Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MUSLERA'NIN GOL KURTARMASININ ANORMALLEŞMESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
29
Cevap
0
Favori
1.935
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> MUSLERA'NIN GOL KURTARMASININ ANORMALLEŞMESİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    21 Mesaj
    De Gea, Becker, Buffon, Oblak filan güzel kurtarış yaptığında övülmüyor mu sanıyorsun?
    |
    |
    Herkesin iyiliği için lütfen gsyi bırak maçları özetten izleyen bir izleyici daha.Musleraya kurban ol diğer kalecilere bak bakalım neleri yiyor?Muslera sayesinde 2 sezon eksik takımla şampiyon olduk yılın kalecisi oldu.Çok para aldığına laf edebilirsin ama performansına laf edilecek bir durum yok.
    |
    |

Sanki defans defanslığını, bekler ortasaha kanatlar forvet görevini tam yapıyorda kaleye görmüyorsun.

Muslera kötüdür iyidir tartışırsın anlarımda, kardeşim temeli sakat olan bina için bunun boyası olmamış diyor gibisin.

Muslera ya kadar 10 tane değişmesi gereken şey var.

Üstelik adam kişisel olarakta cins biri değil, efendi tüm Türkiye tarafından sevilen bi karakter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.McNulty -- 20 Eylül 2019; 1:1:49 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj
    ben yılmaz arkadaşımızı böyle kabul ettim. Madem açık fikirli bir insanım. Ban falan atmamalıyım. Trollemiyorsa tabi.
    |
    |

Ben Annenin Sokağa Çıkarken Sana Tembihlediği O Kötü Çocuğum!
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    Prim vermeyin kardesim su adama, normalde girip bakmam bile ne dedigine ama bu kadar fazla muhattap alindigini gorunce taraftar olarak yanlis yere odaklanmamiza neden olacagini dusunuyorum. Konusuna bile bakmayin su herifin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roket5361 -- 21 Eylül 2019; 1:45:48 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Pokémon GO Oynamayanlar Kulübü

• Emekli Yönetici
    3046 Mesaj
    Yılmaz ya başlığı görür görmez kahkaha patlattım

Çok uzun zamandır uğramıyorum buralara. Şu başlığı açsa açsa Yılmaz açmıştır dedim, harbiden öyleymiş
    |
    |

Halbuki kalecinin ekstra kurtarışlar yapması, müthiş refleksler vermesi lazım ki gerçekten iyi bir maç çıkarmış olsun.

Muslera'dan bağımsız olarak yazıyorum bunları.

|
    |

************ LG V30 + SENNHEISER HD600 + BEYERDYNAMIC DT770 + IBasso IT01 + FIIO A3 ************

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
son dakika
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,497
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.