Şimdi Ara

Müslümanlari Neden Unuttunuz :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Yaklaşan Yılbaşı nedeniyle noel kutlamaları için güzel noel ağaçları ve hediye paketleri hazırlanmış .. Şahsen ben aynı gün olan ve bu oyunun neredeyse yarsının Müslüman olduğunu düşünerek içimden herhalde Müslümanlar içinde bir süpriz yaparlar dedim :((( ... Bu hakikaten bir terbiyesizliktir. Öz evladinin birisine farkli birisine farklı muamele yapan bir olay bu..

Sizleri Silkroad'in Sitesinde bulunan Forumlarda bu olayi protesto etmeye davet ediyorum.. lütfen Sizlerde katilin Bu olaya seyirci kalmayin.. Şunu unutmayinki Haksızlık Her nerede Varsa ve Adı Haksızlıksa Ses çıkartılması lazımdır.. Bi bir oyun diyenler bunuda dikkate alsinlar.

Forum Adminleri Lütfen Bu Konu Başlığını Sabitlesin.. Rica Ediyorum..

Hepinize teşekkür ederim ...

Not : Arkadaşlar nasıl birşeyler yapabiliriz .. Lütfen çözüm istiyorum laf olsun diye kimse yazmasın .. Kimsenin edebiyatına çok bilmişliğinede ihtiyacım yok. Ben inanıyorum bir takım şeylerin değişeceğine. benim gibi inanan çözüm üretebilecek boş edebiyat yapmayacak Joymax adminlerinin yerine konuşmayı kesip çözüm üretecek ve bana destek olacak arkadaşların yazmasını istiyorum ..

Sparta Server Guild Respect Char Nick oSSo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ossomaster -- 20 Aralık 2006; 8:11:42 >

• tabiki olabilirdi ama mesela??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ossomaster

Arkadaşlar Yaklaşan Yılbaşı nedeniyle noel kutlamaları için güzel noel ağaçları ve hediye paketleri hazırlanmış .. Şahsen ben aynı gün olan ve bu oyunun neredeyse yarsının Müslüman olduğunu düşünerek içimden herhalde Müslümanlar içinde bir süpriz yaparlar dedim :((( ... Bu hakikaten bir terbiyesizliktir. Öz evladinin birisine farkli birisine farklı muamele yapan bir olay bu..

Sizleri **** n e t forumlarinda bu olayi protesto etmeye davet ediyorum.. lütfen Sizlerde katilin Bu olaya seyirci kalmayin.. Şunu unutmayinki Haksızlık Her nerede Varsa ve Adı Haksızlıksa Ses çıkartılması lazımdır.. Bi bir oyun diyenler bunuda dikkate alsinlar.

Forum Adminleri Lütfen Bu Konu Başlığını Sabitlesin.. Rica Ediyorum..

Hepinize teşekkür ederim ...

Sparta Server Guild Respect Char Nick oSSo

HAKLISIN BEKLE YANINDAYIZ DOSTUM AMA BAN MAN YEMEYELIM SORA 70 lv oldm bak 40 -45 gun ugrastk

KURBAN BAYRAMINA OZEL Koyun Moblar felan konabılırdı

• Ben Şahsen Hotanda Bir Stall Açtım.. Tamda Noel Ağacının Önünde .. Açıklamada Müslümanları Neden unuttunuz Diye.. ve alttaki açıklamada Forumlarına Girip protesto Etmelerini Rica Ettim Bütün Arkadaşlardan...

Müslümanlari Neden Unuttunuz :(

Forumlarına Girerek bir başlık Açık .. Bu Başlığın Altına Yüzlerce Mesaj Bırakabiliriz mesela...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ossomaster -- 19 Aralık 2006; 22:57:47 >
  • bence bir çoban satış yapmalıydı bizde koyun satın alırdık keserdik vb. yani bunun gibi bir şey olsa sanal olsada bir görevimizi yerine getirmiş olurduk bence
  • Bence Moblardan Harçlık Düssün yada So-ok yerine Co-Ban [coban] koysunnar

yıne jevel box olsn ama jevel box u wermeden once elını opelm sonra werelm Bunlar guzel seyler
  • Adam Gibi Cevap Verecek Yokmu içinizde ...?

Neden geyiğinizi Başka yerde Yapmıyorsunuz.. Donanimhaber büyük bir site ve umarımki geyik bölümüde vardır...

