Şimdi Ara

Muslera formaları satışa çıkıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
8.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: JessieJ
    Bilg için teşekkürler ama yazında da belirttiğin gibi bu sene sadece kaleci formamız elit kategoride ve fiyatı bu yüzden 129 tl diyorsun ve reklam baskısı Türkiyede yapıldığı için deformasyon var diyorsun anladığım kadarıyla. Bana kalırsa bu baskı Türkiye de de yapılsa elit kategorideki özel kumaştan yapılmış bir formanın sticker yapışkanıyla bu kadar çabuk renginin solması bana formaları kullanırken yaşayacağımız sıkıntılar için belirleyici bir etken oldu gibi geldi. Sonuçtu futbolcular formaları eskisi gibi yıkatıp giymiyorlar nerdeyse her maç yeni forma geliyor ama biz uzun süreli kullanacağımız için birkaç yıkamada renginin solmasını açıkçası istemem. Umarım böyle bir durumla karşılaşmayız. Belkide önyargım daha önce nike forma yada elit kategorideki bir nike forma kullanmamamdandır.

Baskının kumaş ile alakası yok hocam. Şimdi bu baskılar büyük bir sıcaklıkta yapılıyor ve ülkemizde baskıyı yapan Türkiye firması tek kelime rezalet bir firma ve bu hatayı yıllardır yapıyorlar. Artık fazlamı tutuyorlar baskıda yoksa makinaları mı eskimiş bilemem ama rezaletler. Hele trabzonspor'a o kadar kötü yapıyorlar ki her sene çıkan ilk formalarında baskı izi çok daha fazla belli olduğu gibi trabzonspor armaları bile yamuk oluyor. :)

Forma kalitesi için giymek tabiki önemli ama elit kategorisinde ki formaların farkı çok net belli oluyor. En basit örnek ile bir nike mağazasına gidip celtic veya brezilya formasının kumaşına dokun daha sonra trabzonspor veya başka bir mağazada adidastan bir formaya dokun farkı anlarsın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Neuwenix

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ
    Bilg için teşekkürler ama yazında da belirttiğin gibi bu sene sadece kaleci formamız elit kategoride ve fiyatı bu yüzden 129 tl diyorsun ve reklam baskısı Türkiyede yapıldığı için deformasyon var diyorsun anladığım kadarıyla. Bana kalırsa bu baskı Türkiye de de yapılsa elit kategorideki özel kumaştan yapılmış bir formanın sticker yapışkanıyla bu kadar çabuk renginin solması bana formaları kullanırken yaşayacağımız sıkıntılar için belirleyici bir etken oldu gibi geldi. Sonuçtu futbolcular formaları eskisi gibi yıkatıp giymiyorlar nerdeyse her maç yeni forma geliyor ama biz uzun süreli kullanacağımız için birkaç yıkamada renginin solmasını açıkçası istemem. Umarım böyle bir durumla karşılaşmayız. Belkide önyargım daha önce nike forma yada elit kategorideki bir nike forma kullanmamamdandır.

Baskının kumaş ile alakası yok hocam. Şimdi bu baskılar büyük bir sıcaklıkta yapılıyor ve ülkemizde baskıyı yapan Türkiye firması tek kelime rezalet bir firma ve bu hatayı yıllardır yapıyorlar. Artık fazlamı tutuyorlar baskıda yoksa makinaları mı eskimiş bilemem ama rezaletler. Hele trabzonspor'a o kadar kötü yapıyorlar ki her sene çıkan ilk formalarında baskı izi çok daha fazla belli olduğu gibi trabzonspor armaları bile yamuk oluyor. :)

Forma kalitesi için giymek tabiki önemli ama elit kategorisinde ki formaların farkı çok net belli oluyor. En basit örnek ile bir nike mağazasına gidip celtic veya brezilya formasının kumaşına dokun daha sonra trabzonspor veya başka bir mağazada adidastan bir formaya dokun farkı anlarsın :)

Bilgi için saol tekrardan, nike formalarına mağzalarda bakmıştım, kalitesini belli ediyor ama elit kategoride olduğunu düşünerek hiç o gözle bakmamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Elit kategoride olsun olmasın, kaleci formasının normalinden daha pahalı olması normal. Sonuçta kaleciler maç boyunca koşmuyor, özellikle Muslera maçın başında 1 depar atmak zorunda kalsa bir daha top gelmeyecek ve ter adamın üstünde kuruyup hasta edecek onu Bunlar olmasın diye özel kumaş ya da dizayn ne denirse işte onlar ile üretiliyor kaleci formaları.

