Şimdi Ara

Musleraya kötü diyen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şaka maka mehmet aydın ı bile uruguay dan kurtarabilir bu maçtan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkan kadar kurtardı
  • 3 sene sonra ii bi maç çıkardı tebrikler
  • Sadece bu maç değil. Son 1 aydır öz güveni baya arttı. Eskiye dönüş sinyalleri veriyor. Bugün de kurtardığı toplarla şampiyonluğu getirdi belki de..

• sezon sonuna kadar böyle oynarsa rahat şampiyon oluruz
  • Adam genelde standardin uzerinde performans gösteriyor zaman zamanda olağanüstü performans gösteriyor(şampiyon olduğumuz senelerden sezonun büyük bölümü olağanüstüydü) istiyorsunuz ki hep olağanüstü olsun kusura bakmayın öyle bi dünya yok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muslera'ya kötü diyen, forumdaki gizli rakip taraftarlardır. Nicklerini altındaki Galatasaray amblemi yanıltmasın sizi. Bu heriflerin istedikleri her zaman takımın en gözde ismi, taraftarın gözünde dibi görsün, takım kan kaybetsin.

Bu herifler istiyor ki Muslera, Sneijder, Drogba gibi adamlar yerine Tarık, Sabri, Eray gibi vizyonsuzlar olsun, takım her sene 5. 6. olsun.

Direk bloklayın geçin.
  • Bu adamdan ne zaman kurtulacagız acaba. Gününde oldugunda gol yemiyor adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SW4RTHY -- 17 Mart 2018; 22:15:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuardianN-

Bu adamdan ne zaman kurtulacagız acaba. Gününde oldugunda yol yemiyor adam.

Volkan da öyle. Derbilerde Neuer kesiliyor herif.
  • şimdi yoklar piyasada 1-2 hatalı gol yesin hemen kendi açtıkları başlıkları yukarı çekerler "biz söylemiştik" diye...

buradan kendilerine selamları mı iletiyorum...
  • Gomisi eleştirmekle meşguller. Bu tipler çok tehlikeli akıllı olun cevap bile vermeyin arkadaşlar. Taraftarlıkla ilgileri yok bazısı ilgi için bazısı direk Galatasaray’a zarar vermek için yapıyor.

• Bu yıl Muslera'ya iyi diyemeyiz. Kesinlikle konsantrasyon problemi yaşıyor. Fb maçında gerçek Muslera nasıldır hepimiz gördük. Daha önceki yıllar her maç aynı seviyede oynayan Muslera, bu yıl süreklilik gösteremiyor. Eleştirilir mı? Kesinlikle hayır.

MUSLERA ULAN...

• Bu sene kötü, ama Taffarel’den sonra düzeldi biraz, FB maçında da bu seneki en iyi performansını gösterdi, haksız rekabet dediğimiz haliydi resmen.

• Bakiyorum Muslerayi elestirenlerin bir cozum onerisi yok.

Carrusca mi gecsin kaleye? Adam TV Basinda resmen kanser edecek beni ; stadda dusunemiyorum.
    Eray desen patinaj cekiyor yillardir.

Ya muslerayi elestireceksen cozumuyle geleceksin. Muslerayi X e satalim Y ye su adami alalim diye ; yada susacaksin ve Musleranin sana mac kazandirdigi zamanlari hatirlayip o 4 yildizin nasil geldigini tekrar dusuneceksin.

Kimse %100 hatasiz oynayamaz ; Buffonun da inis cikislari olmustur ; onemli olan sezon geneline baktiginizda iyi kaleci mi? Evet. Yerine 25M assagisinda onun gibi kaleci alabilirmisin? Hayir.

Ozaman geciniz.
  • Biz farklı bir sezon mu izliyoruz anlamadım ancak 1 ay evveline kadar (hadi ilk yarı diyelim) kaleye iki pozisyon geliyor üç gol yiyorduk.

Evet Muslera'yı çok seviyoruz ama bu sezon ilk yarı rezalet performans gösterdi ve yan toplarda her zaman çok zayıf.

Ayrıca yerine alternatif olarak Bursaspor'da Harun var , neredeyse aynı kaleciler ;karşıdan on numara , yan toplar rezil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaypcnet -- 19 Mart 2018; 17:58:17 >
  • birde katalog mu catalogy mi biri vardı gizli rakip taraftarı onu da biri çağırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

Bakiyorum Muslerayi elestirenlerin bir cozum onerisi yok.

Carrusca mi gecsin kaleye? Adam TV Basinda resmen kanser edecek beni ; stadda dusunemiyorum.

Ya muslerayi elestireceksen cozumuyle geleceksin. Muslerayi X e satalim Y ye su adami alalim diye ; yada susacaksin ve Musleranin sana mac kazandirdigi zamanlari hatirlayip o 4 yildizin nasil geldigini tekrar dusuneceksin.