Ciddi cevap verecek arkadaşları bekliyorum.. ve lütfen Saygılı olalım .
  • Türk ü türk ten başka kimse düşünmez bizler bile bazen birbirimizi harcıyorus.... Çok güzel burda Milliyetçiliğini Türk lüğünü Müslüman lığını güzel yansıtmışsın sana tşk. ediyorum bizi böyle savunduğun için... Ama bizi düşünselerdi bi tanede Istanbul veya Ankara diye bir server açarlardı... Gerçi bu konu tartışıldı daha kötü olur konusunda hem fikir olduk çünkü az türk bu oyunu biliyoken oyun sanki daha güzeldi ortak düşüncelerden bahsettim böle bi topic vardı Dh da araştırın... Bi kere oyunu yapan gavur tabiki kendi kültürlerini ön plana koyacaklardı... Sen bir oyun yapsan Cadılar bayramı diye bi event çıkarırmıydın... ???
  • ÖnceLikLe oyun Kore'de buLunan bir şirket tarafından yapıLdığı için bu tarz şeyLerin oLması normaL .. ÇoğunLuğunu HristiyanLarın oLuşturduğu ve NoeL inanışının yaygın oLduğu bir üLke ..
    BununLa beraber NoeL oLarak kutLanıLan tarih bizim yeni yıLı kutLadığımız tarihLe aynı değiL,tahmini bir hafta on gün öncesine denk geLiyor .. Yani NoeL iLe Kurban Bayramı tarihLeri çakışmıyor ..
    Eğer bu tarz birşey beLirtmek isterseniz,bunu Türkçe değiL de ingiLizce yazmanız daha iyi oLabiLir .. Bu şekiLde diğer üLkeLerde yaşayan müsLümanLarın desteğini de aLabiLirsiniz ..

" Why did you forget Muslims ? " sizin yazdığınızın ingiLizcesi en basit örnek oLabiLir .. Ayrıca yeni yıL iLe dini bayramımızın da aynı tarihLere geLdiğini beLirtirseniz,sanmıyorum ama,beLki karşıLık ve destek aLabiLirsiniz ...

SaygıLarımLa ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Spartachus

ÖnceLikLe oyun Kore'de buLunan bir şirket tarafından yapıLdığı için bu tarz şeyLerin oLması normaL .. ÇoğunLuğunu HristiyanLarın oLuşturduğu ve NoeL inanışının yaygın oLduğu bir üLke ..
    BununLa beraber NoeL oLarak kutLanıLan tarih bizim yeni yıLı kutLadığımız tarihLe aynı değiL,tahmini bir hafta on gün öncesine denk geLiyor .. Yani NoeL iLe Kurban Bayramı tarihLeri çakışmıyor ..
    Eğer bu tarz birşey beLirtmek isterseniz,bunu Türkçe değiL de ingiLizce yazmanız daha iyi oLabiLir .. Bu şekiLde diğer üLkeLerde yaşayan müsLümanLarın desteğini de aLabiLirsiniz ..

" Why did you forget Muslims ? " sizin yazdığınızın ingiLizcesi en basit örnek oLabiLir .. Ayrıca yeni yıL iLe dini bayramımızın da aynı tarihLere geLdiğini beLirtirseniz,sanmıyorum ama,beLki karşıLık ve destek aLabiLirsiniz ...

SaygıLarımLa ..

Iste Aradığım cevap.. Teşekkür ederim.

Bu arada oyunu hristiyan çoğunlukta olan bir ülke yaptı doğru. Ama saygı ön planda olmalı bu oyundan Müslümanlardanda para kazanıyorlar Bu bir ticaretse buyrun ticaret.. Eğer saygıysa buyrun saygı.. Eğer genellemeyse oyunun yarısını neredeyse müslümanlar oluşturuyor..

peki neden sesler çıkmıyor..

Değişmeyecek hiçbirşey ve dönülmeyecek hiçbir yanlış yoktur ...

• oyunla gerçeği karıştırmayın lütfen yılbaşıyla kurban bayramımız aynı güne denk geldi ewt ama adamların bu sene yaptıkları bişey diil bu event her sene yapılıo ve çinlilerin çoğu hiç bi dine inanmıolar bunu bizzat çinli biriyle konuşarak öğrendim yani adamların din anlayışı zayıf konu açmadan önce bunlarıda düşünün ve bu tür işler için sıfırdan bazı kodlar ekelemeleri lazm oyuna ki buda joymax için para demek joymax oyuncularına bişeyler yapmak isteseydi önce serverlarını yenilerdi bu eventler hazırda ve direk database yüklüolar oyuna ve event die olay oluo
  • Oyunla gerçekmi .???

