Şimdi Ara

Muslera Galatasaray'da (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
892
Cevap
1
Favori
44.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uruguay evet bu gece. Saatine gelirsek ben Uruguay maçı için Copa America'nın resmi sitesinden baktım GMT yani Greenwich'e göre 00:45 yazıyordu biz İngiltere'den 2 saat ilerideyiz, sanırım 02:45'te maç. Bu gece Paraguay Venezuela'yı yenerse Brezilya'da Ekvador'u yenerse, Uruguay'da Meksika'ya yenilir ya da 3-3'ten az bir skor ile berabere kalırsa Uruguay bu gece finish.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Beyler şincik kısa bi hesap yaptım. Çeyrek finale 3 gruptan 1. ve 2.ler dahil en iyi 2 tane 3. alınacak. Şuanda 3 tane 3. Brezilya, Arjantin ve Uruguay. Brezilya'nın Kosta Rika'yı yeneceğini, Arjantin'in Ekvador'u yeneceğini ve Meksika'nın Uruguay'dan puan veya puanlar alacağını göz önüne alırsak. Yarın geceyi ertesi sabaha bağlayan gün saat 4-5 civarı Uruguay'ın elendiği andır. Haa unutmadan 40 yapar bide.

Meksika u23 ile çıkıyor yalnız maçlara.
  • 3.45de Uruguay maçı
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Uruguay evet bu gece. Saatine gelirsek ben Uruguay maçı için Copa America'nın resmi sitesinden baktım GMT yani Greenwich'e göre 00:45 yazıyordu biz İngiltere'den 2 saat ilerideyiz, sanırım 02:45'te maç. Bu gece Paraguay Venezuela'yı yenerse Brezilya'da Ekvador'u yenerse, Uruguay'da Meksika'ya yenilir ya da 3-3'ten az bir skor ile berabere kalırsa Uruguay bu gece finish.

Meksika gerçek meksika değil.Gelene geçene yeniliyorlar.Doping suçuyla 8 oyuncuyu kadrodan çıkarttılar.Uruguay rahat alır Meksika'yı .Bence Uruguay en az yarı final görür.

• @Peerless
    cuma günkü maç saati'de 3.45 diyordu ama 2 ye doğru başlamıştı yanılmıyorsam
     Muslera Galatasaray'da
  • @metot17

O resmi daha önce koymuştum bu konuya zaten, ona dayanarak yazdım o saati de
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

Muslera Galatasaray'da

Lorik Cana’nın Lazio’ya gitmesine rağmen, Muslera cephesinde bir gelişme olmaması taraftarları endişelendiriyordu. Copa America nedeniyle Uruguay Milli Takımı’nda olan genç file bekçisi, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada, “İmza atmadım. Zaten benden habersiz karar verilmiş” diyerek kafaları karıştırmıştı. Galatasaray Yönetimi’nden yapılan açıklamalarda ise bu transferde bir sıkıntı olmadığı belirtilmişti. Lazio’yla, Muslera’nın eski kulübü arasında ufak bir pürüz olduğu konuşuluyordu. Bu sorunun aşıldığını Fernando Muslera bizzat kendisi açıkladı. Uruguaylı kaleci, bir kez daha Lazio kulübüne ve taraftarlarına veda ederken, “Tüm sorunlar çözüldü. İmza atmasam da her şeyin tamam olduğunu söyleyebilirim” ifadelerini kullandı. Muslera, geçirdiği 4 güzel yıldan sonra Lazio’dan ve Roma’dan ayrılacağı için üzgün olduğunu da belirtti. Galatasaray’ın genç kaleciye hemen mi yoksa Copa America sonrasında mı imza attıracağı ise henüz belli değil.

sen gel karıya götürrüz seni

• @Peerless
    biliyorum zaten 7.sayfadan aldım,o tabloya bakarak maç saatini beklemiştim 3.45 diyordu 1.45 te falan başlamıştı bu gecede öyle olmasın.
  • Maç başlıyor birazdan, Meksika alırsa Uruguay elenir.
  • Beraberliktede eleniyor demi uruguay?
  • Hayır, en iyi 3. dalgası var.
  • Uruguay attı bu arada, maç biter.
  • Evet meksikanın gol atcak gibi durmuyo zaten atacak adam yok
  • Aynen, dakika 25 bizim kaleciye top gelmedi.

Dedik,

Muslera çıkardı.
  • Ben Uruguay finale kalsın istiyorum, izleyecek maç yok malum, geceleri iyi geçiyor bizim açımızdan Muslera'yı izleyerek.
  • meyveli link yok mu?
  • a haber in sitesinde veriyor zaten.
  • Muslera imza attı mı ?
  • Beyler oyuna Taşako diye biri girdi, bizim Muslera bu sefer yedi y....
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.