Şimdi Ara

Muslera'ya neden transfer teklifi gelmiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaraylı arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Madem bu adam bu kadar üst düzey kaleci, dünyada ilk 5 kaleci içinde falan; neden transfer teklifi gelmiyor bu adama?

Barça, Real, Manu, Atletico, Chelsea falan neden teklif yapmıyor Muslera'ya? Hadi onları geçtim Sevilla, Leverkusen, Napoli, Tothennam falan?

Muslera iyi bir kaleci olabilir fakat bu kadar abartılmasını gerçekten anlamıyorum.

Rakip forvet topu 5 metreden Musleranın kucağına vuruyor, tüm Galatasaraylılar "Musleraaaaaaaaağ dünyanın en iyi kalecisi" diye bağırıyorlar.

Ayrıca Olimpiyattaki Beşiktaş maçında Gomez'den ve Töre'den yediği goller açıkça gösteriyor ki bu adam yerden sağ tarafından sıkıntılı.

Youtube'daki en iyi kurtarış videolarına bakıyorum, birkaçı hariç hepsi herhangi bir kalecinin de rahatlıkla kurtarabileceği kurtarışlar. Çoğu zaten üstüne gelen şutlar. Muslera basit bir şut kurtardığı an bile spikerler orgazm olur gibi Muslera diye bağırıyor. Aynısını Volkan Demirel kurtarsa mesela o kadar bağırmazlar.

Anlamak zor gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elleri küçük
  • Muslera Galatasaray'a gelmeden önce Lazio'da aşırı sakar bir kaleciydi.Hatta gelirken Laziolular gitsin diye dua ediyorlardı.
    Hala sakarlıklarından çok az da olsa taşıyor ama güveni buldukça iyi olan bir kaleci.
    Önünde Zan ve Servet gibi ayağına top gelince,karşıda en ufak bi hareketli adam gelince eli ayağı karışan 2 adam varken Muslera da çok korkuyordu.O yüzden Galatasaray'a ilk geldiği sezonda Leo Franco'dan çok az daha üst performans sergilemişti.
    Önünde Ujfalusi ve Semih'in uyumu olunca Muslera'nın da kendine güveni geldi ve sakarlıklarından kurtuldu.Potansiyelinin tamamını sahaya koyma imkanı oldu.
    Muslera'nın Galatasaray'da kendini geliştirmesi kadar ona yakın bi gelişim görmedim ben kaleciler açısından.
    Muslera'nın direkt kazandırdığı Şampiyonluklar,Kupalar var.Kritik aldırdığı puanlar,kurtardığı penaltılar var.
    Uruguay'da Muslera'nın performansı ortalama bi kaleci performansı.Kaleye konduğunda güvenebileceğin kadar sadece.İnanılmaz kurtarış yaptığı maç sayısı 5-6 falandır Uruguay'da.Kurtardığı maç sayısı da anca o kadardır.
    Yani Uluslararası alanda ve ya Şampiyonlar Ligi'nde o kadar dikkat çekecek bir performans sergilememesi menejerleri tedirgin etmiştir.
    Muslera Galatasaray için şanstır.37-38 yaşına kadar oynaması gerek diye düşünüyorum çünkü boyu inanılmaz uzun olmadığından reflekslerinin yaş geçtikçe yavaşlaması durumu minimumda kalacaktır.
    Ayrıca , öndeki stoperler güvensizleştikçe ,Muslera'nın güveninde çok daha fazla düşüş oluyor o yüzden Galatasaray devre arasında stoper transferi yapmalı bence.

• Gelmediğini kim söyledi ?

20 M €'su olan alır.

• İlla ki geliyordur ama Gs neden satsın ki ? 15den aşağı satmazlar zaten Muslera da istemiyor. Tabi bizde olsa satardık her türlü kaleci mi yok piyasada ?

• Kuyt da yerden bunun sağına vurmuştu. O tarafı cidden kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

İlla ki geliyordur ama Gs neden satsın ki ? 15den aşağı satmazlar zaten Muslera da istemiyor. Tabi bizde olsa satardık her türlü kaleci mi yok piyasada ?

Galatasaray'ın Leo Franco,Zapata,Ufuk,Eray gibi kalecilerden dolayı yeni bir kaleciye güvenememe durumu var.Muslera aşırı istemedikçe satılmasını gerektirecek hiçbir şey yok.Muslera'nın da artık Türkleştiğini ve burayı evi gibi gördüğünü varsayarsak Galatasaray-Muslera ayrılığı imkansıza yakın
  • Bize tam uyum sağladı seviyor burayı.

Sağı kötü diye kendinizi aldatmaya devam edin.

• Muslera başka bir takıma gitse bu kadar ust duzey bi performans sergilemez ama Şuanki performansıyla Dünyanın en iyi 10 kalecisi arasındadır diye düşünüyorum. Galatasarayın kalesine kimi koysanız taraftara Muslera kadar güven vermez. Önemli olan onu fazla paraya satmamız değil takımda tutarak hem taraftarı hemde Muslera'yı memnun etmek. 4. Yıldızı adeta tek başına taktı adam.

Rakiplerimizin kaleci performansları ortada. Her an diken üstündeler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Muslera balondur en iyi 5kaleci.ne lan trde kazmalar var ye bu kadar ön planda

• quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Dün bana laf atan arkadaşa bak.

• Kötü bir kaleci olduğu için teklif gelmiyor.
  • Defans iyi çünkü.

• Leş bi kaleci zaten. Teklif falan gelmesin, turşusunu kurucaz.

• quote:

quote:

• Fadeout kullanıcısına yanıt
    Fadeout mesajda isim geçmiyor konuyla beraber atta algımızı yönettirmeyelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Paint terk

• quote:

quote:

Bloklu bu eleman bende, her mesajı ayrı saçmalık.Şaşırmadım böyle geri vites yapmasına.

• quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Fadeout mesajda isim geçmiyor konuyla beraber atta algımızı yönettirmeyelim

https://forum.donanimhaber.com/m_121133669/tm.htm
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.