Ya yapmayın Allah aşkına.. ben şahsen 29 yaşındayım ve gayet haz duyuyorum. hayatımda oynadığım ilk ve tek oyun bu. Bazen + basarken sinirleniyorum moralim bozuluyor bazen güzel item düşünce seviniyorum yani oyun realime işlemiş.. Yani zevk alıyorum..
    Düşünülmeyi kim istemez.? Neden tek taraflı.? Joymax için bir yazılım bedeli diyorsun. Müslümanlardan Para Kazanmıyorlarmı .?

Her zaman her yerde söylerim..

Haksızlık her nerede varsa Ve Adı Haksızlıksa Ses Çıkartılması Gerekmektedir
  • Oyunu bizim gibi akıllı bi millet yapsaydı belki ozaman kurban bayramı vs. olurdu ama onlar yaptıgı için unuttunuz gibi bişey sölemek yanlıs olur. Maden rahatsızlık duyuyorsun oynamayı verirsin. Bütün müslümanlarda bunu yaparsa server lar bosalır ve para kazanamazlar premiumdan felan. Ama tabi kimse bırakmıcagı için bişey yapamazsın sende kutlarsın yılbasını
  • quote:

Orjinalden alıntı: -KnuCKleS-

Oyunu bizim gibi akıllı bi millet yapsaydı belki ozaman kurban bayramı vs. olurdu ama onlar yaptıgı için unuttunuz gibi bişey sölemek yanlıs olur. Maden rahatsızlık duyuyorsun oynamayı verirsin. Bütün müslümanlarda bunu yaparsa server lar bosalır ve para kazanamazlar premiumdan felan. Ama tabi kimse bırakmıcagı için bişey yapamazsın sende kutlarsın yılbasını

Bu kadar Basitmi Sence ..

Vazgeçtim Arkadaşlar.. Inanın sizler beni daha çok hayal kırıklığına uğrattınız. Bu konuyu keşke Açmasaydım inanın daha mutlu olurdum. Belki destek bulurum dedim.. Ama içimizde güya çok gerçekçi konuşan arkadaşlar ve sesler yükselmeye başladı ..

Asıl gerçek şu : Haksızlık Yapılıyor...

Herkes Senin gibi düşünürse tabiki kimse gidipte protesto etmez. :(

• quote:

Oyunla gerçekmi .???

Ya yapmayın Allah aşkına.. ben şahsen 29 yaşındayım ve gayet haz duyuyorum. hayatımda oynadığım ilk ve tek oyun bu. Bazen + basarken sinirleniyorum moralim bozuluyor bazen güzel item düşünce seviniyorum yani oyun realime işlemiş.. Yani zevk alıyorum..
    Düşünülmeyi kim istemez.? Neden tek taraflı.? Joymax için bir yazılım bedeli diyorsun. Müslümanlardan Para Kazanmıyorlarmı .?

Bak konuyu güzel bi şekilde açıyosun ama bizde sana mantıklı açıklamasını yapıyoruz... Sen olsaydın yaparmıydın onların kültürünü yansıtırmıydın ? Yani demek istediğim şu burdaki tüm arkadaşlarında söylemek istediği bu Hristiyanlar ve Müslümanlar hiç bir zaman birbirine her açıdan olumlu bakan dinler değiller. Bizler nasıl yunanları sevmiyoruz bir çoğuda bizi aynı şekilde sevmiyo veya önem vermiyo... Türkiyeye bi Papa geldi haydööööööö gelemez diye isyana kalkıştılar.. Bu tür şeyler onların gözüne batıyo ve onların karşısında - durumuna düşürüyo bu en basit örneği. Burdaki sitemin doğru ama bunu bu şekilde kabullenmek gerekir bu beklenmeyecek bi davranış olsaydı seninle birlikte herkez burda protesto ederdi ama malesefki bu beklenen bi davranış...

• quote:

Oyunla gerçekmi .???

yazımı ii okumamışsın joymax para kazanmıo demiorum kazandığı parayı oyuna yatırım yaparak değerlendirmio

• Bumu Mantıklı Açıklama ..

