim,

Okuman olduğu belli, ama yazma ve anlama konusundaki sıkıntılarına, hayal gücünün kısırlığı da eklenince, cidden durumun trajikomik oluyor. Sen şimdi "Trajikomik" teriminin anlamını da bilmiyorsundur.

Beni 9 yıldır forumda hem sizin ekip hem de CHP'liler bilir, o yüzden de hemen yanındaki masada yazan arkadaşlarına beni sorabilirsin canım.

Senden ricam; Önce doğru yazmayı öğren. Ardından da, okuduğunu anlamaya çalış ki, şu anda düştüğün gülünç durumları tekrar etme.

Not: Belki yan masadaki arkadaşların hatırlar; Bu forumda CHP'nin lağvedilmesi gerektiği ile ilgili tek konuyu açan kişi de benim.
    Not 2: Sen şimdi "Lağvetmek" fiilinin anlamını da bilmiyorsundur.
    Not 3: Sen şimdi "Fiil" kelimesinin anlamını da bilmiyorsundur.

Hadi canım, git dinlen biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmm2515

saadeti fetöcüler ele geçirdi.

bbp içinde de savaşıyorlar.

7 Haziran tokatını yiyince görürsün FETÖyü
  • devlet bahçeli, tuğrul türkeş, süleyman soylu, numan kurtulmuş ve nihayetinde mustafa destici.

anlaşılan akp kendisine rakip gördüğü siyasi hareketleri, o hareketlerin liderlerini satın alarak neşterliyor.

bu arada ikiye bölündü diyorsunuz da bugün çıkan tapelerde mustafa destici dışında herkes "hayır" demiş. bu ikiye bölünmek olmuyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

quote:

Orijinalden alıntı: haydarkarapuar

quote:

Yav he

Canım benim,

Okuman olduğu belli, ama yazma ve anlama konusundaki sıkıntılarına, hayal gücünün kısırlığı da eklenince, cidden durumun trajikomik oluyor. Sen şimdi "Trajikomik" teriminin anlamını da bilmiyorsundur.

Beni 9 yıldır forumda hem sizin ekip hem de CHP'liler bilir, o yüzden de hemen yanındaki masada yazan arkadaşlarına beni sorabilirsin canım.

Senden ricam; Önce doğru yazmayı öğren. Ardından da, okuduğunu anlamaya çalış ki, şu anda düştüğün gülünç durumları tekrar etme.

Not: Belki yan masadaki arkadaşların hatırlar; Bu forumda CHP'nin lağvedilmesi gerektiği ile ilgili tek konuyu açan kişi de benim.
    Not 2: Sen şimdi "Lağvetmek" fiilinin anlamını da bilmiyorsundur.
    Not 3: Sen şimdi "Fiil" kelimesinin anlamını da bilmiyorsundur.

Hadi canım, git dinlen biraz.

herşeyi biliyorsunuzda ne diye muhalefet ediyorsunuz madem okadar biliyosun eksikte yazsam nedeek istediğimi bilmen lazım okadar tecrübenle övüneceğine şapkayı önüne koy çelişki yapma

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.