Şimdi Ara

Muslera Galatasaray'da (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
892
Cevap
1
Favori
44.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Orijinalden alıntı: metot17

bu hafta maç varmı,varsa hangi gün ve hangi saat kesin olarak.

Peru-Uruguay yarı final maçı Yarın gece 3.45'de A Haber'de. Yaklaşık 25 saat var işte...

bilgi için teşekkürler ,uyumazsam bakarım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ëmir

quote:

Orijinalden alıntı: berkay27

Bu adami lazioda izleyen varmi? Iyi kaleci guzel hos arjantin macinida izledim higuanin donerek vurusunu cok saglam refleksle cikardi.

Ama aklima takilan soru.. Bukadar super bi kaleci neden lazio takimi helede bu sene klose cisse gibi yildizlarla daha yukari dusunen takim birakti? Ve taraftarda bu habere tepki koycana sevindi?

Copa americayi izledigimde spikerin dedigi milli takimda daha iyi klup bazinda cok yetersiz kaldi lazioda diye bisi duydum.

Italta ligini takip eden bi anlatsin

Açıkçası kendi gözlemime göre milli takımda çok daha başarılı. İltaya liginde de izledim Copa America da da. Milli takımda sergilediği performans çok daha iyi.

Muslera nın milli takımda ki üstün performansını ben biraz da defansın kalitesine ve takım halinde sergilenen savunma biçimine bağlıyorum.

Arjantin karşısında 10 kişi kaldıkları halde takım halinde çok iyi defans yaptılar.

Ayrıca defansı da oldukça iyiydi Uruguay ın. Lugano,Cacares,Alvaro Pereira,Maxi Pereira...... Özellikle Arjantin maçında farkettiyseniz Arevalo diye bir oyuncu vardı. Devamlı koştu,hiç durmadı. Boş,boş koşmadı. Gerektiğinde rakibi iyi bir şekilde marke etti.

Takım halinde yapılan başarılı defans ve kaliteli defans oyuncularının oluşu Muslera nın performansının artmasında ki en önemli etkenlerden diye düşünüyorum.

Lazio nun defansı bu kadar kaliteli ve başarılı oyunculardan oluşmuyor. Muslera yine ortalamanın üstünde,iyi bir performans sergiledi orada da . Ama önünde kaliteli bir defans hattı olduğunda ve top rakip takımdayken takım halinde iyi bir şekilde defans yapabiliyorsak Muslera nın performansı en az 2 kat artacaktır.

O zaman süper! önünde harika bi defans hattı olacak.

• Yeni Taffarel Muslera!
    Fernando Muslera iyi bir kalecide olması gereken her şeye sahip. Zaman ayarı var, savunmasıyla iyi bir diyalog içinde ve kendine güveniyor. G.Saray'ı gerçekten de çok iyi bir kaleci bekliyor

Uruguay Milli Takımı'nın kalesini koruyan Fernando Muslera'yı, en son Arjantin'e karşı dikkatle izledim. Hatta gözüme uyku girmedi; bir daha, bir daha izledim. Televizyonumdaki tekrar düğmesine kaç defa bastım bilemiyorum.

OYUNUN İÇİNDE DE VAR

MUSLERA, göründüğü kadarıyla iyi bir kaleci... Arjantin maçında kurtardığı penaltının dışında oyun içindeki hareketleri, zaman ayarı ve defanstaki arkadaşlarıyla iyi iletişim kurması şimdilik onun için süper notlar. Ama bir kaleci için iyi oynadığı bir karşılaşmadan sonra çok çok müsbet karar vermek zordur. Ancak gözüken odur ki, ileride aynı tarz bir oyun oynamayı tekrarlarsa G.Saray'ı gerçekten de çok iyi bir kaleci bekliyor.

AKLIMA TAFFAREL GELDİ

EN önemlisi Claudio Taffarel diye de bir çalıştırıcısı olacak. Taffarel'in G.Saray'a nasıl transfer olduğunu hatırlıyorum. Fransa'da Brezilya-Fransa 1998 Dünya Kupası finalini izlerken üç sıra önümde Fatih Terim oturuyordu. Hem finali hem de Claudio Taffarel'i izlemeye gelmişti.
    BANA sordu; 'Turgay abi Taffarel için ne dersin?' dedi. Ona cevabım; 'Hiç düşünme onu bu kaleden al, yanında G.Saray'ın kalesine götür' oldu... Claudio Taffarel, 3 sene formasını giydiği G.Saray'da çok iyi ve önemli şeyler yaptı. Hatta 2000 UEFA finalinde Arsenal karşısında G.Saray'ı kurtaran isimdi.

KALECİLER HEP YALNIZDIR

BİR kaleci bir takım için çok önemli... Nedeni; kaleci 10 futbolcu arkadaşını korur ama o futbolcu arkadaşları ne yazık ki kalecilerini korumazlar. Her şeyi ona bırakırlar. Demek ki süper bir kaleci olmak için gerekli olan; zamanını çok iyi ayarlayacak, defans arkadaşlarıyla çok iyi diyalog içinde olacak ve kendine güvenecek. Gördüğüm kadarıyla Fernando Muslera'da bunlar var.

Turgay Şeren

• Transfermarkt.de sitesinde bi bizde bi Lazio'da gözüküyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Transfermarkt.de sitesinde bi bizde bi Lazio'da gözüküyo

Adamlar da şaşırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

quote:

Adamlar da şaşırdı.

Hocam imza eskimiş sanki biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostriderx

quote:

quote:

Adamlar da şaşırdı.