Papa geldi Haydöö Yaptık Diyorsun.. Peki Başlangıcını Araştırdınmı.. ? Neden bu tepki papaya .? Söylediği lafları hatırlıyormusun .? Ses çıkartılmıyacakmı .? Şimdi sen fransadaki Karikatür olayınada Eyvallah edersin o zaman .? veya Israilin yaptığı çoluk çocuk katliaminada Eyvallah edersin .. Edin Devam Edin ..

Sesinizin Volumunu iyice kisin .. - Olan işte bu düşüncelerdir ...

Ve bence koreliler çok anlayışlı Türkiye dostu sıcak kanlı insanlar bizi illaki anlayışla karşılayacaklardır .. ben buna inaniyorum.. ve diyorumki Değişmeyecek Hiçbirşey Yoktur ...

Ha ben olsaydım yaparmıydım..

İşte cevap : Vallahide Billahide Yapardım

Her zaman Saygı ++++++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ossomaster -- 19 Aralık 2006; 23:42:14 >
  • quote:

Bumu Mantıklı Açıklama ..

Papa geldi Haydöö Yaptık Diyorsun.. Peki Başlangıcını Araştırdınmı.. ? Neden bu tepki papaya .? Söylediği lafları hatırlıyormusun .? Ses çıkartılmıyacakmı .? Şimdi sen fransadaki Karikatür olayınada Eyvallah edersin o zaman .? veya Israilin yaptığı çoluk çocuk katliaminada Eyvallah edersin .. Edin Devam Edin ..

Sesinizin Volumunu iyice kisin .. - Olan işte bu düşüncelerdir ...

Ve bence koreliler çok anlayışlı Türkiye dostu sıcak kanlı insanlar bizi illaki anlayışla karşılayacaklardır .. ben buna inaniyorum.. ve diyorumki Değişmeyecek Hiçbirşey Yoktur ...

Ha ben olsaydım yaparmıydım..

İşte cevap : Vallahide Billahide Yapardım

Her zaman Saygı ++++++

ben sana şunu söliim adamlar uğraşmazlar bile şuanda çünkü taklamakan açılcak onunla uğraşıolar ve oyunu bu kadar kısa sürede kodlayamazlar yani uğraşman güzel ama sonuç alamıcaksın bende isterim bizim bayramımızıda esgeçmesinler ama joymax gibi parasını oyunu geliştirmek için kullanmayan bi firmadan bazı şeyler beklemek mantıksız

• Ben bunun birkaç sebebi olduğunu düşünüyorum ;
    1.si oyunun avrupa için tasarlanmış olması ,
    2.si noel in ve yılbaşı kutlamalarının dünya genelinde kutlanıyor olması yani bir hristiyan bayramı ve geleneği değilde evrensel bir bayram gibi lanse edilmesi ;
    3.sü hristiyanlık propagandasının heryerde yapılıyor olması ; izlediğimiz filmlerde , kullandığımız eşyalarda ,internette ve bu tip oyunlarda .
    4.sü oyun kore ve amerikan kökenli bir oyun ve bu ülkelerin nufüsunun çoğunluğu hristiyan.

bunlar genel sebepler olabilir ama olaya bir de şu gözle bakarsanız dünya nufusunun çoğunluğunu budist ; yahudi ,müslümanlar vb dinlerden oluşuyor sadece müslimanları değil herkesi unutuyorlar.
  • Peki Hiç Olmazsa Bunu denemeye Değmezmi .? Bu cevabi İstersen Onlar Versinler. Sen tahmin Yürütüyorsun Belkide Doğru tahmin.. Ama Neden Denemeyelim. Neden Bir Baskı Oluşturmayalım Üzerlerinde. uzun Zaman Alıyor Diyorsun. Olabilir.. Kimbilir Belki Bu Sene Değilde Önümüzdeki Zamanlarda Bizleri Bir Süprizle Karşılayabilirler. Güzel Olmazmı. Ve bu senin ve benim gibi insanların seslerini cikartmasiyla Mümkün olacaktir. Ve ben şuna inaniyorum böyle bir olayla daha önce hiç karşılaşmadılar Çünkü Hiçkimsenin umrunda değil. Çünkü Kabullenmişiz. Çünkü Ezmişler Bizi Kovuğumuza Çekilmişiz.. Böyle Bir olayla karşılaştıkları An inanin bunun farkına varacaklardır.. Bizler Sadece Hatırlatmada Bulunacağız.. terör Estirelim Demiyorum. Bizlerde Varız Demenizi İstiyorum ...

Gayet Saygılı İnsanlar Bunu Anlayışla Karşılayacaklarına Eminim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.