Öyle şey mi olur hocam kalecilerde futbolcular kadar terliyolar maçlarda tamam fazla koşmuyorlar ama sağa sola yatması olsun pozisyon takibi olsun kalecileride çok fazla terletiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris01

quote:

Elit kategoride olsun olmasın, kaleci formasının normalinden daha pahalı olması normal. Sonuçta kaleciler maç boyunca koşmuyor, özellikle Muslera maçın başında 1 depar atmak zorunda kalsa bir daha top gelmeyecek ve ter adamın üstünde kuruyup hasta edecek onu Bunlar olmasın diye özel kumaş ya da dizayn ne denirse işte onlar ile üretiliyor kaleci formaları.

Öyle şey mi olur hocam kalecilerde futbolcular kadar terliyolar maçlarda tamam fazla koşmuyorlar ama sağa sola yatması olsun pozisyon takibi olsun kalecileride çok fazla terletiyor.

Aynen Muslera hiç durmuyor . Maçı tribünden izlemeyince anlaşılmıyor, maç yayını sırasında hiç belli olmuyor kaleciler .

• quote:

Orijinalden alıntı: baris01

quote:

Ben terlemiyor demiyorum ki. Orada espri yaptım, Galatasaray kalesine fazla gelemediği için rakipler

Yani genel olarak anlatmaya çalıştığım, terliyor kaleciler diyorum zaten. Ama 5-10 dakika kalecinin takımı baskı kurarsa, terin kalecinin üstünde kuruma ihtimali var. O yüzden kaleci formaları özel diyorum. Oyundan alınan futbolculara dikkat edin mesela hemen mont giydirirler.

• O paraya Muslera'yı halı sahaya çağırır oynatırım 1 saat
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4ng3r

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

İnternet te ki store'dan bir daha ürün töbe almam. Bi ürün aldım 3 haftadır hala gelecek. Bi daha zor görürler.

O eskide kaldı artık ürünler en geç 3 gün içinde gönderiliyor. Valla bak

6 Mayıs'ta siparişini verdiğim ürün bugün geldi :) 19 gün
  • Bu ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.

Şakamı bu yarım saatte stok tükendimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaqabondx

quote:

Orijinalden alıntı: d4ng3r

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

İnternet te ki store'dan bir daha ürün töbe almam. Bi ürün aldım 3 haftadır hala gelecek. Bi daha zor görürler.

O eskide kaldı artık ürünler en geç 3 gün içinde gönderiliyor. Valla bak

6 Mayıs'ta siparişini verdiğim ürün bugün geldi :) 19 gün

İstisnalar kaideyi bozmaz GSSTORE artık stoktaki mallarını satıyor.

• arkasina Selcuk Inan yazdirabiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neuwenix

quote:

Orijinalden alıntı: Hphsts

Bu T bandının espirisi ne?

T-Bant ürünün premium düzeyinde olduğunun göstergesidir.
    T-Bantlı ürünler sporcuların rahat etmesini sağlayan özel kumaştan üretilir.
    T Bantlı ürünleri üzerinize giydiğinizde vucüdunuza yapışır. Çünkü kalıbı dardır.
    T-Bantlı ürünlerde kullanılan logolar ise dikiş değil baskıdır.

Bunlara ek olarakta birşey daha,T-Bant olduğu zaman üzerinize giydiğinizde formanın omuzlardan hareket etmesini önlemesi,yani bi tişort yada forma giyince hani düzeltmek için böyle geriye doğru atarız falan ya,bunda onu yapmamıza gerek olmuyor forma üzerimize Cuk diye oturuyor çünkü ve öyle kalıyor =) (Nike mağazasında çalışan söylemişti bunu bana)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.