Kimse %100 hatasiz oynayamaz ; Buffonun da inis cikislari olmustur ; onemli olan sezon geneline baktiginizda iyi kaleci mi? Evet. Yerine 25M assagisinda onun gibi kaleci alabilirmisin? Hayir.

Ozaman geciniz.

Bir kere izlediğin adam seni nasıl sinir ediyor açıklar mısın, merak ettim. Biz Muslera kesilsin Eray oynasın mı diyoruz, ya da Carrosso’nun ne olduğunu göremeden kaleye emanet mi alsın diyoruz. Muslera bu sezon genel olarak iyi değil, bu bir gerçek. Ancak Fenerbahçe maçında bildiğimiz eski halinden kesitler sundu. İnşallah böyle devam eder, üç sene önceki formundan daha fazla kesitler sunsa bu sene en az 6-7 puan fazlamız vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

Bakiyorum Muslerayi elestirenlerin bir cozum onerisi yok.

Ozaman geciniz.

Bir kere izlediğin adam seni nasıl sinir ediyor açıklar mısın, merak ettim. Biz Muslera kesilsin Eray oynasın mı diyoruz, ya da Carrosso’nun ne olduğunu göremeden kaleye emanet mi alsın diyoruz. Muslera bu sezon genel olarak iyi değil, bu bir gerçek. Ancak Fenerbahçe maçında bildiğimiz eski halinden kesitler sundu. İnşallah böyle devam eder, üç sene önceki formundan daha fazla kesitler sunsa bu sene en az 6-7 puan fazlamız vardı.

1-Cikmasi gerekene cikmiyor ; cikacakmis gibi yapip cikamiyor ; kararlilik yok ; senden rica ediyorum oynadigi 2-3 te mac olsa izle dedigimi sende anlayacaksin.

2-Siz kimsiniz? Eger Muslera 2 mac kotu olunca ``Muslera satilmali`` konulari acanlarsaniz evet sozum size. Yok elestiriyorsaniz tabiki buyrun elestirin ; adam kotu de oynayinca alkislayacak halimiz yok.Ama unutmayin forvet kacirsa konusulmaz halbuki oda gol ; kalecinin yedigide gol. Gomis bugun 5 tane kaleciyle karsi karsiya kacirsa sikinti olmaz ; gel gelelim bak Muslera 2 tane yesin yine bu forumda gitsin konulari boy gosterir. (Orn Muslera fener macinda 1 tane hatali yeseydi mac 1-0 bitseydi mi konusurduk? Yoksa Tolga son DK kacirdiginda mi konusuyoruz?)

Benim demek istedigim bu ; Gomisi elestir ama git diyemezsin ; cunku var mi elinde bu bonservis ve yillik para ile sana 20-25 gol atacak adam? (Orn:Soldado ; negredo vb...) YOK ozaman yapacak birsey de yok.
    Varmi sana Muslera kadar guven verecek kaleci? YOK ; ozaman yapacak birsey de yok.

Bak elestirme demiyorum ; cozumuyle geldikten sonra tabiki elestirilir ; Sol Bek Lato oynasin kotu oynasin ; ne deriz hepimiz? Ya kardesim Lines oynasin sag ayagiyla daha iyi diyoruz ; (Yuto yokkenden bahsediyorum) bu bir cozum ve yapilabilir.

Sadece bunu anlatmak istiyorum ; yoksa hepimiz ayni takimin iyiligi icin taraftarlik yapiyoruz ; sadece artik sabirli olmayi ogrenmemiz lazim. Musleranin isi her koseye gelen topu cikarmak olmasin ; o top oraya gitmesin sen merak etme ozaman muslera da arada sirada oralara gelen toplari yiyecek adam degil ; kaldi ki yedigi goller de %100 hatali diyecegin goller degil. (GOL-LER diyorum)

• Şu şartlarda zaten formsuz olsa da Muslera oynayacak ki zaten Terim formsuzluğuna rağmen Carrasso’ya hiç şans vermedi. Şahsen maçları aklıma getirince bu sene Kayseri, Fenerbahçe maçları dışında Muslera’nın çok iyi olduğu maç. Beşiktaş maçında golden sonra iyidi, ama golü de kendisi yumurtladı. Fenerbahçe maçında yan toplara da çıktı, gayet agresifti. O yan toplardaki güvenini ve agresifliğini daha önce de yansıtsa bu takım Kasımpaşa, Sivasspor, Malatya ve Trabzon gibi maçlarda yenilmezdi.

Şu an için zaten oynayacak, mecburuz ki Fenerbahçe maçındaki halinin yarısını genele yaysa zaten adama ömürlük sözleşme verirsin. Şu zor fikstüre girdiğimiz dönemde Fenerbahçe maçındaki performansını sürdürür umarım. Kalecinin yıldızlaştığı maçlara ihtiyacımız olabilir artık.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.