Hocam imza eskimiş sanki biraz

Her zaman yaz transfer sezonu bitince güncelliyorum.

• quote:

Her zaman yaz transfer sezonu bitince güncelliyorum.

Zaten hep son gün yapıyoz transferleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Yeni Taffarel Muslera!
    Fernando Muslera iyi bir kalecide olması gereken her şeye sahip. Zaman ayarı var, savunmasıyla iyi bir diyalog içinde ve kendine güveniyor. G.Saray'ı gerçekten de çok iyi bir kaleci bekliyor

Uruguay Milli Takımı'nın kalesini koruyan Fernando Muslera'yı, en son Arjantin'e karşı dikkatle izledim. Hatta gözüme uyku girmedi; bir daha, bir daha izledim. Televizyonumdaki tekrar düğmesine kaç defa bastım bilemiyorum.

OYUNUN İÇİNDE DE VAR

MUSLERA, göründüğü kadarıyla iyi bir kaleci... Arjantin maçında kurtardığı penaltının dışında oyun içindeki hareketleri, zaman ayarı ve defanstaki arkadaşlarıyla iyi iletişim kurması şimdilik onun için süper notlar. Ama bir kaleci için iyi oynadığı bir karşılaşmadan sonra çok çok müsbet karar vermek zordur. Ancak gözüken odur ki, ileride aynı tarz bir oyun oynamayı tekrarlarsa G.Saray'ı gerçekten de çok iyi bir kaleci bekliyor.

AKLIMA TAFFAREL GELDİ

EN önemlisi Claudio Taffarel diye de bir çalıştırıcısı olacak. Taffarel'in G.Saray'a nasıl transfer olduğunu hatırlıyorum. Fransa'da Brezilya-Fransa 1998 Dünya Kupası finalini izlerken üç sıra önümde Fatih Terim oturuyordu. Hem finali hem de Claudio Taffarel'i izlemeye gelmişti.
    BANA sordu; 'Turgay abi Taffarel için ne dersin?' dedi. Ona cevabım; 'Hiç düşünme onu bu kaleden al, yanında G.Saray'ın kalesine götür' oldu... Claudio Taffarel, 3 sene formasını giydiği G.Saray'da çok iyi ve önemli şeyler yaptı. Hatta 2000 UEFA finalinde Arsenal karşısında G.Saray'ı kurtaran isimdi.

KALECİLER HEP YALNIZDIR

BİR kaleci bir takım için çok önemli... Nedeni; kaleci 10 futbolcu arkadaşını korur ama o futbolcu arkadaşları ne yazık ki kalecilerini korumazlar. Her şeyi ona bırakırlar. Demek ki süper bir kaleci olmak için gerekli olan; zamanını çok iyi ayarlayacak, defans arkadaşlarıyla çok iyi diyalog içinde olacak ve kendine güvenecek. Gördüğüm kadarıyla Fernando Muslera'da bunlar var.

Turgay Şeren

Turgay Şeren gibi bir efsane kaleciden sonra bize yorum yapmak düşmez artık

• bu adam neden halen açıklanmıyor yahu
  • @Persona Grata

çok güldüm ya lincoln bölümüne
  • beyler muslera nın maç bu gece 3 te mi ?
  • Ben İtalyan ligini çok takip ettim. Muslera gerçekten iyi kaleci. Arada bazı maçlarda delifişeklik yapabiliyo. Özellikle Juventus maçında ( Juventusun sahasındaki maçtı sanırım ) Dakka 90 civarı bişeyde Krasic'ten yediği bi gol var akıllara zarar. Ama genel olarak çok iyi bi kaleci. Refleksleri de çok sağlamdır.Nadiren arada saçmaladığı oluyor dediğim gibi.
    Ayrıca o yukarda verilen maçta Milan'ın en iyi olduğu yıllar yani. KAKA döktürüyo resmen... Lazio defansı yüz tane adam kaçırıo habire arkaya 1e1 pozisyon bırakıyo suçlu olan Muslera mı oluyo ? O kadar pozsiyon bırakırsa Lazio olucağı bu tabi. Sonuçta Superman değil bu adam. KAKA da ayrı bi dünya o dönem zaten.
    Ben çok ta sorun görmüyorum. Galatasaray için çok faydalı bi isim olucağına eminim. İlk hatasında hemen biletini kesip yollamayız umarım yine Muslera'yı da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

beyler muslera nın maç bu gece 3 te mi ?

3.45
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

3.45

bu gecede bi göz atmak lazım o zaman
  • quote:

quote:

quote:

3.45

İnşallah Peru tokatlar şunları da biz de adama kavuşuruz.
  • buseterim buseterim
    Sonuna kadar uruguayliyim, Mus... Az sonraa :)

Fatih Terim'in kızı neyi ima etmiş acaba
  • quote:

quote:

quote:

quote:

3.45

İnşallah Peru tokatlar şunları da biz de adama kavuşuruz.

3.lük maçı Cumartesi final pazar günü

Acaba yarın tekrarı varmıki? maç acayip geç..

• GalatasaraySK Galatasaray Official
    FUTBOL | Yeni transferimiz az sonra resmi sitemizwww.galatasaray.org 'da aciklanacak...

Hobareeyy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih`

buseterim buseterim
    Sonuna kadar uruguayliyim, Mus... Az sonraa :)

Fatih Terim'in kızı neyi ima etmiş acaba

fatih terimin kıza musleraya ilgi duyuyor galiba.muslerada da bi liseli tipi var düşük bel şort falan
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.